Profile cover photo
Profile photo
Grene sklep rolniczy
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Łańcuchy to powszechnie stosowany środek przenoszenia napędu, znajdujący zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Wysokiej jakości łańcuch napędowy, odpowiednio dobrany do aplikacji, to warunek zapewnienia jego długiej żywotności oraz niezawodności.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:http://grenegryfino.pl/transmisja/.
Photo

Post has attachment
Stosowane w naszych filtrach paliwa wielowarstwowe materiały filtracyjne są odporne na działanie benzyny oraz olejów napędowych. Charakteryzują się też zdolnością do kondensacji wody na włókninie, odpornością na działanie dodatków chemicznych zawartych w benzynie, dużą chłonnością cząstek oraz wysoką skutecznością oddzielania wody z oleju napędowego lub benzyny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:http://grenegryfino.pl/pojazdy/.
Photo

Post has attachment
Filtry olejowe odpowiadają za filtrację oleju silnikowego. Filtry oleju zatrzymują wszelkie toksyny i zanieczyszczenia, dostarczone z powietrzem i paliwem, wytworzone w wyniku ścierania par trących oraz wytworzone w trakcie procesów chemicznych, związanych z pracą silnika. Każdy filtr oleju ulega zużyciu – świadczy o tym lepkość środku odpowiedzialnego za smarowanie silnika. Efektem intensywnej eksploatacji może być wzrost zużycia paliwa, spadek wydajności silnika, a w skrajnych przypadkach – jego uszkodzenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://grenegryfino.pl/pojazdy/.
Photo

Post has attachment
Przed laty GRENE rozpoczynała działalność, sprzedając jedynie części zamienne do ciągników Ursus i polskich maszyn. W chwili obecnej części zamienne nadal są sztandarowym produktem, ale coraz więcej miejsca zajmują części do maszyn i ciągników produkcji zachodniej. Teraz można się u nas zaopatrzyć w drobny sprzęt i artykuły gospodarcze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://grenegryfino.pl/.
Photo

Post has attachment
Dobrej jakości filtry oleju to większa wydajność olejów silnikowych, a tym samym dodatkowa ochrona silników i wydłużenie czasu ich efektywnej eksploatacji. Filtry pomagają oczyszczać olej z zanieczyszczeń powstających w wyniku pracy silnika, podtrzymując wysoką efektywność oleju przez cały okres jego użytkowania – naturalnie olej silnikowy wciąż podlega procesowi samoistnej degradacji i powinien być wymieniany zgodnie z zaleceniami producenta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://grenegryfino.pl/pojazdy/.
Photo

Post has attachment
Podstawowym zadaniem filtrów powietrza jest oczyszczanie powietrza z drobnych pyłów przed jego przedostaniem się do silnika. Cząstki zanieczyszczeń są zatrzymywane przez specjalny materiał, o porowatej, włóknistej strukturze, odporny na wysoką temperaturę oraz zawilgocenie wodą i olejem. Filtry powietrza redukują też szumy powstające przez zasysane powietrze. Jednak części te, w przypadku nieprawidłowego funkcjonowania, mogą powodować większe zużycie paliwa i wywoływać spadek mocy silnika. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://grenegryfino.pl/pojazdy/.
Photo

Post has attachment
Filtry paliwa służą do czyszczenia benzyny oraz oleju napędowego z różnego rodzaju zanieczyszczeń, które w konsekwencji mogą niekorzystnie wpływać na pracę silnika. Odpowiednio przygotowany i funkcjonalny filtr paliwa pozwala na redukcję zanieczyszczeń stałych (piasek, iły, rdza, cząstki metali), wody, powstałej w wyniku pary wodnej, oraz cząsteczek żywicznych, powstałych w wyniku utlenienia oleju napędowego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://grenegryfino.pl/pojazdy/.
Photo

Post has attachment
Czerwiec to ostatni wiosenny miesiąc, w którym wykonujemy siewy i jeszcze bardziej zaczynamy dbać o to by posiane i posadzone rośliny dobrze wzrastały i wydały jak najlepsze plony. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://grenegryfino.pl/gospodarstwo/.
Photo

Post has attachment
W naszej ofercie znajduje się szeroka gama oringów. Możemy Państwu zaproponować wiele pozycji dostępnych od ręki, a w przypadku wymiarów lub materiałów niestandardowych, możemy wykonać je na zamówienie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://grenegryfino.pl/uszczelnienia/.
Photo

Post has attachment
Silniki hydrauliczne przeznaczone są do szerokiego stosowanie w układach hydraulicznych maszyn i urządzeń różnych gałęzi przemysłu, jako elementy wykonawcze do zmiany energii strumienia cieczy na energię mechaniczną. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://grenegryfino.pl/hydraulika/.
Photo
Wait while more posts are being loaded