Profile cover photo
Profile photo
Belle Dent s.c. NZOZ. Aleksander J., Kuszelewicz-Grączewska I.
About
Belle Dent s.c. NZOZ. Aleksander J., Kuszelewicz-Grączewska I.'s posts

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, czym jest kwas hialuronowy? To polisacharyd występujący fizjologicznie w ludzkich tkankach. Wiąże on duże ilości wody, dzięki czemu tkanki, które zawierają tę substancję, są lepiej nawilżone i bardziej ujędrnione. Wykonywany w naszym gabinecie zabieg uzupełnia braki kwasu hialuronowego w miejscach, gdzie tworzą się zmarszczki. Zapraszamy - http://belledent.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Nasza oferta obejmuje też zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Polecamy m.in. zabiegi z użyciem botoksu. Botoks doskonale nadaje się do zmniejszenia zmarszczek mimicznych twarzy, takich jak: lwia zmarszczka, kurze łapki czy zmarszczki wokół ust. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - http://belledent.pl/oferta/. 
Photo

Post has attachment
W ramach medycyny estetycznej polecamy mezoterapię igłową. Zabieg ten umożliwia przywrócenie skórze jędrności i gładkości. W czasie zabiegu skóra twarzy, szyi, dekoltu i dłoni ostrzykiwana jest śródskórnie celem stymulacji regeneracji i odmłodzenia skóry. Mezoterapia wpływ także korzystnie na nawilżenie skóry. Polecamy - http://belledent.pl/oferta/. 
Photo

Post has attachment
W naszym gabinecie wykonujemy cały szereg usług stomatologicznych. Zajmujemy się stomatologią dziecięcą, chirurgią stomatologiczną a także profilaktyką. Świadczymy również usługi medycyny estetycznej. W ramach stomatologii estetycznej wykonujemy wybielanie zębów, zarówno nakładkowe, jak i za pomocą lampy Beyond - http://belledent.pl/oferta/. 
Photo

Post has attachment
Piaskowanie polega na usunięciu płytki nazębnej gromadzącej się na powierzchni zębów. Piaskowanie zębów przeprowadza się za pomocą piaskarki stomatologicznej. Zabieg usuwa też skutecznie przebarwienia, które znajdują się na powierzchni zębów pochodzenia zewnętrznego (palenie tytoniu, kawa, herbata, niektóre pokarmy). Na piaskowanie zapraszamy do naszego gabinetu - http://belledent.pl/oferta/. 
Photo

Post has attachment
W naszej placówce zajmujemy się także zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Proponujemy m.in. zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego. Kwas ten skutecznie, i co ważne - bezpiecznie, odmładza skórę i poprawia jej wygląd. Dodatkowo spłyca zmarszczki i przywraca skórze naturalny blask. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - http://belledent.pl/oferta/.

Post has attachment
Jeśli chcą Państwo umówić się na wizytę w naszym gabinecie, zachęcamy do kontaktu. Na stronie internetowej znajdą Państwo nasz numer telefonu i adres mailowy. Istnieje możliwość skorzystania także z formularza kontaktowego online. Nasza prywatna praktyka mieści się w Policach, przy ul. Bankowej 2/1. Zapraszamy - http://belledent.pl/kontakt/. 

Post has attachment
Diastema to przerwa między zębami – górnymi jedynkami. Dla jednych bardzo modna, dla innych bardzo szpecąca. Niewiele jednak osób wie, że diastema może być przyczyną chorób zębów i wad zgryzu. W naszym gabinecie wykonujemy zamykanie diastem, zapraszamy - http://belledent.pl. 
Photo

Post has attachment
W ramach naszych usług polecamy m.in. skaling. Zabieg ten polega na usunięciu kamienia nazębnego, osadzającego się przede wszystkim w okolicach szyjek zębowych. Kamień nazębny jest nie tylko problemem natury estetycznej, lecz także stanowi zagrożenie dla zębów. Na całkowicie bezbolesny zabieg skalingu zapraszamy do naszej kliniki - http://belledent.pl.
Photo

Post has attachment
Na wszystkie nasze usługi udzielamy gwarancji. Warunkiem wszystkich gwarancji są wizyty kontrolne, które powinny się odbywać co najmniej raz na pół roku lub w ustalonym terminie. Zapraszamy do wizyty w naszym gabinecie, gwarantujemy wysoką jakość usług i nowoczesny sprzęt - http://belledent.pl. 
Photo
Wait while more posts are being loaded