Profile cover photo
Profile photo
ZOFKAM Zbigniew Kic
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Ogrodzenia kute często wykorzystywane na terenie różnych instytucji państwowych, urzędów, szkół, ogrodów i parków. Wszędzie doskonale komponują się z otoczeniem, zarówno pośród miejskich zabudowań, jak i w zieleni parków. Szczególnie elegancko prezentują się, kiedy swoim wyglądem nawiązują do kutych balustrad, koszy na śmieci i innych elementów budynku lub miejsca, które zabezpieczają. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą: http://zofkam.pl/galeria-2/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kunszt wykonania, oryginalność oraz wyjątkowa trwałość ogrodzeń kutych sprawia, że są one od lat liderem w swojej dziedzinie. Wykonywane są ze stali odpornej na korozję, trudnej do odkształcenia i zniszczenia. Doskonale spełniają swoje zadanie ochrony terenu oraz dodają mu unikatowego charakteru i uroku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://zofkam.pl/galeria-2/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Systemy parkingowe są idealnym rozwiązaniem umożliwiającym profesjonalne, a przy tym ekonomiczne i opłacalne zarządzenie małymi parkingami. System jest łatwy w instalacji i użytkowaniu, do przygotowania systemu do pracy wymagane jest jedynie kilka nieskomplikowanych czynności, natomiast po uruchomieniu zapewnia on wysoką wydajność i sprawność działania.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:http://zofkam.pl/nice/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkie elementy ogrodzenia przemysłowego wykonane są ze stali, ocynkowane i opcjonalnie malowane proszkowo. Wypełnieniem bram ogrodzeniowych i furtek mogą być kształtowniki stalowe lub panel kratowy ogrodzeniowy.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:http://zofkam.pl/wisniowski/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Niewątpliwą zaletą klinkierowych elewacji jest ich uroda. Stonowana kolorystyka połączona ze szlachetnym materiałem sprawia, że wykończony w ten sposób dom nie starzeje się, moda na klinkier nie mija. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://zofkam.pl/klinkier/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Parki, pałace, dawne posiadłości często opasane były ogrodzeniami metalowymi, wykonywanymi przez kowali. Wielu z nich to prawdziwi artyści, których kunsztowne prace zdobiły niejedną posesję. Dzisiaj ogrodzenia i bramy kute takie najczęściej widzimy przy parkach lub ogrodach. Idealnie nadają się również do ogrodzenia domów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną:http://zofkam.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dobierając ogrodzenie, a do niego bramę wjazdową musimy zwrócić szczególną uwagę na wytrzymałość oraz odporność na zmieniające się warunki atmosferyczne. Mroźne dni i śnieg często są przeszkodą dla naszych bram. Aby uniknąć problemów przy wjeździe i wyjeździe z naszej posesji warto zastosować bramę przesuwną samonośną.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:http://zofkam.pl/wisniowski/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Solidne panele ogrodzeniowe sprawią, że łatwo wyznaczą Państwo granice swojej posesji. Tym, co charakteryzuje nasze produkty jest wytrzymała budowa, a także nowoczesność. Nasze panele ogrodzeniowe które mogą być zastosowane praktycznie wszędzie.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:http://zofkam.pl/wisniowski/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dobrze dobrane ogrodzenie to jeden z podstawowych elementów, o który należy zadbać podczas projektowania i budowy domu. Wybierając jego rodzaj należy kierować się funkcjonalnością, praktycznością, trwałością i wygodą. Nie mniej ważna jest estetyka – to przecież właśnie ogrodzenie jest wizytówką domostwa. Dlatego też dobre ogrodzenie powinno charakteryzować się nie tylko solidnym wykonaniem, ale także dopasowaniem do projektu architektonicznego domu oraz do otaczającego go terenu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:http://zofkam.pl/wisniowski/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bramy przesuwne występują w dwóch zasadniczych odmianach jako samonośne oraz bramy na szynie. Różnica między nimi polega na tym, że brama samonośna w świetle wjazdu nie ma żadnych elementów konstrukcyjnych natomiast brama na szynie ma w podłożu zamontowaną szynę. Zaletą bram przesuwnych jest możliwość zamykania w płaszczyźnie ogrodzenia co powoduje oszczędność miejsca bezpośrednio za bramą na wjeździe w porównaniu do bram skrzydłowych, które potrzebują miejsca na swój ruch na wjeździe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://zofkam.pl/wisniowski/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded