Profile

Cover photo
Národní socialisté - levice 21. století
29 followers|101,712 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Podporujeme studenty i akademickou obec v odporu proti Dobešově reformě vysokých škol. Podpořte je i Vy jedním klikem v naší internetové petici.
 ·  Translate
Reforma českého školství, a to nejen toho vysokoškolského, je bezesporu nutná. Ministr školství Josef Dobeš však připravil a prosazuje "reformu" vysokého školství, která jde ve prospěch souk...
2
1
DaD D's profile photo
DaD D
 
Tak už nám odešel.
 ·  Translate
Add a comment...
 
V kauze (ne)uspořádané konference dotované z fondu hejtmanky je podáno trestní oznámení. Přidáno 21.12.2011 15:32. Předseda Národních socialistů – levice 21. století a poslanec zvolený v Ústeckém kraj...
1
Add a comment...
 
O víkendu jsme začali debatu nad hledáním nového loga. Návrhů dorazilo okolo 30ti a další ještě chodí. V sobotu bychom rádi představili logo :-)
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Dnešní prohlášení B. Sobotky, že odchod členů ČSSD v Libčevsi je odchodem tzv. nájemných členů je z jeho strany poměrně nešťastné, neboť značí, předseda soc.dem. rezignoval na jakoukoliv snahu o očistu ČSSD. Divím se jen, že Bohuslav Sobotka ve svém mladém věku zřejmě už ztratil paměť. Už si evidentně nevzpomíná, že i díky těmto lidem porazil v březnu letošního roku Michala Haška v souboji o post předsedy nejsilnější strany v opozici.
 ·  Translate
Vítáme příchod nových členů nespokojených s poměry v ČSSD. Přidáno 21.11.2011 18:34. Byl jsem dnes opakovaně tázán, jaký mám názor na odchod více než 200 členů místní organizace ČSSD v Libčevsi na Lou...
1
Add a comment...
 
Možná i proto, aby si Petr Nečas uchránil stůj co stůj svou pozici v rámci ODS, je ochoten tolerovat nekompetentnost ministrů za ODS, která je v konkrétních případech pánů Kuby a Bendla do očí bijící.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Národní socialisté - LEVice 21. století has a new profile photo.

Shared publicly  - 
1
Petr Vileta's profile photoNárodní socialisté - levice 21. století's profile photo
2 comments
 
Nikoli ;) Tam spíš budou jiné hlavy :)
 ·  Translate
Add a comment...
 
Podporujeme protest pilotů ČSA, tak jako naprostou většinu obdobných vystoupení odborářů. Otevřenou podporu managementu ČSA ze strany ministra financí Kalouska v postupu proti pilotům musíme naopak zásadně odmítnout.
 ·  Translate
1
1
Add a comment...
 
V sobotu nás čeká ustavující sjezd. Bližší informace na našem webu nslev21.cz ;-)
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Vyzýváme vládu, aby se nechala příklady ze zahraničí inspirovat a platy manažerů začala konečně řešit v duchu předvolebních slov tehdejšího předsedy ODS Mirka Topolánka. Mají-li nést důsledky úspor státní zaměstnanci, důchodci i široká veřejnost, musí je nést i manažeři státních a polostátních firem!
 ·  Translate
Na řešení krize se musí podílet i manažeři státních a polostátních firem. Přidáno 22.11.2011 11:07. Před dvěma lety - konkrétně v roce 2009 - jsem veřejně vyzval tehdejší vládu Jana Fischera k tomu, a...
1
Add a comment...
 
Ačkoliv Nečasova vláda připomíná v kauze (ne)vymáhání 12 miliard Kč zadržených na švýcarských účtech v kauze privatizace Mostecké uhelné (MUS) rychlostí svých reakcí zřízence zoologické zahrady ze známého vtipu, kterému utečou želvy, jsem rád, že se alespoň pod tlakem veřejného mínění rozhýbala a projevila snahu o připojení se k trestnímu řízení.
 ·  Translate
Vláda musí řešit i nevyčerpané miliardy z fondů EU. Přidáno 18.11.2011 18:18. Ačkoliv Nečasova vláda připomíná v kauze (ne)vymáhání 12 miliard Kč zadržených na švýcarských účtech v kauze privatizace M...
1
Add a comment...
 
Kauza Mostecké uhelné je ukázkou naprostého a opakovaného selhání minulé i současné politické reprezentace, současné představitele opoziční ČSSD nevyjímaje.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Prohlášení ČSSD ohledně jejího postupu proti vládní daňové reformě v podobě, jak i jejím přičiněním byla schválena tento týden Poslaneckou sněmovnou, je výrazem naprosté bezradnosti a absence jakékoliv dlouhodobější strategie.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Národní socialisté - levice 21. století. Nastupujeme na scénu.
Introduction

Více informací na www.nslev21.cz