Profile cover photo
Profile photo
„EMILIA” Piotr Giera
About
Posts

Post has attachment
Posiadamy nowoczesny sprzęt, wykwalifikowany personel i wieloletnie doświadczenie. Mamy dużą wiedzę na temat odpadów drzewnych i chętnie służymy Klientom fachowym doradztwem przy wyborze odpowiednich odpadów czy też biomasy. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą - http://emilia-odpadydrzewne.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w skupie i sprzedaży odpadów drzewnych. Działamy na rynku już od blisko dwudziestu lat i wciąż zyskujemy nowych Klientów. Podchodzimy profesjonalnie do każdego zlecenia, bez względu na jego wielkość. Wszyscy Klienci mogą liczyć na tak samo owocną współpracę. Zapraszamy - http://emilia-odpadydrzewne.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mają Państwo niepotrzebne odpady drzewne? W takim razie zachęcamy do kontaktu. Przyjedziemy i odbierzemy towar własnym transportem. Jeśli interesuje Państwa zakup odpadów drzewnych, również polecamy nasze usługi. Zapewniamy regularne, terminowe dostawy przez cały rok - http://emilia-odpadydrzewne.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Stary Janków w województwie mazowieckim. Zachęcamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań. Z chęcią udzielimy szczegółowych odpowiedzi i przedstawimy warunki współpracy. Na pewno zainteresuje Państwa nasza oferta skupu i sprzedaży odpadów drzewnych - http://emilia-odpadydrzewne.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Biomasa jest bardzo popularnym i ekologicznym materiałem opałowym. Biomasa to produkty, odpady i pozostałości z produkcji rolnej, leśnej, itp. Nasza oferta obejmuje różnego typu odpady drzewne na biomasę: zrębki, trociny i korę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://emilia-odpadydrzewne.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Działamy na terenie 3 województw: mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego oraz podlaskiego. Jesteśmy specjalistami w zakresie skupu, sprzedaży i transportu odpadów drzewnych. Nasza oferta obejmuje także wysokiej jakości biomasę ze zrębek iglastych i liściastych. Zachęcamy do współpracy - http://emilia-odpadydrzewne.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Trociny to drobne wióry, które powstają jako odpady obróbki drewna: cięcia, strugania, toczenia itp. Trociny są m.in. stosowane jako paliwo w instalacjach grzewczych. W naszej ofercie znajdują się różnego typu odpady drzewne, w tym także trociny. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://emilia-odpadydrzewne.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zrębki to niewielkie cząstki drewna, powstające w wyniku rozdrabniania drewna za pomocą maszyn zrębkujących. Zrębki można wykorzystać jako paliwo opałowe, poza tym sprawdzą się jako surowiec do produkcji płyt wiórowych i pilśniowych. W naszej ofercie znajdą Państwo biomasę ze zrębek iglastych i liściastych, polecamy - http://emilia-odpadydrzewne.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przywiązujemy dużą wagę do zaopatrywania naszych Klientów w surowce wysokiej jakości. Wszelkie pozyskane odpady drzewne skrupulatnie selekcjonujemy, by nasi Klienci otrzymali wyłącznie najlepszy towar. Dbamy też o profesjonalny załadunek i rozładunek surowca, zapraszamy do kontaktu - http://emilia-odpadydrzewne.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta obejmuje odpady drzewne, które są wynikiem m.in. wycinki drzew lub powstają u producentów wyrobów, bazujących na przerobie surowca drzewnego, materiałów tartych i drewnopodobnych. Oferujemy również zrębki tartaczne pochodzące z przerobu drewna iglastego i liściastego. Dodatkowo zajmujemy się także skupem odpadów drzewnych. Zachęcamy do współpracy - http://emilia-odpadydrzewne.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded