Profile cover photo
Profile photo
Belle Dent s.c. NZOZ. Aleksander J., Kuszelewicz-Grączewska I.
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Wizyta u dentysty napawa Cię strachem? Boisz się, że leczenie zębów sprawi wam ból? Niepotrzebnie! W naszym gabinecie stomatologicznym w Policach zapewniamy bezbolesne zabiegi oraz miłą i bezstresową atmosferę. Zachęcamy do wizyt w naszym gabinecie, a także do odwiedzania naszej strony internetowej - http://belledent.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lwie zmarszczki to pionowe zmarszczki między brwiami. Powodują one, że twarz nabiera bardzo surowego i złowrogiego wyglądu. Jeśli chcą Państwo zlikwidować lwią zmarszczkę, zapraszamy do Belle Dent. Zabiegi z użyciem botoksu sprawią, że twarz znów odzyska młody wygląd - http://belledent.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kurze łapki to charakterystyczne zmarszczki na twarzy zlokalizowane wokół oczu. Skóra w tym miejscu zdecydowanie szybciej ulega procesowi starzenia. Zapraszamy do klinki Belle Dent na zabieg redukcji kurzych łapek przy użyciu botoksu. Zabieg sprawi, że Twoja twarz znów będzie wyglądać młodo - http://belledent.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Klinika Belle Dent oferuje szeroki zakres usług związanych ze stomatologią. Oferujemy zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji, protetyki, a także periodontologii. Podejmujemy się również wykonywania zabiegów chirurgicznych, takich jak usuwanie zębów mądrości. Zachęcamy do wizyty - http://belledent.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Regularne wizyty u dentysty to obowiązek każdego z nas. Dzięki temu długo będziemy się cieszyć naszym zdrowym uśmiechem. Jeśli szukają Państwo stomatologów z wieloletnim doświadczeniem, którzy profesjonalnie zadbają o Państwa zęby, to zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej - http://belledent.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, czym jest piaskowanie? Zabieg ten polega na usunięciu płytki nazębnej, która gromadzi się na powierzchni zębów. Przeprowadza się go przy użyciu piaskarki stomatologicznej. Piaskowanie skutecznie usuwa przebarwienia, których przyczyną jest palenie tytoniu, kawa, herbata i niektóre pokarmy. Na piaskowanie zapraszamy do naszego gabinetu - http://belledent.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kwas hialuronowy jest związkiem występującym fizjologicznie w ludzkich tkankach. Kwas sprawia, że tkanki, które zawierają tę substancję, są lepiej nawilżone i ujędrnione. Zapraszamy do naszej kliniki na zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego. Zmarszczki ulegną spłyceniu, a skóra odzyska blask. Zapraszamy - http://belledent.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że klinika stomatologiczna Belle Dent w Policach udziela gwarancji na wszystkie prace wykonane w gabinecie? Bardzo ważne jest jednak, by odbywać wizyty kontrolne, przynajmniej raz na pół roku lub w terminie uzgodnionym indywidualnie. Zapewniamy najwyższą jakość usług, zapraszamy - http://belledent.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu spokoju i radości. Niech pod choinką znajdą się tylko trafione prezenty i niech wszystkie dni będą tak piękne, jak te świąteczne. Życzymy odpoczynku w gronie najbliższych i nabrania sił na nadchodzący rok. http://belledent.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy nasze dane kontaktowe. Klinika Belle Dent, świadcząca usługi stomatologiczne i związane z medycyną estetyczną, znajduje się w Policach przy ul. Bankowej 2/1. Zachęcamy do odwiedzin, a także kontaktu telefonicznego i mailowego. Numer telefonu i mapę dojazdu znajdą Państwo pod tym linkiem - http://belledent.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded