Profile cover photo
Profile photo
‫مرکز ملی رزرواسیون هتل ها و اماکن اقامتی کشور‬‎
153 followers -
اولین و تنها مرکز رسمی رزرواسیون اماکن اقامتی ایران
اولین و تنها مرکز رسمی رزرواسیون اماکن اقامتی ایران

153 followers
About
مرکز ملی رزرواسیون هتل ها و اماکن اقامتی کشور's posts

Post has attachment
#اقامت24
اگر به هر دلیلی، #سفر شما کنسل شود، سرنوشت #هتل و هزینه پرداخت شده بابت رزرو چه خواهد شد ؟
آشنایی با قوانین #رزرو_اتاق در هتل های ایران

https://goo.gl/sWj9hV
Photo

Post has attachment
#تالاب_لیپار یا تالاب صورتی

یکی از تالاب های #ایران است که در جنوبی ترین نقطه ایران قرار دارد؛ رنگ صورتی به خاطر وجود پلانکتون ها و فعالیت آنها است. پلانکتون های گیاهی که 90درصد آنها را تشکیل می دهند،
در مسیر جاده ساحلی #چابهار به #گواتر و در ساحل #دریای_عمان. محلی که آب دریای عمان به آن وارد و ایستا می شود، این منطقه مناسب برای زندگی گیاهان و جانوران مختلف است. تالاب لیپار در بین یک تنگه و دره قرار دارد که به کوه مشرف است. صحنه بسیار زیبایی از تصویر گونه های مختلف بلوط و گزنه ایجاد می شود. به علاوه این که پرندگان زیادی هم مثل چنگر، فلامینگو، کشیم، انواع حواصیل، طاووسکن، باقرقره، تیهو، عقاب دشتی هم در این دشت دیده می شوند و زیبایی این منظره را چند برابر می کنند.

مطمئناً سفر به چنین منطقه‌ی بکری، لذتی صد چندان خواهد داشت.

www.eghamat24.com
Photo

Post has attachment
#اقامت24
جشن شکرگزاری در روستای #زغال_اخته
#روستای_هیر#قزوین بزرگ‌ترین تولیدکننده زغال‌اخته در بین روستاهای #ایران
https://goo.gl/nCCzqI
Photo

Post has attachment
#اقامت24
#ارگ_بم در استان #کرمان
بزرگ‌ترین بنای خشتی جهان و یکی از مهم‌ترین و با ارزش‌ترین شاهکار‌های تاریخی #ایران‌زمین
https://goo.gl/Y4aZCi
Photo

Post has attachment
روستای #تنگ_براق که به صورت #تنگه_براق_فارس نیز نوشته می شود، تجسم همان رویاهای کودکی است، وقتی که پای تلویزیون می نشستیم و به دویدن های سبکبالانه هایدی یا آنت و لوسین در دشت غبطه می خوردیم.
تنگ براق فارس، روستایی است از توابع شهرستان #اقلید همین استان و در نزدیکی شهر #یاسوج. اصولا تنگه به جایی گفته می شود که در شیب ملایم قرار گرفته باشد، سرسبز و پر آب بوده و به صخره و کوه محدود شود. تنگ براق اقلید نیز همین خصوصیات را دارد، اما شما هوای بهشتی بهار #فارس را نیز به آن اضافه کنید. مسیر تنگ براق هم از #شیراز می گذرد و هم از یاسوج، بستگی دارد که سفرتان را از کجا آغاز کنید.
تجربه سفر به تنگه براق فارس را به خصوص از اوایل بهار تا ماه مهر از دست ندهید.


www.eghamat24.com
Photo

Post has attachment
تکه ای از بهشت ، یکی از جاذبه های گردشگری #تهران

گردشگران و #مسافران تهران، محال است مهمان پایتخت ایران باشند و از رفتن به #درکه غافل شوند. علاوه بر طبیعت زیبای این منطقه که تلفیقی از کوه و رود و آسمان آبی است و شما را از تمام دغدغه‌ها و آلودگی‌های شهر دور می‌کند، آب‌وهوای سالم این منطقه، اکسیژن را به تک‌ تک سلول‌هایتان خواهدرساند و احساس شادی مضاعفی در شما پدید خواهدآورد.
رستوران های درکه را حتی به تهایی می توان یکی از جاذبه های #گردشگری تهران دانست. در طول روزی که در درکه هستید حتماً در طی مسیر، مغازه‌هایی خواهید دید که خوراکی‌های آن حتی دیدنش باعث می‌شود، به اصطلاح دلتان آب بیفتد. اگر عاشق خوردنی‌ های ترش هستید، این ناحیه، دقیقاً این نیاز شما را برآورده خواهدکرد. همچنین #رستوران‌های زیادی هم هستند که در مواقع گرسنگی، پناهگاه شما خواهند بود، پس نگران سیرکردن خود نباشید.

www.eghamat24.com
Photo

Post has attachment

Post has attachment
#ائل_گلی یا شاه گلی یکی از مهم ترین جاذبه های #گردشگری شهر #تبریز است که درون بافت شهری در جنوب شرق آن و در ۷ کیلومتری مرکز شهر واقع شده است.
تپه نسبتاً بلندی در بخش جنوبی دریاچه ائل گلی قرار گرفته که جنگل کاری شده و آبشارهای مصنوعی متعددی از این تپه به سمت داخل دریاچه سرازیر می شود. همچنین از ضلع جنوبی دریاچه تا مرکز آن و محل کاخ ائل گلی، خیابانی کشیده شده که #عمارت_کلاه_فرنگی را به صورت یک شبه جزیره درآورده است.
ائل گلی در زمانهای گذشته و قبل از پیروزی انقلاب نام دیگری یعنی شاه گولی را داشت که به معنای استخر شاه بود اما در دوران بعد از انقلاب به ائل گلی به معنای دریاچه مردم تغییر نام پیدا کرد.

www.eghamat24.com
Photo

Post has attachment
مجمع الوحوش ناصری، نخستین #باغ_وحش ایران

وجود باغ وحش و محلی که مردم بتوانند در آن حیواناتی خاص را ببینند، داستان جالبی برای خودش دارد.
تاسیس اولین باغ وحش در ایران به دوره قاجار باز می گردد؛ زمانی که یکی از درباریان در بازگشت از یک #سفر خارجی، تجربه اش را از بازدید از یک باغ وحش اروپایی در اختیار همگان قرار می دهد. در نهایت، علاقه شدید یکی از شاهان، منجر به تاسیس اولین باغ وحش #ایران در #تهران می شود.
مجمع الوحوش ناصری را می توان نخستین باغ وحش مدرن و واقعی کشور دانست که در بخشی از قصر دوشان تپه تهران احداث شد و به مردم اجازه می داد تا حیوانات را از نزدیک ببینند.

www.eghamat24.com
Photo

Post has attachment
#اقامت24
سفری خاطره انگیز به هشت تمدن مختلف جهان تنها با یک #سفر
اقامت در کامل‌ترین و مدرن‌ترین #هتل پنج ستاره کشور

https://goo.gl/e7OlR4
Photo
Wait while more posts are being loaded