Profile cover photo
Profile photo
M-P-Dent s.c. Zakład Opieki Zdrowotnej. Brańczuk M.
About
Posts

Post has attachment
Stomatologia dziecięca zajmuje się specjalistycznym leczeniem zachowawczym pacjentów w wieku rozwojowym. Uwzględnia przy tym różne zachowania dzieci zależne od ich wieku oraz odmienną budowę ich zębów i narządu żucia. Właściwy kontakt dziecka ze stomatologiem kształtuje późniejsze nastawienie pacjenta do wizyt w gabinecie dentystycznym, dlatego też niezwykle istotne jest wybranie właściwego stomatologa, który potrafi dotrzeć do małego pacjenta i zrozumieć jego reakcje i potrzeby. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://stomatologkolobrzeg.com.pl/stomatologia/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stomatologia ogólna zwana inaczej stomatologią zachowawczą zajmuje się przede wszystkim zapobieganiem choroby próchnicowej zębów czyli profilaktyką przeciwpróchnicową oraz skutecznym leczeniem zaatakowanych już próchnicą twardych tkanek zęba, zachowując jak najdłużej jego żywotność i naturalny wygląd – estetykę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://stomatologkolobrzeg.com.pl/stomatologia/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Niektóre zęby są na tyle uszkodzone, że wywołują bardzo silny ból. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu diagnostycznego i kompleksowo przeprowadzonej radiowizjografii cyfrowej precyzyjnie określimy stan Państwa zębów i podejmiemy słuszną decyzję względem dalszego leczenia. Stosujemy nowoczesne metody lecznicze, dlatego mamy pewność, że będziecie Państwo bardzo zadowoleni z naszych usług. http://stomatologkolobrzeg.com.pl/stomatologia/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Schorzenia zębów oraz inne pochodne dolegliwości z nimi związane mogą znacznie uprzykrzyć każdej osobie codzienne funkcjonowanie. W gabinetach stomatologicznych Mp-Dent wszyscy pacjenci mogą liczyć na uzyskanie fachowej pomocy dentystycznej. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej, polegające m.in. na usuwaniu torbieli oraz przeszczepie dziąseł. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. http://stomatologkolobrzeg.com.pl/stomatologia/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Hemisekcja jest to separacja i usunięcie części korony i korzenia zęba w obrębie, którego występuje stan zapalny z nieodwracalnymi zmianami patologicznymi. Zabieg ten pozwala na zachowanie zdrowej części zęba, która w następnej kolejności zostanie poddana odbudowie protetycznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://stomatologkolobrzeg.com.pl/stomatologia/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W opinii wielu pacjentów usuwanie korzeni zębów jest znacznie bardziej skomplikowanym i bolesnym zabiegiem niż ekstrakcja "całych zębów". Pacjenci mają wątpliwości, czy taki ułamany korzeń da się dobrze znieczulić, przeraża ich również sam przebieg zabiegu – zwłaszcza, gdy korzeń jest prawie całkowicie zarośnięty i konieczne się staje nacięcie oraz odwarstwienie dziąsła. Tymczasem stomatolodzy uspokajają – dzięki odpowiednim środkom znieczulającym, nowoczesnym narzędziom i odpowiedniej technice – korzenie zębów można dziś usunąć szybko i bezboleśnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://stomatologkolobrzeg.com.pl/stomatologia/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stosujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania stomatologiczne. Dzięki temu nasi pacjenci mogą bez obaw korzystać z takich świadczeń jak usługi zakładania protez, mostów, czy koron ceramicznych. Posiadamy bogate doświadczenie także w innych zabiegach, takich jak wstawianie implantów zębów. Do realizacji swoich zadań wykorzystujemy nowoczesne urządzenia z zakresu radiowizjografii cyfrowej, co pozwala na dokładne rozpoznanie schorzenia. http://stomatologkolobrzeg.com.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gabinety stomatologiczne Mp-Dent to profesjonalnie wyposażone placówki medyczne, w których działają wyłącznie najlepsi profesjonaliści. Dbamy o zdrowie naszych pacjentów, na co pozwala nam nowoczesny sprzęt diagnostyczny i leczniczy. Świadczymy usługi kompleksowo. Wśród nich znajdują się takie czynności jak leczenie kanałowe, z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz protetyki. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej. http://stomatologkolobrzeg.com.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wielu pacjentów spotkało się z sytuacją, kiedy podczas wizyty u stomatologa lekarz proponuje tajemniczo brzmiące leczenie endodontyczne. Co to jest? Nic innego, jak znane powszechnie leczenie kanałowe, zaś endodoncja to po prostu dział stomatologii, zajmujący się rozpoznaniem oraz leczeniem chorób miazgi oraz tkanek okołowierzchołkowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://stomatologkolobrzeg.com.pl/stomatologia/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Implantologia to obecnie najdoskonalsza metoda na uzupełnienie braków w uzębieniu. Implanty są bardzo praktyczne, trwałe i eliminują dyskomfort, jaki można często odczuć używając protez ruchomych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://stomatologkolobrzeg.com.pl/stomatologia/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded