Profile cover photo
Profile photo
INTER-BUS Cezary RamskiI, Jerzy Ramski
About
Posts

Post has attachment
Już za kilka dni zacznie się nowy rok szkolny. Jeśli szukają Państwo firmy, która oferuje przewóz uczniów na zajęcia, basen, czy do teatru, to zachęcamy do współpracy. Nasi kierowcy zawsze dbają o bezpieczną i komfortową jazdę, a nasze auta regularnie przechodzą niezbędne przeglądy. Zapraszamy do kontaktu - http://interbus.szczecin.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Jeśli potrzebujesz samochodu z kierowcą, skontaktuj się nami. Zapewniamy najlepsze warunki i atrakcyjne ceny. Numery telefonów, adres mailowy, a także adres naszej siedziby w Szczecinie znajdziesz pod tym linkiem - http://interbus.szczecin.pl/kontakt/. Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty!
Photo

Post has attachment
Flota posiadanych przez nas pojazdów składa się z nowoczesnych i komfortowych autokarów, busów i samochodów osobowych. Dysponujemy wysokiej klasy samochodami. Wśród nich są m.in.: ośmioosobowe mikrobusy Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, samochody osobowe (Skoda Octavia) i autokary na 48 i 56 miejsc - Setra 317, 415. Zachęcamy do współpracy - http://interbus.szczecin.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Upał w ostatnich dniach mocno daje się Polakom we znaki. Wielogodzinna podróż w takich temperaturach z pewnością może być uciążliwa. Ale nie u nas! Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w doskonale działającą klimatyzację, która uprzyjemni nawet bardzo długą trasę. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - http://interbus.szczecin.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Realizujemy przejazdy na dowolnej trasie, wybór należy do Ciebie! Mamy duże doświadczenie, więc żadna droga nam niestraszna. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę. Zapewniamy uprzejmość i życzliwość – wiemy jak ważna jest wysoka jakość oferowanych usług. Zachęcamy do kontaktu - http://interbus.szczecin.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Rok szkolny się skończył, zatem zaczął się sezon letnich wyjazdów. Nasza firma transportowa oferuje przewozy na różnego typu kolonie i obozy. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich młodych Pasażerów. Dysponujemy nowoczesną flotą prowadzoną przez doświadczonych kierowców. Zapraszamy - http://interbus.szczecin.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Obsługujemy przewozy na rozmaite wydarzenia. Są to m.in. turnieje taneczne, kolonie i obozy, zielone szkoły, zawody sportowe, koncerty, targi i wystawy rolnicze. Zapewniamy także wyjazdy na statki, podmiany załogi, przewozy pracownicze, wyjazdy remontowe, wyjazdy do klinik na terenie Europy czy wyjazdy świąteczne. Zachęcamy do kontaktu - http://interbus.szczecin.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Wielogodzinna podróż samochodem może być uciążliwa, ale nie u nas. Na wszystkich Pasażerów czekają wygodne, rozkładane fotele i działająca klimatyzacja. Nawet nie zauważysz, jak szybko minie podróż naszymi busami i autokarami. Zachęcamy do współpracy - http://interbus.szczecin.pl/samochody/.
Photo

Post has attachment
Nasi kierowcy bez problemu porozumiewają się w języku angielskim, dzięki czemu z naszych usług mogą też korzystać obcokrajowcy. Podczas podróży po całej Europie mają Państwo pewność, że nasi kierowcy wszędzie będą mogli się porozumieć. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://interbus.szczecin.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Punktualność to dla nas podstawa i mogą być Państwo zawsze pewni dotarcia na czas. Bierzemy też pełną odpowiedzialność za przewożone osoby i rzeczy. Naszych kierowców cechuje życzliwość, dzięki czemu możemy zagwarantować profesjonalną obsługę w przyjaznej atmosferze. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://interbus.szczecin.pl/kontakt/.
Photo
Wait while more posts are being loaded