Profile cover photo
Profile photo
Drezy do kuchyne | webniture, s.r.o.
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Ako sa zorientovať v ponuke materiálov a vybrať ten najpraktickejší drez, ktorý bude skvelým pomocníkom? 🤔

Výber správneho materiálu drezu je doslova alchýmiou. Častokrát treba zvážiť a porovnávať viaceré technické vlastnosti, či hľadať rady ľudí so skúsenosťami z používania daného typu drezu. Najčastejšie sa predávajú drezy vyrobené z nerezu, granitu, kompozitu a keramiky, pričom každý materiál má svoje výhody aj nevýhody.
Add a comment...

Post has attachment
Večerom váš deň končí alebo začína ?

My milujeme večery s dobrým jedlom a skvelou spoločnosťou 💙 Obzvlášť v takto skvele zariadených kuchyniach. Priestranné a praktické usporiadanie so zmyslom pre útulnosť - ideálne pre zábavu 🥂 #YourlifeYourstyleOurmoment
Add a comment...

Post has attachment
V dnešnej dobe sa otázkou ekológie a ochrany prírodných zdrojov zaoberajú ľudia čoraz častejšie 🌎 Zistite, čo treba urobiť, aby ste zbytočne nepúšťali peniaze do odpadu aj vy 💸
Add a comment...

Post has attachment
Ak sa pozrieme na funkcionalitu, kuchyňa je jednou z najdôležitejších miestností, kde je funkčnosť dôležitejšia ako forma. Plánovanie kuchyne môže ísť hladko, avšak pokiaľ chcete zvládnuť profesionálne aj rohy kuchyne môže nastať problém. V tom prípade však máme pre Vás riešenie – je ním rohový drez.
Je pravdou, že rohové drezy nemusia ponúkať rovnaké výhody ako bežný typ drezu,. Ich výhodou sú však celkom iné charakteristiky a úžitkové vlastnosti.

https://drezydokuchyne.sk/blog/hodi-sa-rohovy-drez-aj-do-vasej-kuchyne/
Add a comment...

Post has attachment
Niektorí z nás cítia stále nedôveru a strach z nákupu na e-shope. Pri kvalitných e-shopoch je táto obava zbytočná, dokonca častokrát získa zákazník väčšie výhody ako v kamennej predajni.
Add a comment...

Post has attachment
V súčasnosti sa do popredia predajnosti dostávajú keramické drezy. Nie je vôbec ťažké pochopiť prečo tomu tak je. Nezameniteľný odlesk, široká farebná škála, odolnosť voči škrabancom a vysokým teplotám a ako bonus jednoduchá údržba. Stále nie ste presvedčený o kvalitách keramického drezu? Poďme sa teda pozrieť bližšie na to prečo sú keramické drezy stále obľúbenejšie.
Add a comment...

Post has attachment
Blanco Collectis 6 S je multifukčný granitový drez značky Blanco pre dokonalú organizáciu prípravy jedál. Veľkorysá plocha na odkvap, priestranný drez a praktická výlevka vám uľahčia prácu v kuchyni. Súčasťou drezu je intergrovaná miska na odpad ktorá tvorí perfektnú kombináciu so systémom BLANCO SELECT a BLANCO FLEXON II.
Skvelým doplnkom k drezu je Blanco doska na krájanie z masívneho javora.
► Blanco Collectis 6 S - https://goo.gl/1vz9EY
► Doska na krájanie pre Collectis 6 S - https://goo.gl/LTSYQh
Add a comment...

Post has attachment
Kuchynská batéria je jedným z najpoužívanejších nástrojov vo vašej kuchyni, preto výber tej správnej nie je ľahké rozhodnutie. Dôležitý je nielen štýl a praktickosť, ale častokrát aj cena. V článku vám predstavíme 5 rád, ktoré treba zvážiť pred kúpou kuchynskej batérie.
Add a comment...

Post has attachment
Pri plánovaní kuchyne neraz nastane otázka, akú pracovnú dosku vybrať a pre aký materiál sa rozhodnúť. Na výber sú viaceré alternatívy - drevotriesková doska, masívne drevo, prírodný či umelý kameň.
Tí, ktorí sa rozhodli pre kamennú dosku neraz stoja pred dilemou, či vybrať prírodný alebo umelý kameň.
Add a comment...

Post has attachment
Chceli by ste biely drez či batériu v kuchyni, ale bojíte sa či bude vždy vyzerať ako nový?
Biela farba je univerzálna a obľúbená v moderných ale aj tradičných prevedeniach kuchýň. Ak sa aj vy rozhodujete, či vsadiť na túto farbu, možno sa obávate jej praktických vlastností. Je pravdou, že biela farba je prirodzene náročnejšia na údržbu než ostatné farby.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded