Profile cover photo
Profile photo
Alien. Nauka jazdy
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Dlaczego warto wybrać naszą szkołę jazdy? Gwarantujemy m.in. możliwość ćwiczenia umiejętności na placu WORD! Dzięki temu wprawicie się i poznacie miejsce, w którym będziecie zdawali jeden z ważniejszych egzaminów w Waszym życiu! Zapraszamy do naszej szkoły jazdy w Szczecinie http://alien.szczecin.pl/kontakt :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza szkoła jazdy w Szczecinie stara się zrobić wszystko, aby przekazać kursantom jak najwięcej informacji i jak najlepiej przygotować ich do egzaminu na prawo jazdy. Osobom głodnym wiedzy polecamy nasz video-poradnik - http://alien.szczecin.pl/praktyczne-porady-video. Znajdziecie tu Państwo filmiki, dzięki którym Wasze umiejętności będą na jeszcze wyższym poziomie!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Uwaga nasi przyszli kursanci! Nie przegapcie naszych nowych kursów na prawo jazdy! Najbliższy termin wyznaczyliśmy na 15 stycznia, a kolejny na 29! Nie zwlekajcie z decyzją, bowiem liczba miejsc jest ograniczona. Jeśli macie wątpliwości i pytania, skontaktujcie się z nami http://alien.szczecin.pl/kontakt :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Cała ekipa nauki jazdy Alien ze Szczecina z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składa wszystkim Kursantom – byłym, obecnym i przyszłym – życzenia zdrowia, spokoju i radości oraz wszystkiego dobrego w Nowym 2018 Roku! I aby wszystkie drogi były dla Was wystarczająco szerokie ;) http://alien.szczecin.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Uwaga, uwaga! Dlaczego warto jak najszybciej zapisać się na nasz grudniowy kurs na prawo jazdy?! A dlatego, bo przygotowaliśmy dla Was nie lada promocję! Wśród kursantów rozlosujemy rabat na koszt kursu w wysokości 13 procent – właśnie tyle lat działamy na rynku ;) U nas 13-tka wcale nie jest pechową liczbą! Spieszcie się, piszcie i dzwońcie http://alien.szczecin.pl/kontakt :))))
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Uwaga Drodzy przyszli Kursanci! Ostatni raz w tym roku będziecie mogli zgłosić się do naszej szkoły jazdy Alien ze Szczecna na kurs rozpoczynający się 11 grudnia! Tutaj http://alien.szczecin.pl/kontakt znajdziecie wszelkie dane kontaktowe. Nie zwlekajcie! Podejmijcie tę ważną dla Was decyzję jeszcze w tym roku, aby już za kilka tygodni cieszyć się świeżym i pachnącym dokumentem pozwalającym Wam na swobodne poruszanie się po drodze :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obawiacie się Państwo zapisać na kurs prawa jazdy zimą? Boicie się, że trudne warunki utrudnią nie tylko jazdę, ale i jej naukę? Nic bardziej mylnego! Z naszymi instruktorami nauczycie się zachowań, które powinniście znać. Takie umiejętności przydadzą Wam się podczas każdej podróży! Zapraszamy http://alien.szczecin.pl/ :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szkoła Alien ze Szczecina w swojej ofercie ma kursy antystresowe! Pomogą one Państwu zyskać pewność siebie za kierownicą i opanowanie nerwów podczas egzaminu! To będą niezwykle przydatne umiejętności, które pomogą Państwu nie tylko w trakcie procesu zdobywania „prawka”, ale i na całe życie! Zapraszamy http://alien.szczecin.pl/ :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poszukujecie Państwo rzetelnej, solidnej i fachowej szkoły jazdy w Szczecinie? Zapewniamy, że szkoła Alien spełnia te wymagania! Zachęcamy do współpracy zarówno nastolatków, jak i osoby dorosłe oraz seniorów! Pomożemy Państwu zdobyć wszelkie umiejętności, które pozwolą Wam zdać egzamin państwowy. Zapraszamy http://alien.szczecin.pl/!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dodatkowe lekcje nauki jazdy możecie Państwo pobrać w każdym momencie Waszej przygody z prowadzeniem samochodu – przed egzaminem państwowym, a nawet po nim, jeśli jeszcze nie do końca czujecie się pewni za kółkiem. Poduczymy Was tych elementów, które sprawiają Wam największą trudność. Zapraszamy do kontaktu http://alien.szczecin.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded