Profile cover photo
Profile photo
KREX Sp. z o.o.
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Mają Państwo pytania dotyczące naszych usług, produktów lub obowiązujących cen? Zapraszamy do kontaktu! Na naszej stronie internetowej w zakładce Kontakt znajdą Państwo specjalny formularz kontaktowy. Po jego wypełnieniu odpowiemy na wszystkie Państwa pytania w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy! http://www.krex.com.pl/kontakt
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcąc dodatkowo odżywiać swoje uprawy, warto również zainwestować w mocznik. W naszej ofercie posiadamy Mocznik 46% N. Przeznaczony jest on do odżywiania poza korzeniowego, bez problemu rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu jest łatwa do przyswojenia przez rośliny. Można ją stosować na wszystkich glebach, z wyjątkiem tych bardzo kwaśnych i wapniowych. Zapraszamy! http://www.krex.com.pl/mocznik-46-n
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo sól potasową 60% K20. Jest ona stosowana do nawożenia przedsiewnego oraz podtrzymującego. Doskonale sprawdzi się w przypadku wszelkiego rodzaju roślin, z wyjątkiem tytoniu, chmielu, roślin jagodowych i warzyw. Jeżeli są Państwo zainteresowani oferowanym przez nas chlorkiem potasu, zapraszamy do kontaktu! http://www.krex.com.pl/sol-potasowa-60-k2o
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mają Państwo pytania dotyczące świadczonych przez nas usług lub szerszej oferty? Można się z nami skontaktować bezpośrednio w siedzibie firmy. Znajdą nas Państwo w Bielksu Podlaskim przy ulicy Kleszczelowskiej 84A. Na naszej stronie internetowej udostępniliśmy dla Państwa szczegółową mapkę dojazdu. Zapraszamy! http://krex.com.pl/kontakt
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza sól drogowa, czyli techniczny chlorek sodu posiada pozytywną opinię Instytutu Badawczego Dróg i Mostów. Może być bezpiecznie stosowana do posypywania nawierzchni drogowych w zimowym utrzymaniu dróg. Posiada również atest higieniczny wydany przez Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny. Nasze produkty są przebadane i bezpieczne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą: http://krex.pl/sol-drogowa.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Biomasa – to fragmenty produktów, odpadów, pozostałości przemysłu rolnego, leśnictwa, przemysłowego i miejskiego podatne na rozkład biologiczny. To odnawialne źródło energii, które łatwo pozyskać, a jego dostępność jest powszechna. Biomasa była pierwszym wykorzystywanym przez ludzi paliwem. Działamy na rynku od 1993 roku, jako bezpośredni importer biomasy i nawozów sztucznych. Zapraszamy na naszą stronę: http://krex.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każdy z nawozów w naszej ofercie posiada certyfikat potwierdzający zgodność z typem nawozu oznaczonym znakiem „Nawóz WE”. Oznacza to, że nasze nawozy spełniają wymagania określone przez Parlament Europejski i Radę. Nasze produkty są najwyższej jakości, dzięki czemu nasza pozycja na rynku stale się umacnia. Dbamy o ciągły rozwój, aby jeszcze lepiej odpowiadać na rosnące zapotrzebowanie na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą: http://krex.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obok nadrzędnych zadań, jakimi są dystrybucja oraz zaopatrzenie branż energetyki, rolnictwa i przemysłu, naszej działalności przyświeca cel zapewnienia niezawodnych rozwiązań. Globalne przedsiębiorstwo Krex wspiera swoich Klientów od początku istnienia, ugruntowując swoją pozycję na rynku. Więcej o naszym przedsiębiorstwie piszemy na stronie: http://www.krex.com.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwu wieloskładnikowy nawóz, wzbogacony wapniem, magnezem i mikroelementami – Plantavita NPK 7 – 20 – 30. Idealny pod uprawy roślin polowych, ze szczególnym uwzględnieniem gleb ubogich w potas przyswajalny. Ten niezwykle efektywny środek szczegółowo opisaliśmy na stronie: http://krex.pl/npk-s-plantavita-7-20-30-2-5s.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Duży wybór paliw stałych, to mocny punkt naszej oferty. Węgiel ekogroszek, orzech, kostka, czy miał węglowy, to wysokiej jakości surowce o optymalnych parametrach. Niezależnie od tego, który z nich zdecydują się Państwo nabyć, warto zapoznać się ze szczegółami tej oferty na naszej stronie internetowej: http://www.krex.com.pl/paliwa-stale.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded