Profile cover photo
Profile photo
PROMOSPRAVY.sk
3 followers -
Komunitný PROMO portál podporujúci rozvoj osobnosti a miestne organizácie
Komunitný PROMO portál podporujúci rozvoj osobnosti a miestne organizácie

3 followers
About
PROMOSPRAVY.sk's posts

Post has attachment
Na začiatku, pred ôsmimi rokmi, bola myšlienka priniesť kvalitu zahraničných IT eventov na Slovensko. Dnes je informatická konferencia ShowIT už tradičnou zimnou vzdelávacou udalosťou v Bratislave.

Post has attachment
Hry a súťaže sú pre mladých ľudí stále atraktívne, a preto Asociácia pre mládež, vedu a techniku – AMAVET pokračuje už dvanástym ročníkom projektu Junior Internet. Blogeri či youtuberi, programátori webových stránok, vývojári mobilných aplikácií, grafickí dizajnéri, ale aj copywriteri a textári dostávajú šancu stať sa internetovými osobnosťami. Prihlásiť svoje práce môžu žiaci základných a stredných škôl do 26. februára 2017.

Post has attachment
Prezentácia Srí Lanky a pozvánka na fotografický výlet

Post has attachment
TOP Študentská osobnosť Slovenska bojuje proti rakovinovým bunkám

Post has attachment
Fotogaléria zo súťaže Študentská osobnosť Slovenska akademického roka 2015/2016

Post has attachment
Patríte medzi tých, ktorí radi objavujú nové aplikácie? Určite vyskúšajte mobilné aplikácie Audiotéka, ktoré vám umožnia počúvať audioknihy kedykoľvek, kdekoľvek a na rôznych zariadeniach. V tomto článku si posvietime na verziu pre Android.

Post has attachment
Galéria mesta Bratislavy pozýva mamičky na materskej dovolenke v piatok 16. decembra 2016 o 10:00 do Mirbachovho paláca na cyklus stretnutí S kočíkom do galérie na tému Skryté farby, ktorá súvisí s prebiehajúcou výstavou Čierna a biela: Moderná talianska fotografia.

Post has attachment
Ako sme vám sľúbili, prinášame ďalší článok o službe Audioteka.sk. Tentokrát sa pozrieme bližšie na jej webové stránky, na ktorých si môžete zakúpiť digitálne audioknihy.

Post has attachment
Oblastná organizácia cestovného ruchu (OOCR) „ŠARIŠ“ – Bardejov zorganizovala v dňoch 21. – 22. októbra 2016 Infocestu o atraktivitách regiónu Šariš Bardejov, Bardejovské Kúpele a okolie. Zúčastnilo sa na nej 31 pracovníkov cestovných kancelárií, organizácií cestovného ruchu a novinárov zaoberajúcich sa touto problematikou z Poľska, Českej republiky a Slovenska.

Post has attachment
Fotogaléria z AMAVET Festivalu vedy a techniky 2016 pre Bratislavský a Trnavský kraj, ktorá sa konala v piatok 21. októbra v Centre vedy AURELIUM.
Wait while more posts are being loaded