Profile cover photo
Profile photo
Greybrow
1 follower
1 follower
About
Greybrow's posts

Post has attachment
Prościutkie wyzwanie uczące korzystania z much i pająków. Szybko znalazłem pomocników i $$, a z mamą Izaaka poszło jeszcze szybciej...

Post has attachment
Kilka pechowych nie wartych oglądania prób, aż w końcu trafił się WIR ŚMIERCI!!!111 Głowa Tammiego to już wisienka na torcie.

Post has attachment
#bindingofisaac Znowu szybkie wyzwanie Computer Savvy, żeby zdobyć Robo Baby 2.0. Lasery zamiast łez i to naprowadzane wymiatają. Przy okazji: computer savvy to taki ogarnięty informatyk.

Post has attachment
#bindingofisaac Kolejne wyzwanie: Slow Roll. Powolne mega strzałki, ale pan dołów mocno ułatwił zadanie i dalej poszło już szybko.

Post has attachment
#bindingofisaac Kolejne wyzwanie "It's in the cards", żeby mieć ich jak najwięcej z głowy i odblokować nowe przedmioty, tym razem "SMB Super Fan". W sumie poszło łatwo, karty zwykle pomagają w rozgrywce, a szczęście z Guppym dopisuje.

Post has attachment
#bindingofisaac Nie ma to jak trafić na tabletkę "Bombs are key", kiedy jedyną twoją bronią są bomby... Drugie podejście poszło już lepiej.

Post has attachment
Wyzwanie z cytryną w tle. Powolne początki, ale okazuje się, że Lemon Mishap nie jest kompletnie bezużyteczny.

Post has attachment
Wyzwanie Head Trauma czyli uraz głowy. Wirujące łzy od razu nasunęły na myśl Guppiego, a pierwszy przeklęty pokój dał bardzo dobry początek.

Post has attachment
Z głosem Grievousa kolejny run. Miał być Samson i szybko, a skończyłem jako ??? i jak zwykle. Złość Samsona okiełznana, nowe przedmioty odkryte, zwycięstwo nad mamą zaliczone, ale niestety nie Samsonem...

Post has attachment
Wyzwanie Solar System, czyli orbitujące muchy. Po dramatycznym starcie mogło być już tylko lepiej. Kolejne wyzwanie zaliczone.
Wait while more posts are being loaded