Profile cover photo
Profile photo
Lékárničky Amesa Mikulov
Společnost AMESA s.r.o. Mikulov, působí na českém trhu od roku 2002. Vyrábí lékárničky první pomoci na pracoviště, autolékárničky a partnerským prodejem nabízí hasící přístroje a širokou řadu zdravotnických potřeb a materiálu.
Společnost AMESA s.r.o. Mikulov, působí na českém trhu od roku 2002. Vyrábí lékárničky první pomoci na pracoviště, autolékárničky a partnerským prodejem nabízí hasící přístroje a širokou řadu zdravotnických potřeb a materiálu.
About
Posts

Post has attachment
LÉKÁRNIČKA JE VYBAVENÁ ZDRAVOTNICKÝM MATERIÁLEM DLE DIN 13169 (EU SPECIAL). NÁSTĚNNÁ (ZÁVĚSNÁ) KOVOVÁ LÉKÁRNIČKA MEDISAN B JE PŘEDEVŠÍM PRO FIRMY, MATEŘSKÉ ŠKOLKY A ŠKOLY A SPORTOVNÍ ZAŘÍZENÍ. LÉKÁRNIČKA JE UZAMYKATELNÁ - MÁ BEZPEČNOSTNÍ ZÁMEK. ZÁVĚSNÁ LÉKÁRNIČKA JE LEHKÁ A SNADNO PŘIDĚLATELNÁ NA ZEĎ. LÉKÁRNIČKA SE DVĚMI POLIČKAMI, VELIKOST 300X400X460 MM. IDEÁLNÍ VOLBA PRO ŠKOLY A MATEŘSKÉ ŠKOLKY.


• kovová jednodvířková nástěnná lékárnička se dvěmi poličkami
• uzamykatelná s bezpečnostním zámkem
• smaltovaná skříňka
• rozměr lékárničky: 300 x 140 x 460 mm
• hmotnost: pouze 0,9 kg
• barva lékárničky: perlově bíláNáplň do lékárničky EU special - DIN 13169

• vhodná pro firmy s počtem zaměstnanců více než 15
• obsahuje 172 ks zdravotnického materiálu


Obsah
• 2x Náplast fixační hladká 2,5 cm x 5 m
• 16 x Náplast elastická 10 cm x 6 cm
• 8x Motýlková náplast na konečky prstů 4 cm x 7 cm voděodolná
• 8x rychloobvaz 2 cm x 12 cm
• 16x Náplast strip 2,5 x 7,2 cm voděodolná
• 8x Náplast strip 1,9 cm x 7,2 cm voděodolná
• 2x Obvaz hotový sterilní 6x8 cm
• 4xObvaz hotový sterilní 8x10 cm
• 2x Obvaz hotový sterilní 10x12 cm
• 4x Oční komprese sterilní 56 mm x 72 mm
• 6x 2ks Sterilní krytí 10 x 10 cm
• 4x Obinadlo elastické 6 cm x 4 m
• 4x Obinadlo elastické 8 cm x 4 m
• 2x Obvazový šátek 60 cm x 80cm
• 4x Šátek trojcípý
• 2x Izotermická folie
• 2x Chladivý sáček
• 2x 5ks Utěrky z netkané textilie 20x30 cm
• 2x 4s Rukavice vyšetřovací nesterilní
• 1x Převazové nůžky
• 4x Sáčky uzavíratelné 30 cm x 40 cm

https://www.amesa.cz/Nastenna-lekarnicka-s-naplni-13169-DIN-do-30-osob-d314.htm

Post has attachment
Plastový kryt v robustním provedení. Chrání hasicí přístroj před mechanickým poškozením, znečištěním, klimatickými vlivy a je opatřen gumovým těsněním. Je vybaven úchytem pro zámek. Plastový kryt je určen pro hasicí přístroje P 6 Te, P 6 Th a VP 6. Přístroj je uchycen pomocí plastového držáku. Kryt je vhodný pro nákladní automobily. Je určen pro hasicí přístroje o průměru 150 – 170 mm.

https://www.amesa.cz/Plastovy-kryt-na-hasici-pristroj-KHP-T

Post has attachment
Ohnivzdorná deka vyrobená ze skleněného vlákna a upravená silikonem, je obroubená a má dvě pásky pro bezpečnější uchopení.

Tlumí plameny a snižuje teplo v popálené části tím, že ji zcela izoluje
Požární deka je velice pevná a odolná vůči tření
Zvláště vhodná pro oběti, jejichž oblečení se vznítilo
Ideální k hašení malých požárů nebo požárů, kde je použití hasicího přístroje komplikované, a k ochraně během úniku před ohněm nebo ve vozidlech
Hasící deka vyhovuje regulacím UNI EN 1869/97, ohnivzdorná deka ze skelného vlákna nehoří, nezanechává zbytky a není toxická
Dodáváno s měkkým pouzdrem nebo v pevném kontejneru s navádějícími symboly.

Rozměry lišící se od standardu jsou dostupné na vyžádání a v závislosti na množství.

Rozměry : 1200 × 1800 mm

https://www.amesa.cz/Ohnivzdorna-deka-d49.htm

Post has attachment
Jednoznačně nejprodávanější typ hasicího přístroje vůbec, mnohostranný pomocník prakticky kdekoliv.

https://www.amesa.cz/Hastex-Hasici-pristroj-praskovy-6-kg-P6Te

Post has attachment
Sněží, sněží a lyžuje se !!!
Sezóna zlomenin je tady a Vy buďte připraveni...

https://www.amesa.cz/Rescue-sada-zlomeniny

Post has attachment
Není to jen krabička pro policajta. Naše autolékárnička je kvalitní produkt, se kterým je možné poskytnout první pomoc — zachránit lidský život.

Autolékárničky od firmy Amesa obsahují všechny definované komponenty podle vyhlášky č. 341/2014 Sb. Jsme výhradně tuzemský výrobce pro zdravotnictví a většinu komponentů si vyrábíme sami. Naše autolékárničky, mají expirační dobu do roku 2023.


Autolékárničky jsou určené k poskytnutí první předlékářské pomoci. Jednotlivé komponenty autolékárničky odpovídají všem požadavkům vyhlášky č. 341/2014 Sb.
Jednotlivé typy autolékárniček pokryjí požadavky na poskytnutí předlékařské pomoci od automobilů až po autobusy a vozidla hromadné dopravy.

Autolékárnička typ I je určena pro motorová vozidla s nejméně 4 koly (osobní, nákladní automobily).
Autolékárnička typ II je určena pro vozidla hromadné dopravy osob s obsaditelností do 80 cestujících a pro vozidla městské hromadné přepravy bez ohledu na obsaditelnost.
Autolékárnička typ III je určena pro vozidla hromadné dopravy osob s obsaditelností více než 80 cestujících.

Autolékárničky pro rok 2017, s expirací do roku 2023, jsou baleny do plastového nebo textilního obalu. Náhradní náplně jsou baleny v PVC uzavíratelných sáčcích.

Veškeré typy autolékárniček máme skladem nebo je ihned vyrobíme a můžeme Vám je odeslat.

https://www.amesa.cz/autolekarnicka-2017

Post has attachment


Požární hlásič GS 506

Toto zařízení s fotoelektrickým kouřovým senzorem je napájeno baterií 9V s životností minimálně jeden rok. Díky fotoelektrické technologii je zařízení citlivější při detekci pomalu doutnajících požárů, které produkují hustý tmavý kouř a málo tepla, a mohou doutnat hodiny, než propuknou v plameny. Tento přístroj neobsahuje radioaktivní prvky, které by mohly být nebezpečné pro okolí.


Kouřový hlásič by měl být instalován v každé místnosti. Pro minimální úroveň ochrany by měl být instalován jeden hlásič do prostoru mezi obývací částí a ložnicemi. Umístěte přístroj poblíž obývacích prostor a ujistěte se, že je signál slyšitelný také v ložnicích, pokud jsou užívány. Kouřové hlásiče mohou spustit zvukový alarm jedině tehdy, když detekují kouř nebo částice unikající hořením ve vzduchu.

Činnost kouřového hlásiče lze testovat pomocí testovacího tlačítka. Nepoužívejte žádnou jinou testovací metodu. Alarm upozorní na nutnost výměny baterie. Led dioda signalizuje provoz.

Baterie je součástí dodávky. Jednoduchá instalace (vruty a hmoždinky jsou součástí dodávky).

Hlásič je certifikovaný v souladu s EN 14604 dle požadavků vyhlášky MV č. 23/2008 o technických podmínkách požární ochrany staveb. Vhodný ke kolaudacím novostaveb.

https://www.amesa.cz/Pozarni-hlasic-GS-506

Post has attachment

Hlásič CO, jedná se o osvědčený autonomní detektor přítomnosti oxidu uhelnatého. Detektor je vybaven LCD displejem zobrazujícím aktuální zjištěnou koncentraci CO.

Jedná se o osvědčený autonomní detektor přítomnosti oxidu uhelnatého. Detektor je vybaven LCD displejem zobrazujícím aktuální zjištěnou koncentraci CO. Hlásič disponuje kvalitním elektrochemickým senzorem oxidu uhelnatého, který upozorňuje na nebezpečnou úroveň CO. V případě výskytu oxidu uhelnatého, vydává poplachový signál sirénou a začne blikat červený indikátor.


Citlivost senzoru :


300ppm: Spuštění alarmu během 3 minut
100ppm: Spuštění alarmu během 10-40 minut
50ppm: Spuštění alarmu během 60-90 minutOxid uhelnatý CO je bezbarvý plyn bez chuti a zápachu, lehčí než vzduch, nedráždivý. Vzniká nedostatečným přístupem kyslíku při spalovacím procesu zvláště u plynových spotřebičů tak může dojít k tvorbě kysličníku uhelnatého při závadě spotřebiče (plynový kotel, plynové topidlo, ohřívač vody, sporák, gril atd.) nebo při nedostatečném přísunu kyslíku do hořáku. Oxid uhelnatý je silně toxický plyn na lidský organismus tím, že znemožňuje přenos kyslíku krví.


https://www.amesa.cz/Detektor-CO-SFT-111-LCD

Post has attachment
Popáleninové balíčky obsahují kvalitní zdravotnický materiál pro ošetření popálenin při první pomoci. V naší nabídce naleznete širokou nabídku profesionálních popáleninových balíčků. Balíčky se mezi sebou liší obsahem jednotlivých komponentů. V kategorii popáleninové sety jsou balíčky určené do hasičských lékárniček typu III, dále základní popáleninové sety, tréninkové sady, popáleninové sety určené do průmyslových provozů, hasičským a záchranným složkám, ale i tzv. kateringové popáleninové sety určené do kuchyní hotelů, restaurací a nebo školních kuchyní.

https://www.amesa.cz/Popaleninovy-balicek

Post has attachment
LÉKÁRNIČKA PRVNÍ POMOCI S NÁPLNÍ KANCELÁŘ DO 30 OSOB. OBAL LÉKÁRNIČKY, JE ABS PLAST ODOLNÝ VŮČI NÁRAZŮM, KVALITNÍ TĚSNĚNÍ ZARUČUJE PRACHOTĚSNOST A HYGIENICKOU OCHRANU ZDRAVOTNICKÉHO MATERIÁLU PODLE EN60529, DRŽÁK LZE PŘIPEVNIT KE ZDI, MOŽNOST ZAPLOMBOVÁNÍ A UZAVŘENÍ BOXU DVĚMY UZÁVĚRY. LÉKÁRNIČKA SPECIÁLNĚ ODPOVÍDÁ TYPICKÝM ZRANĚNÍM VE SKLADU A JE VELMI OBLÍBENÁ I PRO SVOU PRAKTICKOU MOBILITU.

https://www.amesa.cz/Lekarnicka-do-kancelare-s-obsahem-30-osob
Wait while more posts are being loaded