Profile cover photo
Profile photo
Federation Baseball & Softball of Ukraine
4 followers
4 followers
About
Federation Baseball & Softball of Ukraine's posts

Федерація бейсболу та софтболу України спільно з міжнародною організацією "Play Global" (http://www.play-global.org) проводить в м. Кропивницькому тренувальний збір з 26 по 30 квітня 2017 року, для українських і зарубіжних гравців та тренерів.

В роботі візьмуть участь тренери Том Гіллеспі і Зак Грайсфер. Для участі в зборі необхідно отримати запрошення організаторів. Спортсмени повинні мати довідку-допуск фізкультурного диспансеру, ігрову форму для ігор і тренувань. День приїзду 25.04.2017р.

Будь ласка, за повною інформацією звертайтеся до Головного тренера національної збірної команди України з бейсболу Бойко О.М., моб.тел: 050 698 78 05, e-mail: on_boyko@mail.ru

Post has attachment
В середу (22.03.17) у Лос-Анджелесі на стадіоні "DODGER STADIUM" пройшла фінальна гра "World Baseball Classic" між збірною США та збірною Пуєрто-Ріко. Блискучу перемогу з рахунком 8:0 одержала збірна США.

Photo

Post has attachment
З 18 по 19 березня 2017 року в м. Києві (Пуща - Водиця) відбулися фінальні ігри Шкільної бейсбольної Ліги України у закритих приміщеннях під патронатом Федерації бейсболу та софтболу України.

В змаганнях прийняло участь шість команд переможців I етапу:
ЗОШ № 1 імені В. Г. Короленка (м. Рівне),
ЗОШ № 275 імені В. Кравчука (м. Київ),
ЗОШ № 37 (м. Кропивницький),
ЗОШ № 2 (с. Випасне, Одеська обл.),
ЗОШ № 111 (Київська обл.),
школа-інтернат «Лиса гора» (м. Миколаїв).

Команди були розподілені на дві групи. В перший день змагань по коловій системі, команди розіграли місця в групах, а в другій зіграли стикові ігри, в яких розіграли місця з першого по шосте. Всі учасники змагань отримали грамоти та медалі, дипломи та подарунки від Федерації бейсболу та софтболу України, кращі гравці команд отримали кубки.


Гра за 5 - 6 місце
Київська обл. – м. Миколаїв
15: 5
Гра за 3 - 4 місце
Одеська обл. – м. Київ
10: 11
Фінал
м. Кропивницький – м. Рівне
14: 7Турнірне положення
1. ЗОШ № 37 (м. Кропивницький)
2. ЗОШ № 1 імені В. Г. Короленка (м. Рівне)
3. ЗОШ № 275 імені В. Кравчука (м. Київ)
4. ЗОШ № 2 (с. Випасне Одеська обл.)
5. ЗОШ № 311 (Київська обл.)
6. Школа-інтернат «Лиса гора» (м. Миколаїв)Кращі гравці турніру
Кращий відбиваючий турніру: Новак Анна (ЗОШ № 1 імені В. Г. Короленка м. Рівне)
Кращий захисник турніру: Гребнєв Кирило (ЗОШ № 275 імені В. Кравчука м. Київ)
MVP турніру: Шелупцов Владислав (ЗОШ № 37 м. Кропивницький )Всі фотографії з фінальних ігор будуть викладені 20.03.2017
PhotoPhotoPhoto
3/19/17
3 Photos - View album

Post has attachment
Переможці першого етапу Шкільної бейсбольної Ліги України у закритих приміщеннях сезону 2017 року:

ЗОШ №1 імені В. Г. Короленка м. Рівне
ЗОШ №275 імені В. Кравчука м. Київ
ЗОШ №37 м. Кропивницький
ЗОШ №2 Одеська область, с. Випасне
Школа-інтернат «Лиса Гора» м. Миколаїв*
ЗОШ № 311 Київська область*

*Номери цих команд будуть визначені на технічній нараді 
Photo

Post has attachment
Починаючи з 2006 року «World Baseball Classic» в цьому році буде проведено в четверте. Кращі гравці світу, представлять свої національні команди під час ігор, які пройдуть в 4 країнах світу (Південна Корея, Японія, США та Мексика) з 6 по 22 березня 2017 року. Європа у цих змаганнях представлена трьома збірними - Нідерланди, Італія та Ізраїль. Вони будуть змагатися з іншими країнами-учасниками у двох групових раундах, заради путівки у Фінал, який пройде у Лос-Анджелесі на стадіоні «DODGER STADIUM» 22.03.2017.
Photo

Post has attachment
З 24 по 26 лютого 2017 року в м. Миколаєві пройшли фінальні ігри чемпіонату України з софтболу серед кадетів в закритих приміщеннях.

Результати змагань

1. КЗ ОСДЮШОР-2 - м. Кропивницький
2. Молекули - Київська обл.
3. КДЮСШ-Комунарівець - м. Миколаїв
4. КБА Вікторія - м. Київ
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2/27/17
16 Photos - View album

Post has attachment
В Белграді (Сербія) 03-05.02.2017 пройшов об'єднаний Конгрес Європейської конфедерації бейсболу та Європейської федерації софтболу, в рамках якого відбулася звітно-виборна конференція СЕВ та ESF, де на розгляд делегатів країн-членів виносилися питання призначення керівних органів. Нашу країну на конгресі представляли президент Федерації бейсболу та софтболу України Андрій Ніколаєнко, віце-президент ФБСУ Василь Кисіль та Олег Бойко член Виконкоу ФБСУ, головний тренер національної зірної команди України з бейсболу.

На відкритті конгресу виступив почесний гість - президент Всесвітньої конфедерації бейсболу та софтболу (WBSC) Рікардо Фраккарі. Він спеціально прилетів до Белграду, щоб висловити підтримку СЕВ та ESF, поділитися великими планами роботи в світлі торішнього повернення бейсболу та софтболу в програму Олімпійських ігор в Токіо 2020. Зокрема, WBSC планує надавати прямі фінансові дотації кожної національної Федерації. З метою вибудовування партнерських відносин між Всесвітньої конфедерації бейсболу та софтболу (WBSC) і національними Федераціями країн Європи, безпосередньо в ході конгресу виконавчий директор WBSC Міхаель Шмідт провів попередні переговори з президентами національних федерацій, в тому числі – ФБСУ.
Президентом ESF очікувано став чех Габріель Вааге, людина дуже поважна і працьовита.

На звітно-виборній Конференції СЕВ делегати обирають безпосередньо президента та Виконком: три віце-президента, секретар, скарбник і три члени Виконавчого комітету. Кожна національна Федерація має право подавати своїх претендентів на виборні посади, і в грудні минулого року ФБСУ вперше використовуала своє право, висунувши кандидатом в Виконком СЕВ головного тренера національної збірної команди України - Олега Бойка.
Як розповів Олег Бойко, вибори були досить напруженими, а для визначення повного складу Виконкому було потрібно провести п'ять турів голосування.
До цього президентом СЕВ делегати обрали француза - Дідьє Семіне, вибрали першого, другого, третього віце-президента, секретаря і скарбника Виконкому. На решту три місця виконкому претендувало 12 кандидатів. Два з них: італієць Марко Мануччі і представник Нідерландів Родерік Бок отримали понад 50% голосів кожен вже в першому турі. Цікаво, але в цьому турі Олег Бойко поділив передостаннє і останнє місця з представником Румунії, і їм довелося окремо брати участь в голосуванні «на вибування». У третьому турі виборів членів Виконкому два претенденти зняли свої кандидатури на користь англійця - Джона Бойда, який працював в попередньому складі Виконкому в комісії з розвитку. У четвертому турі англієць і українець отримали однакову кількість голосів і тільки в п'ятому турі делегати, нарешті, укомплектували склад Виконкому СЕВ: Олег Бойко здобув перемогу в голосуванні з «рахунком» 19:13.

Поздоровляємо Бойка Олега Миколайовича з обранням до Виконкому CEB.
Photo
Photo
2/7/17
2 Photos - View album

Post has attachment
Дорогі друзі,

від імені Федерації бейсболу та софтболу України я хочу побажити усім чудових свят, щасливого Нового Року та Різдва.
Міцного здоров'я та хай вам щастить у Новому Році та новому сезоні.

Президент ФБСУ,
Андрій Ніколаєнко
Photo

Post has attachment
Стаття, щодо формування збірних та ведення статистики, яку підготував Головний тренер національної збірної команди України з бейсболу Бойко О.М.

http://fbsu.com.ua/?newsid=533

Post has attachment
Сьогодні закінчилася cьома гра Світової Серії 2016 року, в якій зустрічалися «Cubs» (Чікаго) і «Indians» (Клівленд). На жаль для «Indians», які грали на домашньому стадіоні, перемогу в сьомій грі здобули «Cubs» з рахунком 8 - 7. Таким чином, рахунок в серії став 4-3. Після 108-річної перерви (останній раз «Cubs» вигравали Світову серію у 1908 році) команда в третій раз за історію свого існування стає переможцем Світової серії. Фантастична серія!

Автор фотографії - Jason Miller/Getty Images
Photo
Wait while more posts are being loaded