Profile cover photo
Profile photo
Optyk Optometrysta OCZYtanie. mgr Maria Skok. Salon optyczny
About
Posts

Post has attachment
Wzrok należy kontrolować regularnie. Jeśli okulista wystawi receptę na okulary, sprawdź czy ma on podpisany kontrakt z NFZ, bowiem tylko wówczas można zrealizować taką receptę i uzyskać dofinansowanie.
Posiadamy podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia i zwracamy przyznane limity przy realizacji recept na szkła okularowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W tym roku pogoda nas mile zaskoczyła ,przed nami jeszcze wiele słonecznych dni.
Na romantyczne, weekendowe chwile we dwoje polecają się Solano w subtelnych odcieniach różu i złota.
Szeroki wybór okularów słonecznych n naszym salonie http://optykjaslo.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym gabinecie badanie wzroku wykonywane jest zgodnie ze Standardem Badania Optometrycznego , zalecanym przez Polskie Stowarzyszenie Optometrii i Optyki.
Wykonujemy badanie wszelkich wad wzroku, stawiamy diagnozę i dopasowujemy odpowiednią korekcję.
Twoje oczy są najważniejsze! Zapraszamy do naszego salonu http://optykjaslo.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Okulary są od dawna dowodem wyczucia stylu i nieodzownym dodatkiem, który towarzysząc nam każdego dnia gwarantuje idealną prezencję. Okulary przeciwsłoneczne oferowane w salonie Optyk Oczytanie zapewniają optymalną ochronę oczu i taką uwagę otoczenia, na jaką Państwo zasługujecie.Na naszej stronie pełna oferta http://optykjaslo.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Coraz więcej osób rezygnuje z tradycyjnych okularów na rzecz komfortowych soczewek. Zanim jednak zdecydujemy się na takie rozwiązanie, warto skonsultować się i dobrać najlepsze soczewki. W naszym salonie pomożemy dobrać odpowiednie soczewki okularowe: http://optykjaslo.pl/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wakacje w ciepłych krajach? Ależ Państwu zazdrościmy! Zanim jednak oddadzą się Państwo beztroskim rozrywkom, warto wyposażyć się w świetne jakościowo okulary przeciwsłoneczne. Takie, które ochronią Państwa wzrok przed słońcem. Nasze okulary zawierają odpowiednie filtry UV. Niech się Państwo sami przekonają o tym, że okulary przeciwsłoneczne od optyka są o niebo lepsze od tych z sieciówek, które nie pełnią żadnych funkcji ochronnych. Na stronie internetowej: http://optykjaslo.pl/kontakt/ zamieściliśmy dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym salonie znajdą Państwo, między innymi, świetne jakościowo szkła do okularów korekcyjnych. Naszym Klientom oferujemy atrakcyjne ceny w połączeniu z bogatym wyborem. Zapraszamy do optyka OCZYtanie! Na stronie internetowej: http://optykjaslo.pl/oferta/ znajdą Państwo więcej informacji o tym, co mamy do zaoferowania.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Soczewki czy okulary? Nie mogą się Państwo zdecydować? Najlepiej mieć dwie opcje do wyboru, w zależności od tego, co będą Państwo danego dnia planowali. Wyjście na basen? Wtedy idealne będą soczewki! Praca przed komputerem? Tu z kolei polecamy okulary. Mają Państwo pytania? Jesteśmy do dyspozycji. Na stornie internetowej: http://optykjaslo.pl/ znajdą Państwo więcej informacji o profilu naszej działalności.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
O oczy dbać trzeba, to jasne jak słońce. Jeśli Państwa wzrok uległ pogorszeniu, będą musieli Państwo przywyknąć do okularów bądź soczewek. Niech się Państwo nie martwią! Nie wpłynie to na Państwa codzienny komfort, pod warunkiem, że wybiorą Państwo dobre jakościowo soczewki. Wybierając nasz salon optyczny, mogą mieć Państwo pewność tego, że będzie to świetny wybór! Na stronie internetowej: http://optykjaslo.pl/kontakt/ zamieściliśmy dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poszukują Państwo salonu optycznego? Zapraszamy do OCZYtanie! Znajdą nas Państwo w Jaśle. Na stronie internetowej: www.optykjaslo.pl/kontakt/ zamieściliśmy dane kontaktowe. Do zobaczenia!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded