Profile cover photo
Profile photo
Mroczkowska-Kuchta Eleonora, lek. stomatolog. Spec. II stopnia
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Leczenie stomatologiczne dziecka przebiega inaczej niż osoby dorosłej. Specjalistka z renomowanego gabinetu http://www.stomatolog.gdansk.pl/ dba o komfort najmłodszych pacjentów, zapewniając przy tym spokojną atmosferę – bez dodatkowego stresu oraz bólu. Praktyka została powszechnie doceniona i cieszy się zainteresowaniem pociech oraz ich opiekunów.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiecie, że odwiedzając gabinet stomatologiczny http://www.stomatolog.gdansk.pl/ każdy zainteresowany może skorzystać z bezpłatnej kontroli zębów i jamy ustnej? Jest to opcja szczególnie wygodna, która nie naraża pacjentów na ponoszenie dodatkowych kosztów związanych z leczeniem. Serdecznie zapraszamy do gabinetu!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Abrazja to jedna z najnowszych metod usuwania próchnicy z powierzchni zęba. Jej istotą jest usuwanie materiału próchnicowego za pomocą strumienia powietrza, które jest wzbogacone ścierniwem – tlenkiem glinu o różnorodnej granulacji. Wielokrotne powtórzenia względem danego zęba pozwala na usunięcie z jego powierzchni próchnicy. Praktyka jest również stosowana w gabinecie http://www.stomatolog.gdansk.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Protetyka to jedna z kluczowych gałęzi gabinetu stomatologicznego http://www.stomatolog.gdansk.pl/. Specjalistka odpowiada za korony i mosty zębowe. O czym mowa? Wyjaśniając, są to stałe urządzenia protetyczne, które zostały zamocowane do istniejących zębów bądź implantów. Ich zdejmowanie we własnym zakresie jest niemożliwe w przeciwieństwie do aparatów ruchomych. Dzięki temu zabiegowi ubytki w uzębieniu idą w niepamięć.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każdy z nas marzy o pięknym i białym uśmiechu. Niestety herbata, kawa, czerwone wino czy papierosy wysoce utrudniają utrzymanie odpowiedniego kolorytu. Dlatego warto zdecydować się na profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie http://www.stomatolog.gdansk.pl/. Rozwiązanie jest zdecydowanie skuteczniejsze od wybielających past, które nieodpowiednio dobrane mogą zniszczyć nasze szkliwo.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakresie uzębienia najlepszą praktyką jest założenie, że „lepiej jest zapobiegać niż leczyć”. Jest to szczególnie istotne już od najmłodszych lat. Aby dziecko nie zraziło się do wizyt w gabinecie stomatologicznym, warto wybrać specjalistkę z odpowiednim podejściem – założycielkę marki http://www.stomatolog.gdansk.pl/. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Licówki to rozwiązanie, które zdecydowanie upiększa nasz uśmiech, ale czym one dokładnie są? Cienkie płatki porcelany, które umieszczamy na przedniej powierzchni zębów, by przy tym zminimalizować defekty estetyczne to właśnie licówki. Skutecznie przykrywają nierówności w uzębieniu, przebarwienia oraz szpary pomiędzy naszymi zębami. Ich grubość waha się w przedziale 0,2 do 1 mm. Więcej informacji o rozwiązaniu ukazano pod adresem http://www.stomatolog.gdansk.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stomatolog E. Mroczkowska – Kuchta http://www.stomatolog.gdansk.pl/ bierze na siebie odpowiedzialność również za leczenie kanałowe u pacjenta. Ówcześnie taki zabieg nie należał do najprzyjemniejszych, lecz obecnie „nie taki diabeł straszny, jak go malują”. Tym bardziej jeżeli trafimy do profesjonalistki. Jednocześnie apelujemy, by nawet o ząb przepełniony próchnicą walczyć. Czy wiecie, że braki w uzębieniu zaburzają pracę układu trawiennego? Nie warto do tego dopuścić.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stomatolog E. Mroczkowska – Kuchta oferuje działania w zakresie protetyki. Jednym z nich jest założenie koron zębowych. Ich zadaniem jest przykrycie uszkodzonego zęba. Poza jego wzmocnieniem, korona zębowa poprawia jego kształt, wygląd, a także wyrównanie na tle pozostałego uzębieni. Można je dopasować do odcienia innych zębów, by całość była spójna i jednobarwna. Więcej o tym rozwiązaniu w zakresie protetyki przedstawia strona www.stomatolog.gdansk.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gabinet, który zapoczątkowała specjalistka E. Mroczkowska – Kuchta funkcjonuje nieprzerwanie od 1989 roku. Stale poszerzane doświadczenie oraz wiedza sprawia, że placówka cieszy się rosnącym zainteresowaniem nie tylko wśród dorosłych, ale również w gronie najmłodszych pacjentów. Tutaj gwarancja jakości leczenia jest otrzymywana tuż po przekroczeniu progu gabinetu – www.stomatolog.gdansk.pl
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded