Profile cover photo
Profile photo
Ірігаційні Системи
http://igim.com.ua/
http://igim.com.ua/
About
Posts

Post has attachment
Одне з провідних садівничих господарств Вінниччини ПАТ «Дружба-ВМ» з Тульчинського району в 2018 році створило перший інтенсивний сад за краплинного зрошення. ТОВ "НВП "Ірігаційні системи" розробило проектну документацію на створення багаторічних насаджень та систему їх краплинного зрошення, а також закомплектували і побудували систему зрошення яблуневого саду на площі 16 га.

Наявність даної документації дає змогу господарству бути серед претендентів на державну підтримку за бюджетною програмою з розвитку садівництва
PhotoPhotoPhotoPhoto
28.10.18
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
АгроТехСервіс - 2018

Заступник голови Асоціації 'УКРСАДПРОМ' та головний інженер проектів ТОВ "НВП "Ірігаційні системи" Олександр Матвієць взяв участь у відкритті 17 Агропромислової спеціалізованої виставки АгроТехСервіс-2018, яка 13-15 лютого проходить в Запоріжжі. В вітальному слові він подякував Запорізька Торгово-Промислова Палата за багаторічну плідну співпрацю і попадажав успішної роботи учасникам виставки.


14-15 лютого 2018 року в рамках 17-ї Агропромислової спеціалізованої виставки «АгроТехСервіс-2018» відбулася II Науково-практична конференція «Промислове садівництво та ягідництво: від проекту до врожаю», огранізатором якої виступила Асоціація «УКРСАДПРОМ». Партнерами заходу виступили – Запорізька торгово-промислова палата, ТОВ «НВП «Ірігаційні системи», ТОВ «Брусвяна», ПрАТ «Високогірне», ТОВ «АПК «Маїс», ТОВ «Полів Сервіс», ТМ «Найсік».

Обговорити сучасний стан розвитку садівництва, дізнатися про сучасні технології вирущавання та захисту багаторічних насаджень, про особливості проектування багаторічних насаджень, а також про сучасні фінансові інструменти з’їхалося близько 100 представників садівничих господарств із Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської, Полтавської, Сумської областей.

Одними із основних питань заходу були проектування багаторічних насаджень та систем зрошення, землевпорядні, землеоціночні, топографо-геодезичні та картографічні роботи та особливості контролю родючості ґрунту. Учасники конференції дізналися не лише про практичний досвід закладки саду чи ягідника, а й мали можливість поставити запитання фахівцям щодо необхідних пакетів документів для проведення означених робіт.

Після огляду правової бази вирощування плодово-ягідних культур Матвієць Олександр Григорович (головний інженер проектів ТОВ “НВП “Ірігаційні системи”) у своєму виступі звернув особливу увагу на етапи проектування багаторічних насаджень. Також фахівець зупинився на принципах органічного сільського господарства та агротехнологіях в органічному садвництві. Крім того, були представлені системи краплинного зрошення багаторічних насаджень та вже реалізовані фахівцями ТОВ “НВП “Ірігаційні системи”) проекти.

Другим не менш важливим кроком при закладці багаторічних насаджень – є вибір садивного матеріалу, адже він є запорукою сталого та якісного врожаю. Зокрема про особливості вирощування ягідних культур в південних регіонах України розповіла менеджер плодорозсадника ТОВ «Брусвяна» Горова Тетяна Сергіївна. Ознайомивши з діяльністю плодорозсадника, вона розповіла про сорти ягідних культур, придатних для вирощування в агрокліматичних умовах південних областей України.

Останнім часом набирає популярності вирощування горіхів. Тож досвідом вирощування саджанців горіху волоського та самої культури поділився Кучер Микола Федорович (ТОВ «АПК «Маїс»). Зокрема, він зауважив, що у ТОВ «АПК «Маїс» культивуються три селекційні групи сортів волоського горіха за географічним походженням (французька, українська, молдовська), із яких відібрані найбільш придатні для вирощування на території України. Компанія є заявником та підтримувачем цих сортів (крім української селекції) у Державному реєстрі сортів рослин України. Крім того, Кучер М.В. окремо звернув увагу на особливості кліматичних вимог вирощування горіху, вибору ґрунту та організаційних аспектах створення саду. Також він розповів про способи обрізки та формування крони.

Втім, впровадження будь-яких технологічних засобів потребує фінансування. В умов обмеженого доступу до кредитів та інвестицій, сьогодні садівники можуть скористатися таким фінансовим інструментом як аграрні розписки. Проект представив учасникам конференції Андрій Чехов («Проект Аграрні розписки», IFC). Під час виступу він розповів про переваги даного інструменту, а також відповів на всі питання садівників щодо особливостей співпраці з постачальниками МТР на основі аграрних розписок.

Та окрім матеріально-технічних ресурсів, їх залучення, не менш важливою для садівництва є проблема кваліфікованих кадрів. Фінальний виступ був присвячений саме підготовці фахівців для галузі. Про роботу новоствореної на базі Таврійського державного агротехнологічного університету кафедри плодоовочівництва, виноградарства та біохімії розповів її керівник Колесніков Максим Олександрович. Зокрема, він зауважив, що однією із основних цілей є не лише теоретична підготовка майбутніх агрономів, а й практична. Останню втілити без допомоги господарств – нереально. Тому, на думку Колеснікова М.О., реальних способом підвищення якості навчання може стати впровадження в університетах дуальної освіти (поєднання навчання осіб у закладах освіти з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації).

#сільськегосподарство, #Ірігаційнісистеми, #зрошення, #АгроТехСервіс2018, #виставка, #КозакПалац, #Запоріжжя, #полив, #краплиннезрошення, #водонакопичувальнийбасейн, #проектстворення, #проектзрошення, #проектбасейн, #будівництво, #IrrigationSystems, #Irrigation
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
24.02.18
20 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Сніг ще не розтанув, а ми вже в полі! Проводимо обстеження земельних участків та відбір ґрунту для агрохімічного аналізу. Найближчим часом будуть надані рекомендації по внесенню необхідного живлення. Це все є складовою частиною виготовлення проектно-кошторисної документації під багаторічні насадження.

#сільськегосподарство #фермерськегосподарство #фундук #ліщина #сад #Ірігаційнісистеми #Вінничина #IrrigationSystems #Irrigation #проект #проектування #створення #зрошення #будівництво #полив #Укрсадпром #Матвієць #Філазоніт #добриво #біопрепарат #бактерії
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
24.02.18
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Відбувся бізнес тур у розсаднику ТОВ «Долина-Агро» (м.Долина, Івано-Франківська обл.). Відвідати підприємство приїхало близько 180 учасників конференції «Технології та інновації : ягідництво та переробка»заходу. В лабораторії Олег Базюк ознайомив учасників про принципи розмноження та догляду саджанців in vitro, ознайомилися з умовами вирощування саджанців, їх адаптацією після лабораторії. А потім відвідали промисловий ягідник чорниці, де ТОВ «НВП «Ірігаційні системи» працює з часу його створення – від ідеї та проектів до будівництва систем зрошення ягідних насаджень з водо накопичувальними басейнами. Надалі також плануються закладення нових ягідників, розробка проектно-кошторисної документації та будівництво системи краплинного зрошення.

#сільськегосподарство #розсадник #in_vitro #ягоди #ягідник #чорниця #лохина #яфина #фермерськегосподарство #Долина_Агро #ТОВ #проект #Ірігаційнісистеми #Долина #Івано_Франківськ #IrrigationSystems #Irrigation #проект #створення #басейн #зрошення #будівництво #полив #сад #Укрсадпром
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
16.12.17
14 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
ТОВ «НВП «Ірігаційні системи» вітає всіх громадян України з найбільшим святом нашої держави, З Днем Незалежності.

#Ірігаційнісистеми #полив #будівництво #дощування #дощувальнатехніка #Ірігаційні_системи #мікродощування #IrrigationSystems #Irrigation #День_незалежності
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ТОВ «НВП «Ірігаційні системи» побудована система зрошення польових культур в ТОВ «ІСІДА-Д» (Полтавська область, Полтавський район, с.Березівка): встановлена сучасна дощувальна машини Zimmatic.

#Zimmatic #сільськегосподарство #фермерськегосподарство #ІСІДА #виробництво #Ірігаційнісистеми #Полтавщина #полив #будівництво #дощування #дощувальнатехніка #магістральнийтрубопровід #Ірігаційні_системи #мікродощування #IrrigationSystems #Irrigation
Photo
Photo
16.08.17
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
ТОВ «НВП «Ірігаційні системи» побудована система зрошення польових культур в ТОВ «ІСІДА-Д» (Полтавська область, Полтавський район, с.Березівка): встановлена сучасна дощувальна машини Zimmatic.

#сільськегосподарство #фермерськегосподарство #ІСІДА #виробництво #Ірігаційнісистеми #Полтавщина #полив #будівництво #дощування #дощувальнатехніка #магістральнийтрубопровід #Ірігаційні_системи #мікродощування #IrrigationSystems #Irrigation
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
ТОВ «НВП «Ірігаційні системи» побудована система зрошення польових культур на площі понад 500 га в ТОВ «ІСІДА-Д» (Полтавська область, Диканьський район, с.Водяна Балка): встановлені сучасні дощувальні машини Zimmatic - 8 комп., насосні станції (дизельні мотопомп IRTEC S.p.A) - 6 комплектів , побудований магістральний трубопровід діаметром Ø 160-450 мм.

#сільськегосподарство #фермерськегосподарство #ІСІДА #виробництво #Ірігаційнісистеми #Полтавщина #полив #будівництво #дощування #дощувальнатехніка #магістральнийтрубопровід #Ірігаційні_системи #мікродощування #полив #будівництво #IrrigationSystems #Irrigation
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
14.08.17
25 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Корпорація «Вінницясадвинпром», Компанія «Сингента» та ТОВ «НВП «Ірігаційні системи» 26-28 квітня 2017 р. організовують робочу поїздку делегації садівників Вінницької області в провідні садівничі господарства Тернопільської (ФГ «Гадз»), Івано-Франківської (ТОВ «Долина агро») та Закарпатської (ФГ «Надія сад», ФГ «Фемелі Групп»; ТОВ «Яблогруп Закарпаття»; ФГ «Фуджі сад», ФГ «Інтер агро», ФГ «Галла») областей.
Дана поїздка відбувається з ініціативи членів Ради Асоціації «Укрсадпром» (Гадз П.І., Білик Б.В., Семенюк А.І., Матвієць О.Г., Фединець М.І.).
Програмою передбачено вивчення практичного досвіду застосування засобів захисту рослин від компанії «Сингента», а також ознайомлення з роботою систем краплинного зрошення інтенсивних садів та ягідників з водонакопичувальними басейнами, магістральними трубопроводами, насосно-фільтраційним обладнанням запроектованими і побудованими спеціалістами ТОВ «НВП «Ірігаційні системи».
Також передбачено ознайомлення з культурними цінностями Карпат, відвідування термальних басейнів і звичайно дегустація традиційних продуктів Закарпаття.

#садоводи #Вінничини #Закарпаття #Тернопільщина #ІваноФранківщина #Долина #Дитинко #Гадз #Надія_сад #Фемелі_Групп #Яблогруп #Фуджі #Інтер_агро #Галла #сад #розсадник #ягідник #Укрсадпром #Ірігаційні_системи #Філазоніт #Phylazonit #проектування #сільське_господарство #Ірігаційні_системи #зрошення #мікродощування #полив #краплинне_зрошення #водонакопичувальний_басейн #проект_створення #проект_зрошення #проект_басейн #будівництво #IrrigationSystems #Irrigation
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
06.08.17
24 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded