Profile cover photo
Profile photo
Sinu Ehitus
Sinu Ehitus on Sinu personaalne ehituslahenduste teostaja. Kvaliteet. Aus asjaajamine. Paindlikkus. Suurepärane klienditeenindus.
Sinu Ehitus on Sinu personaalne ehituslahenduste teostaja. Kvaliteet. Aus asjaajamine. Paindlikkus. Suurepärane klienditeenindus.
About
Posts

Post has attachment
Hästi tehtud fassaaditööd parandavad maja sisekliimat ja pikendavad konstruktsioonide eluiga. Mis veel parem – korralikult soojustatud ja viimistletud fassaad aitab küttekuludelt märgatavalt kokku hoida.

Vajad abi uue maja fassaadi ehitamisel? Või olemasoleva fassaadi renoveerimisel? Teeme fassaaditöid alates vundamendi soojustamisest kuni vihmaveesüsteemide paigalduseni tähtaegselt ja eelarvet ületamata.

https://sinuehitus.ee/maja-renoveerimine-fassaadit%C3%B6%C3%B6d/

Add a comment...

Post has attachment
Millised nipid aitavad muuta väikest kööki avaramaks ja funktsionaalsemaks?

Me teame, et armastus käib kõhu kaudu - mis tähendab, et köök peab olema kodu süda. Kuidas renoveerida oma väikest kööki selliselt, et seal on mugav toimetada, rohkem ruumi ja alles jääb ka esteetika?

Loe Sinu Ehituse näpunäiteid väikese köögi renoveerimiseks.

https://sinuehitus.ee/köögi-renoveerimise-ideed-köögi-remont-tallinnas/
Add a comment...

Post has attachment
Sisekujundus on Sinu isikupära peegeldus!

Võrdlemisi lihtne on seinad sirgu lükata ja valgeks võõbata, teha üks tellimus IKEA-st, mööbel sisse tõsta ja näiliselt ongi kodu remont lihtsalt ja kiirelt tehtud. Kui selline lahendus Sulle rahuldust ei paku, saab Sinu Ehitus Sind aidata originaalse ja isikupärase sisekujunduse loomisega.

Parim aeg sisekujundaja appi kutsumiseks on korteri planeerimis- või ümberplaneerimisjärk. Siis saab sisekujundaja sõna sekka öelda juba planeeringu korrigeerimisel. Sisekujundus on palju enamat kui mööbli ja värvide sobitamine, sest hea sisekujundaja muudab kodu ka funktsionaalsemaks ja mugavamaks.

Sul on mitmeid sisekujunduslikke ideid, aga ei oska neid terviklikuks lahenduseks siduda? Teostame Sinu ideest inspireeritud lahendused, et just Sinul oleks oma kodus parem elada.

Vaata lähemalt ja võta meiega ühendust: https://sinuehitus.ee/korteri-remont-sisekujundaja/
Add a comment...

Post has attachment
Kas oled vaadanud oma kodus või kontoris ringi ja märganud, et tapeet vajaks vahetust, parkett on kriime ja täkkeid täis ning värvitud seinad määrdunud?

Olenemata sellest, kui hästi remonditööd on teostatud vajavad need mingil hetkel värskendust - ja see annab suurepärase võimaluse tuua kujundusse midagi värsket. Olgu selleks oma ideed või mingi Internetis surfates leitud lahendus, peab keegi visiooni ka asjatundlikult ellu viima.

Nüüd on tuvastatud remondivajadus ja on olemas idee. Järgmiseks tuleb ära lahendada asjaajamine korteriühistuga ja teiste majaelanikega või büroopinnal teiste ettevõtetetega, planeerida eelarve ja tööde ajagraafik ning kõik see plaanikohaselt ka ellu viia. Kas soovid seda kõike teha ise või hoopis muretut remonti?

Sinu Ehitus teeb kogu töö SInu eest. Arutame läbi Sinu visiooni, paneme koos paika võimalikud lahendused, tööde mahu ja eelarve. Mis kõige tähtsam – teeme kogu remondi nii, et Sina ei peaks millegi pärast muret tundma. Oleme Sulle toeks kogu ehitusprotsessi vältel ja peame kinni sõlmitud kokkulepetest.

Soovid oma ideest teha reaalsuse? Võta meiega ühendust!
Vaata lähemalt: https://sinuehitus.ee/korteri-remont-renoveerimine/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded