Profile cover photo
Profile photo
Drezy do kuchyne | webniture, s.r.o.
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Blanco Elon 45 S je elegantný granitový drez v atraktívnom dizajne s veľkou vaničkou a rozšíriteľnou odkvapávacou plochou, ktorú zaručuje posuvná odkvapávacia mriežka z nerezu. Vďaka bočnému priestoru pre batériu je možné drez umiestniť aj pod okno. Drez má možnosť obojstranného zabudovania a je vhodný do skrinky s minimálnou šírkou 45 cm. Dostupný vo viacerých farebných prevedeniach.
https://drezydokuchyne.sk/granitove-drezy/blanco-elon-45-s-s-mriezkou-perlovo-siva/
Photo

Post has attachment
Blanco Dalago 5 s excentrom je granitový drez s veľkou vaničkou a komfortným priestorom pre kuchynskú batériu. Drez je vybavený excentrom, je vhodný do skrinky s minimálnou šírkou 50 cm a dostupný vo viacerých farebných prevedeniach.
https://drezydokuchyne.sk/granitove-drezy/blanco-dalago-5-s-excentrom-hlinikova-metaliza/
Photo

Post has attachment
Blanco Dalago 45 s excentrom je granitový drez s veľkou vaničkou, komfortným priestorom pre kuchynskú batériu. Vybavený je excentrom, je vhodný do skrinky s minimálnou šírkou 45 cm a dostupný je vo viacerých farebných prevedeniach.
https://drezydokuchyne.sk/granitove-drezy/blanco-dalago-45-s-excentrom-antracit/
Photo

Post has attachment
Blanco Tipo XL 6 S je kuchynský nerezový drez s veľkou XL vaničkou. Montáž drezu je na pracovnú dosku a je vhodný do skrinky s minimálnou šírkou 60 cm.
https://drezydokuchyne.sk/nerezove-drezy/blanco-tipo-xl-6-s-nerez-profilovany/
Photo

Post has attachment
Ako na montáž kuchynskej batérie Blanco

Post has attachment
Blanco Tipo 8 S je nerezový dvojdrez pre praktické použitie. Montáž drezu je na pracovnú dosku a je vhodný do skrinky s minimálnou šírkou 80 cm.
https://drezydokuchyne.sk/nerezove-drezy/blanco-tipo-8-s-nerez/
Photo

Post has attachment
Blanco Tipo 6 S Basic je vysokokvalitný, praktický nerezový drez. Montáž drezu je na pracovnú dosku a je vhodný do skrinky s minimálnou šírkou 60 cm.
https://drezydokuchyne.sk/nerezove-drezy/blanco-tipo-6-s-basic-nerez-lesteny/
Photo

Post has attachment
Viete ako vyčistiť granitový drez? Pozrite si naše video ako postupovať pri čistení granitového drezu Blanco

Post has attachment
Blanco Tipo 45 S mini je zmenšený kuchynský nerezový drez s montážou na pracovnú dosku. Drez je vhodný do skrinky s minimálnou šírkou 45 cm. Ideálne riešenie pre malé kuchynské zostavy doma, v nájomných apartmánoch, alebo firemných kuchynkách.
https://drezydokuchyne.sk/nerezove-drezy/blanco-tipo-45-s-mini-nerez-lesteny/
Photo

Post has attachment
Nazrite s nami do výroby granitových drezov Blanco a zistite, v čom tkvie ich výnimočnosť. Sú to ich neprekonateľné vlastnosti? Excelentný dizajn? Moderné farebné kombinácie? Odpovede nájdete v našom videu.
Wait while more posts are being loaded