Profile cover photo
Profile photo
KREX Sp. z o.o.
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Nasza sól drogowa, czyli techniczny chlorek sodu posiada pozytywną opinię Instytutu Badawczego Dróg i Mostów. Może być bezpiecznie stosowana do posypywania nawierzchni drogowych w zimowym utrzymaniu dróg. Posiada również atest higieniczny wydany przez Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny. Nasze produkty są przebadane i bezpieczne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą: http://krex.pl/sol-drogowa.html.
Photo

Post has attachment
Biomasa – to fragmenty produktów, odpadów, pozostałości przemysłu rolnego, leśnictwa, przemysłowego i miejskiego podatne na rozkład biologiczny. To odnawialne źródło energii, które łatwo pozyskać, a jego dostępność jest powszechna. Biomasa była pierwszym wykorzystywanym przez ludzi paliwem. Działamy na rynku od 1993 roku, jako bezpośredni importer biomasy i nawozów sztucznych. Zapraszamy na naszą stronę: http://krex.pl/.
Photo

Post has attachment
Każdy z nawozów w naszej ofercie posiada certyfikat potwierdzający zgodność z typem nawozu oznaczonym znakiem „Nawóz WE”. Oznacza to, że nasze nawozy spełniają wymagania określone przez Parlament Europejski i Radę. Nasze produkty są najwyższej jakości, dzięki czemu nasza pozycja na rynku stale się umacnia. Dbamy o ciągły rozwój, aby jeszcze lepiej odpowiadać na rosnące zapotrzebowanie na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą: http://krex.pl/.
Photo

Post has attachment
Obok nadrzędnych zadań, jakimi są dystrybucja oraz zaopatrzenie branż energetyki, rolnictwa i przemysłu, naszej działalności przyświeca cel zapewnienia niezawodnych rozwiązań. Globalne przedsiębiorstwo Krex wspiera swoich Klientów od początku istnienia, ugruntowując swoją pozycję na rynku. Więcej o naszym przedsiębiorstwie piszemy na stronie: http://www.krex.com.pl.
Photo

Post has attachment
Polecamy Państwu wieloskładnikowy nawóz, wzbogacony wapniem, magnezem i mikroelementami – Plantavita NPK 7 – 20 – 30. Idealny pod uprawy roślin polowych, ze szczególnym uwzględnieniem gleb ubogich w potas przyswajalny. Ten niezwykle efektywny środek szczegółowo opisaliśmy na stronie: http://krex.pl/npk-s-plantavita-7-20-30-2-5s.
Photo

Post has attachment
Duży wybór paliw stałych, to mocny punkt naszej oferty. Węgiel ekogroszek, orzech, kostka, czy miał węglowy, to wysokiej jakości surowce o optymalnych parametrach. Niezależnie od tego, który z nich zdecydują się Państwo nabyć, warto zapoznać się ze szczegółami tej oferty na naszej stronie internetowej: http://www.krex.com.pl/paliwa-stale.
Photo

Post has attachment
Przypominamy o naszym specjalistycznym blogu, z którego dowiedzą się Państwo m. in. o korzyściach stosowania nawozów, specyfice nawozów mineralnych, skutecznym nawożeniu pszenicy ozimej, czy zastosowaniu oraz właściwościach soli potasowej. Te i wiele innych artykułów znajdują się na stronie: http://www.krex.com.pl/blog.html.
Photo

Post has attachment
Firma Krex nieustannie poszerza zasięg działalności, posiadając terminale przeładunkowo – produkcyjne m. in. w Czuprynowie i Siemianówce, których wydajność przeładunkowa wynosi 3 mln ton, a także regionalne centrum dystrybucyjne w Ostrołęce o zdolności przeładunku rzędu 200 tys. ton rocznie. Więcej informacji na ten temat zamieściliśmy na stronie: http://www.krex.com.pl/firma.html.
Photo

Post has attachment
Spośród bogatej oferty nawozów sztucznych, do Państwa wyboru pozostają nawozy mineralne i nieorganiczne, m. in. sól potasowa, a także starannie wyselekcjonowane nawozy wieloskładnikowe oraz fosforowe. Szczegółowe zestawienie produktów z tej kategorii znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.krex.com.pl/nawozy.html.
Photo

Post has attachment
Należy pamiętać, iż praca przy użyciu soli drogowej, czyli technicznego chlorku sodu, wymaga odpowiednich środków ostrożności. Konieczne jest nałożenie odzieży ochronnej oraz zastosowanie środków ochrony na oczy, drogi oddechowe oraz kończyny. Chlorek sodu przechowywać trzeba w specjalnych warunkach, o których przeczytają Państwo na naszej stronie: http://krex.pl/sol-drogowa.html.
Photo
Wait while more posts are being loaded