Profile cover photo
Profile photo
INTER-BUS Cezary RamskiI, Jerzy Ramski
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Już wkrótce rozpoczną się ferie zimowe. W tym czasie wiele szkół organizuje wyjazdy dla swoich uczniów. Jeśli szukają Państwo sprawdzonego przewoźnika, zachęcamy do kontaktu z nami. Oferujemy transport autokarowy i busami. Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej Inter-Bus - http://interbus.szczecin.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, by ten wyjątkowy czas napełnił wszystkich radością, ciepłem i wzajemną życzliwością. Życzymy dużo zdrowia, radości i magicznych chwil w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Niech zapomną Państwo o wszelkich troskach i skupią się na przeżywaniu Świąt. http://interbus.szczecin.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do współpracy wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa. Zapewniamy punktualność, profesjonalizm i atrakcyjne ceny. Obsługujemy między innymi wyjazdy na statki, podmiany załogi, przewozy pracownicze, wyjazdy remontowe, czy wyjazdy do klinik na terenie Europy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę - http://interbus.szczecin.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dysponujemy różnorodnymi pojazdami. Flotę naszych pojazdów tworzą nowoczesne i komfortowe autokary, busy i samochody osobowe. Pojazdy wyposażone są w klimatyzację, regulowane fotele i inne udogodnienia. Wszystkie auta są regularnie serwisowane. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://interbus.szczecin.pl/samochody/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podróż naszymi pojazdami to czysta przyjemność. Nasze auta wyposażone są w klimatyzację, regulowane fotele, ogrzewanie, nadmuch i rozkładane siedzenia. Dzięki temu nawet wielogodzinna jazda nie będzie przykrym doświadczeniem. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług zarówno Klientów biznesowych, jak i indywidualnych - http://interbus.szczecin.pl/samochody/.
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy przewozy pasażerskie na wszelkiego typu wydarzenia. Obsługujemy pielgrzymki, zawody sportowe, koncerty, targi i wystawy rolnicze. Zajmiemy się również transportem osób na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, takie jak wesela i wyjazdy integracyjne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://interbus.szczecin.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podróż z nami to gwarancja bezpieczeństwa. Posiadamy licencję na międzynarodowy przewóz osób i liczne certyfikaty, między innymi certyfikat kompetencji zawodowych. Prowadzimy owocną współpracę z wieloma dużymi firmami na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zachęcamy do kontaktu - http://interbus.szczecin.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wybierasz się z drużyną na zawody sportowe? W takim razie na pewno przyda się Wam profesjonalny transport na miejsce. Warto skorzystać z usług firmy Inter-Bus ze Szczecina, która gwarantuje dowiezienie zawodników punktualnie i w komfortowych warunkach. Zachęcamy do współpracy - http://interbus.szczecin.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Już za kilka dni zacznie się nowy rok szkolny. Jeśli szukają Państwo firmy, która oferuje przewóz uczniów na zajęcia, basen, czy do teatru, to zachęcamy do współpracy. Nasi kierowcy zawsze dbają o bezpieczną i komfortową jazdę, a nasze auta regularnie przechodzą niezbędne przeglądy. Zapraszamy do kontaktu - http://interbus.szczecin.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli potrzebujesz samochodu z kierowcą, skontaktuj się nami. Zapewniamy najlepsze warunki i atrakcyjne ceny. Numery telefonów, adres mailowy, a także adres naszej siedziby w Szczecinie znajdziesz pod tym linkiem - http://interbus.szczecin.pl/kontakt/. Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded