Profile cover photo
Profile photo
GOCAL kancelaria
Kancelaria
Kancelaria
About
Posts

Post has attachment
Podział majątku jest bolesnym przeżyciem. Warto powierzyć tą kwestię kancelarii, która zadba o interes swojego klienta, profesjonalnie, bez zbędnych emocji przeprowadzi cały proces.
Zachęcamy do powierzenia tej kwestii profesjonalistom z kancelarii GOCAL.
Photo
Commenting is disabled for this post.

Post has attachment
Rozwód, to jedna z najpoważniejszych decyzji w życiu. Często towarzyszy mu szereg emocji, które mogą zniekształcać rzeczywisty obraz sytuacji i negatywnie wpłynąć na prawidłowe działanie. W tak niełatwym okresie niezbędna jest profesjonalna pomoc prawna doświadczonego prawnika, ponieważ kroki poczynione w tym czasie będą miały swoje odzwierciedlenie w przyszłości … Rozwód dotyka wielu istotnych tematów takich jak ustalenie opieki nad dziećmi, wysokość alimentów, podział majątku … Dlatego zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych i kompleksowych usług prawników kancelarii GOCAL.
www.gocal.eu
Photo
Commenting is disabled for this post.

Post has attachment
Odszkodowanie za SPAM.

Nasze skrzynki e-mailowe codziennie są zaśmiecane korespondencją, która nas nie interesuje, przez co tracimy czas na czytanie i usuwanie czegoś co nie powinno do nas trafić. Kara za spam może być dotkliwa. Rozsyłanie spamu podlega karze grzywny w wysokości do 5000 zł.
Uzyskujemy odszkodowanie za maile ofertowe, które zostały wysłane na prywatne i firmowe skrzynki, za wyjątkiem skrzynek biuro@... po 1 stycznia 2015 roku, pod warunkiem, że nie wyrazili Państwo zgody na otrzymywanie korespondencji. Maile muszą być kierowane do osób fizycznych. Najchętniej uzyskujemy odszkodowania od dużych firm zarejestrowanych w Polsce. Dobrze jest jeśli maile się powtarzają. Interesują Nas maile z oznaczonym nadawcą, czyli np AUDI, BMW, PEUGEOT itp.

Korzystając z formularza na naszej stronie internetowej i napisz do Nas zgłoszenie. Skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o dalszych krokach.
Photo
Commenting is disabled for this post.

Post has attachment
Polisolokaty, czyli polisy inwestycyjne, to produkty finansowe sprzedawane przez towarzystwa ubezpieczeniowe klientom "pod przebraniem" produktów ubezpieczeniowych. Ich dystrybucja prowadzona była za pośrednictwem banków oraz powiązanych z bankami doradców finansowych. Polisolokaty promowane były jako bezpieczne, obarczone małym ryzykiem, pozbawione wad i tożsame tradycyjnej lokacie bankowej. W rzeczywistości były to produkty toksyczne, a ich dystrybucja napędzana olbrzymimi prowizjami miała znamiona tzw "missellingu", czyli stanowiła praktyki naganne pod względem etycznym i prawnym. Polisolokaty sprzedawane jako produkt bezpieczny były obarczone dużym ryzykiem inwestycyjnym. Doradcy finansowi oferujący polisolokaty nie informowali klientów o ryzyku, kryteriach doboru aktywów oraz o tzw. opłatach likwidacyjnych. Umowy zawierały przeciętnie od 30 do 60 stron zagęszczonego tekstu. Tekst obfitował w skomplikowaną terminologię prawno-finansową, zawierał treść zasadniczą i tabele oraz regulamin. W poczuciu zaufania do instytucji jakimi są banki i towarzystwa ubezpieczeniowe klient nie analizował wnikliwie tekstu uważając, że przekazane przez doradcę informacje i obiecywany zysk są prawdziwe. W istocie zysk dotyczył doradcy i TU, a nie klienta i był motorem tych działań, co potwierdza rzecznik finansowy w raporcie " Wysokie wynagrodzenie prowizyjne, z reguły wypłacane z góry, niepowiązane praktycznie z jakimkolwiek ryzykiem zwrotu nawet jego części w przypadku przedterminowego rozwiązania umowy (ryzyko zostało przerzucone na klientów w formie opłaty likwidacyjnej), stało się zachętą do nieuczciwej sprzedaży produktów z UFK".
Odzyskujemy środki finansowe, gdzie klient zawarł umowę na poczet, której jednorazowo lub w określonych odstępach czasu wpłacał środki pieniężne, które miały przynieść mu dochód, a ubezpieczyciel zastosował zapis umowy, który umożliwiał zmniejszenie wypłaty środków o określoną sumę lub wartość procentową.
Zgłoś swoją sprawę za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.gocal.eu
Photo
Commenting is disabled for this post.
Wait while more posts are being loaded