Profile cover photo
Profile photo
RISORIUS- stomatologia dorosłych i dzieci, nowoczesna ortodoncja , gaz rozweselający, wędzidełka
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
W naszym Gabinecie w Pruszkowie troszkę małych zmian za nami przed nowym sezonem. I troszkę dużych zmian jeszcze przed nami.
W Gabinecie Risorius Pruszków przyjmują Państwa:
lek. dent. Renata Olszewska i Natalia Samcik zarówno w ramach wizyt refundowanych NFZ jak i pacjentów prywatnych.
lek. dent. specjalista pedodonta (czyli specjalista stomatologii dziecięcej) Bogusia Kurach-Feliksiak.
Do pracy powraca także lek. dent. Malwina Molińska-Dróżdż, która skupiać się będzie przede wszystkim na pacjentach ortodontycznych.

Zapraszamy do naszych Gabinetów oraz na naszą stronę  internetową do zapoznania się z aktualnymi Grafikami pracy Gabinetów  Risorius Pruszków, Risorius Żyrardów i Risorius Radziejowice.
http://risorius.pl/gabinety/

Do zobaczenia.
Renata Sznajder
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www. Co jakiś czas mamy dla Was ciekawostki rady. Tym razem nowy wpis na naszym blogu. W skrócie wychodzi na to że naprawdę opłaca się Wam - pacjenci odwiedzać nas na własne życzenie zanim organizm się o to sam upomni. Zapraszamy.
http://risorius.pl/znowu-o-polskiej-prochnicy-i-cos-z-nauk-prawnych/
Add a comment...

 
Od stycznia 2016 roku współpracę z naszym zespołem w gabinecie stomatologicznym w Pruszkowie rozpoczyna bardzo doświadczona lek. dentysta Natalia Samcik . dr Samcik jest lekarzem oferującym świadczenia ogólnostomatologiczne, jednak szczególnie upodobała sobie stomatologię dziecięcą oraz protetykę. Zapraszamy.
Add a comment...

Post has attachment
Szanowni Państwo, Gabinet Risorius Pruszków będzie w okresie Świątecznym pracował w następujących dniach:
24.12 (Wigilia); 29.12; 31.12 (Sylwester) gabinet nieczynny
28.12 8-12.00 dr Bogusia Kurach
30.12 9-13.00 dr Renata Olszewska
Proszę jednocześnie o przyjęcie od nas najlepszych życzeń radości i uśmiechu.
Photo
Add a comment...

Witajcie. Od stycznia 2016 roku do zespołu Risoriusa w gabinecie w Pruszkowie dołącza doświadczona lekarz dentysta Natalia Samcik. Dr upodobała sobie szczególnie stomatologię zachowawczą, protetykę i pracę z najmłodszymi pacjentami. Polecam i zapraszam Renata Sznajder.
Add a comment...

Do zespołu Risoriusa w Pruszkowie dołączyła w listopadzie lek. dent. Paulina Jachimowska. Zapraszamy do gabinetu na wizyty.  Więcej informacji znajdziecie tu:
http://www.znanylekarz.pl/paulina-jachimowska/stomatolog-stomatolog-dzieciecy/warszawa
Add a comment...

Post has attachment
Na tej stronie poczytacie nie tylko o książce, która przypadła nam do gustu, ale także o wielu pomysłach i inspiracjach dla Maluchów.
POLECAMY :). 
Add a comment...

Coraz większą popularność zdobywa portal znanylekarz.pl Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu. Stopniowo udostępniamy kalendarze naszych lekarzy i możliwość  rezerwacji terminu wizyty. Rozpoczynamy od Bogusi Kurach-Feliksiak.
http://www.znanylekarz.pl/boguslawa-kurach-feliksiak/stomatolog-dzieciecy-stomatolog/pruszkow
Add a comment...

Post has attachment
Idąc z duchem czasu od 12 sierpnia zarówno w naszym gabinecie w Pruszkowie jak i pozostałych gabinetach Risorius w Żyrardowie i Radziejowicach udostępniliśmy Państwu możliwość dokonywania płatności za pomocą kart elektronicznych wydanych w najpopularniejszych systemach Visa i Mastercard. Zapraszamy !!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz pierwszy gabinet, w Pruszkowie, zlokalizowany jest obok Szpitala im Roeflera tzw. kolejowego przy ulicy Warsztatowej. To tereny przedwojennych zakładów kolejowych. Podróżując pociągiem do/z Warszawy, gdy spojrzycie w naszą stronę zobaczycie napis: "Tędy przeszła Warszawa". To tereny tzw Dulagu 121 założonego przez NIEMCÓW formalnie w dniu 6.08.1944. Dzień po rozpoczęciu prawdopodobniej największej jednostkowej zbrodni na ludności narodowości polskiej i nie mającej precedensu w trakcie całej WWII - Rzezi Woli. To kawałek narodowej historii i nasz rodzinny epizod. Tędy wiodła droga ludności cywilnej warszawy wysiedlanej przed metodyczną destrukcją substancji miasta. Wydawało się, przez chwilę, że Europa odrobiła lekcję tymczasem XX w zakończyły po sąsiedzku takie tragedie jak Vucovar, Sarajewo, Srebrenica czy Grozny. Dlatego my pamiętajmy i powtarzajmy naszą lekcję. PAMIĘTAMY !!!
Photo
Photo
2015-08-06
2 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded