Profile cover photo
Profile photo
Reza Ranjbaran
7 followers -
ساخت سوله ، اسکلت فلزی و سایر استراکچر های فلزی در کارخانه با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب .
ساخت سوله ، اسکلت فلزی و سایر استراکچر های فلزی در کارخانه با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب .

7 followers
About
Posts

تماس با سین بیم سازنده سوله و اسکلت فلزی(sin beam)
سفارش سوله و اسکلت فلزی
جهت سفارش انواع سوله و اسکلت فلزی با بهترین قیمت و مشاوره با سین بیم تماس حاصل نمایید :
 
مهندس رنجبران : ۰۹۱۲۱۸۸۵۹۲۴
مهندس فرهودی : ۰۹۱۲۲۰۱۳۱۵۲
sinbeamco@gmail.com
 آدرس دفتر : تهران ، خیابان مطهری ، خیابان سنایی ، پلاک ۱۳۰ ، واحد ۶
Add a comment...

Post has attachment
سوالات متداول پیرامون قیمت طراحی،ساخت و اجرای #سازه_های_فلزی
۱ . قیمت ساخت سوله به چه صورتی محاسبه می شود ؟
قیمت و هزینه ساخت سوله درای چند بخش می باشد :
– هزینه متریال که در واقع همان ورقی فولادی می باشد که تیر ورق ها و المان های سوله با آن ساخته می شود . ما در کارخانه برای ساخت سوله و اسکلت فلزی از مرغوب ترین نوع ورق برای ساخت استراکچر های فلزی استفاده می کنیم ، ورق های فولاد مبارکه یکی از انواع آنها می باشد . در برخی پروزه های خود کارفرما تامین کننده ورق فولادی مصرفی پروژه می باشد و کارخانه سازنده تنها مسئولیت ساخت را بر عهده دارد ، در برخی موارد دیگر به درخواست کارفرما کارخانه هم مسئول تهیه ورق و هم ساخت می باشد .
– هزینه های ساخت سازه فلزی شامل : برش ورق با دستگاه گیوتین ، برش CNC و … ، جوش به وسیله دستگاه جوش زیر پودری به صورت یکسره ، تست جوش هر یک از المان های جوش داده شده ، پاکیزه نموده سطوح تیر ورق ، دو لایه رنگ آمیزی زینک کرومات ( ۶۰ میکرون ) برای محافظت سازه و دوام بیشتر آن و سایر مراحلی که در کارخانه صورت می گیرد . که کیفیت ساخت در این بخش تعیین کننده قیمت تمام شده می باشد .
۲ . در حال حاضر قیمت ساخت سوله در ایران به صورت دستمزدی و همراه با متریال چه رقمی می باشد ؟
در حال حاضر قیمت ورق روزانه می بایست از بازار استعلام شود اما حدودا هزینه ساخت سوله به صورت دستمزدی ( تهیه ورق فولادی بر عهده کارفرما است ) به ازای هر کیلو ۶۵۰ تا ۱۲۰۰ تومان می باشد . دلیل تفاوت در نوع نقشه کارفرما و استاندارد های اجرایی آنها می باشد . به عنوان مثال ساخت یک سوله که دارای کاربری انباری می باشد و برای نگهداری انواع محصولات ( از محصولات کشاورزی گرفته تا نگهداری ماشین آلات صنعتی ) به کار می رود ، کمترین هزینه را برای کارفرما در پی خواهد داشت . این در حالی است که هزینه ساخت یک سوله صنعتی که دارای دستگاه های با ارتعاش بالا می باشد نیاز به تهیه نقشه حرفه ای تر و رعایت ظوابت بیشتری می باشد که اغلب توسط شهرک های صنعتی جزو الویت های ایمنی در ساخت می باشد و حتما باید رعایت شود چنین سوله هایی هزینه ساخت بالاتری نسبت به موارد دیگر دارند .
۳ . چه فاکتور هایی بر #قیمت_ساخت_سوله تاثیر گذارند ؟
مورد اول وزن هر مترمربع سوله در قیمت تمام شده آن تاثیر قابل توجهی دارد ، همانطور که بیان شد قیمت ساخت و اجرا سوله به صورت هر کیلو گرم محاسبه می شود ، از طرفی به صورت کلی یک سوله معمول با ارتفاع ۶ متر و دهانه نه چندان بزرگ هر مترمربع حدود ۳۰ تا ۳۵ کیلو گرم وزن دارد که اگر جرثقیل سقفی نیز اضافه شود وزن هر مترمربع آن حدودا ۵۰ کیلو گرم می باشد . از طرف دیگر هر چه ارتفاع تاج سوله افزایش یابد می بایست از ورق های با ضخامت بیشتری استفاده نمود که خود این موضوع باعث افزایش وزن هر مترمربع سوله و در نتیجه افزایش قیمت تمام شده آن می شود .
بخش هزینه بر دیگر #سقف_سوله می باشد ، که به صورت معمول ۲ نوع سقف مورد استفاده می گیرد که بنابر کاربری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند :
سقف سوله با ورق رول فرمینگ ( ورقی رنگی کلد فرمینگ ) به همراه عایق حرارتی پشم شیشه و توری که قیمت تمام شده تقریبا پایینی دارد .
سقف سوله با ساندویچ پانل که هم دارای نمای زیبایی می باشد و هم عایق حرارتی بسیار بهتری نسبت به سقف با ورق رول فرمینگ دارد ولی قیمت تمام شده آن از مورد قبلی بالاتر می باشد .

http://sinbeam.org/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%aa%d8%af%d8%a7%d9%88%d9%84-%d9%be%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa/
Add a comment...

Post has attachment
سین بیم بهترین #سازنده_سوله و اسکلت فلزی در تهران و شهرستان ها
چرا سین بیم را به عنوان سازنده سوله انتخاب کنیم ؟
ساخت سوله امری تخصصی است و نیازمند پرسنل حرفه ای جهت ساخت ، نصب و اجرا و همچنین مهندسین مجرب جهت تست و بررسی در تمامی مراحل ساخت سوله ، اسکلت فلزی و انواع جرثقیل سقفی می باشد ، ساخت سوله و اسکلت فلزی در ایران بسته به نیاز کارفرما و اهمیت پروژه به دو صورت کارخانه ای و کارگاهی ساخته و اجرا می گردد .
بدیهی است که پروژه های با ابعاد قابل توجه و تناژ بالا همچنین نیاز به رسیدن مقاومت جوش به عدد مورد نظر در نقشه های اجرایی ، ساخت در کارخانه با کیفیت بسیار بالا ( استفاده از ورق درجه یک و جوش نفوذی و گوشه بسیار با کیفیت توسط دستگاه های اتوماتیک زیرپودری و … ) و تست جوش ( غیر مخرب – مخرب ) ، سند بلاست ، پاشش چندین لایه رنگ های با کیفیت بالا نظیر رزین کرومات بر روی اسکلت فلزی به جهت مراقبت از سازه در مقابل شرایط محیطی مهاجم می باشد و در انتها کار مورد نظر با کیفیت بسیار بالاتر از سوله کارگاهی و البته قیمت بیشتر از آن مواجه هستیم .
از سوی دیگر برای ساخت سوله و اسکلت فلزی با تناژ پایین و اهمیت کمتر نسبت به موارد فوق می توان جهت ساخت از کارگاه های موجود بهره برد که هزینه ساخت به میزان قابل توجهی کاهش می یابد . همچنین در سوله های صنعتی نیاز به جرثقیل سقفی جهت جا به جایی اجسام سنگین به شدت احساس می شود که تمامی موارد فوق در کارخانه سین بیم به نحو احسن صورت میگیرد .
http://sinbeam.org/%d8%b3%d8%a7%d8%b2%d9%86%d8%af%d9%87-%d8%b3%d9%88%d9%84%d9%87-%d9%88-%d8%a7%d8%b3%da%a9%d9%84%d8%aa-%d9%81%d9%84%d8%b2%db%8c/
Add a comment...

Post has attachment
درباره سین بیم (sin beam)
تیم فنی سایت سین بیم از جمله معدود گروه های مهندسی ایران می باشد که همواره در پی نوآوری و ورود سیستم های سازه ای نوین و تکنولوژی های برتر ساختمانی به کشور می باشد . قدم اول ما واردات و راه اندازی خط تولید سقف هالوکور و تجهیزات مرتبط به ایران بود ، توضیح آنکه سقف هالوکور به عنوان یک تکنولوژی برتر در کشور های اروپایی و محافل مهندسی جهان مطرح میباشد ، کاربرد اسلب های هالوکور جهت استفاده تحت عنوان سقف و سایر المان های بتنی پیش تنیده در انواع سیستم ساختمان ها ( اسکلت بتن – اسکلت فلزی ) می باشد که اولین بار توسط ما وارد ایران گردید .
اجرا #سقف_هالوکور توسط سین بیم
هم اکنون در تیم مهندسی سین بیم بصورت تخصصی بر روی ساخت سازه های فلزی با کیفیت قابل رقابت با محصولات اروپایی فعالیت می نماییم که گوشه ای از این خدمات ساختمانی عبارت اند از :
ساخت سوله : طراحی ، ساخت و اجرای سوله با جان سینوسی و انواع سالن در کنار ساخت انواع سوله صنعتی و … به روش معمول است .
ساخت #اسکلت_فلزی (پیچ و مهره – جوشی) : هم چنین به دلیل پتانسیل بالای اجرایی ما امکان ساخت اسکلت فلزی تیر ورق با پیچ و مهره یا جوشی را داراست .
جرثقیل سقفی : علاوه بر موارد فوق ساخت و طراحی انواع جرثقیل سقفی با دهانه های مختلف و تناژ گوناگون ، تیر فولادی با جان سینوسی به جای استفاده از تیر لانه زنبوری در کوتاه ترین زمان و قیمت مناسب امکان پذیر است .
#ورق_عرشه_فولادی ( متال دک ) : در بسیاری از پروژه های ساختمانی ( ساختمان های اسکلت فلزی ) از سقف عرشه فولادی بهره گرفته میشود و از آنجا که سین بیم به صورت تخصصی بر روی ساخت سازه های فلزی متمرکز می باشد بنابراین فروش ورق عرشه فولادی و متعلقات آن ( گل میخ و … ) دور از انتظار نیست .
به طور کلی گروه سین بیم زیر مجموعه ای از سایت بنا کالا می باشد و هدف ما طراحی ، ساخت و اجرا تمامی حوضه های ساختانی در ایران و خارج ایران می باشد ، در سایت سین بیم هدف ما پوشش سازه های فلزی در تهران و سایر نقاط کشور می باشد . و همچنین هدف ما در سایت بنا کالا پوشش کالا های ساختمانی در درجه اول و خدمات مرتبط به سازه های بتنی و فرآورده های سیمانی نظیر افزودنی های بتن ، بتن ریزی های خاص ، طراحی فروش و اجرای سقف تیرچه بلوک و … در تمام نقاط ایران می باشد .

http://sinbeam.org/%d8%af%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%b3%db%8c%d9%86-%d8%a8%db%8c%d9%85-sin-beam/
Add a comment...

Post has attachment
 فرم ثبت سفارش #سازنده_سوله و اسکلت فلزی سین بیم
شما کارفرمایان محترم جهت ثبت سفارش ساخت سوله ، اسکلت فلزی ، جرثقیل سقفی می توانید از طریق فرم زیر اقدام نمایید تا اعضا تیم سین بیم در کوتاه ترین زمان پروژه شما را بررسی و خدمت شما عزیزان ابلاغ نمایند . همچنین می توانید از طریق ایمیل زیر با ما در تماس باشید .
http://sinbeam.org/%d9%81%d8%b1%d9%85-%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d8%b3%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%b4-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%d9%86%d8%af%d9%87-%d8%b3%d9%88%d9%84%d9%87-%d9%88-%d8%a7%d8%b3%da%a9%d9%84%d8%aa-%d9%81%d9%84%d8%b2%db%8c-%d8%b3/
Add a comment...

Post has attachment
همکاری در طراحی،ساخت و اجرای سوله،اسکلت فلزی،عرشه فولادی
فراخوان همکاری در طراحی ، ساخت و اجرای سوله و اسکلت فلزی در تمامی نقاط ایران
نظر به اینکه تیم مهندسی #سین_بیم در زمینه صنعت ساختمان فعال می باشد و همواره از تمامی نقاط ایران پروژه ها متعددی جهت ساخت و اجرای سوله و اسکلت فلزی ، ساخت جرثقیل سقفی و اجرای سقف عرشه فولادی و … به ما پیشنهاد می گردد ، و این نکته که پوشش تمامی پروژه ها عمرانی در نقاط مختلف ایران کاری است که نیازمند این است که شرکت های ساختمانی در نقاط مختلف ایران یا دارای دفتر فعال باشند و یا در نقاط مختلف کشور دارای نمایندگی ، لذا از تمامی فعالان در زمینه ساختمان ، کارخانه های ساخت سوله ، استراکچر فلزی و … در تمامی شهر های ایران ، دعوت به عمل می آید که در صورت تمایل به همکاری با ما موافقت نامه و رزومه کاری خود را به ایمیل سایت ارسال نمایند .
لطفا توان کاری سیستم خود را اعلام نمایید به عنوان مثال خط تولیدی شما دارای چه ظرفیتی می باشد و همچنین قیمت های به روز حدودی خدمت خود را بفرمایید تا همکاری سودمندی داشته باشیم .
ایمیل گروه مهندسی سین بیم : sinbeamco@gmail.com
http://sinbeam.org/%d9%87%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c%d8%8c%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d9%88-%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%b3%d9%88%d9%84%d9%87/
Add a comment...

Post has attachment
#ورق_عرشه_فولادی با ضخامت های ۰٫۸ تا ۲٫۱ توسط ماشین آلات رول فرمینگ به صورت نورد سرد در ایران تولید می شود و سین بیم این افتخار را دارد که خود تولید کننده ورق عرشه فولادی در کشور می باشد ، جنس گالوانیزه ورق عرشه فولادی و شکل هندسی ذوزنقه ای در کنار آج های موجود این ورق سیستمی را تشکیل داده تا ضمن قالب بودن آن می تواند به خوبی نقش سازه ای ایفا نموده و به قولی با یک تیر دو نشان را زده است .
جهت سفارش و خرید ورق عرشه فولادی با قیمت مناسب از تولید کننده و یا اجرا سقف عرشه فولادی در سراسر نقاط ایران با ما تماس حاصل نمایید .
http://sinbeam.org/%d8%b3%d9%82%d9%81-%d8%b9%d8%b1%d8%b4%d9%87-%d9%81%d9%88%d9%84%d8%a7%d8%af%db%8c-%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%a7-%d8%b9%d8%b1%d8%b4%d9%87-%d9%81%d9%88%d9%84%d8%a7%d8%af%db%8c-%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa/
Add a comment...

Post has attachment
اجرای #سقف_عرشه_فولادی - قیمت ورق عرشه فولادی-فروش متال دک
در بخش قبل پیرامون مزایا و روش اجرای سقف تیرچه بلوک پاشنه بتنی و کرومیت مطالبی خدمت کاربران گرامی ارائه گردید ، اما این بخش به ارائه خدمات اجرا و فروش ورق عرشه فولادی ( متال دک ) و گل میخ اختصاص یافته است . در ابتدا به این مهم می پردازیم که چرا سقف عرشه فولادی در سال های اخیر رواج یافته و پیش بینی می گردد که در سال های آینده سقف تیرچه بلوک به خصوص از نوع پاشنه بتنی منسوخ شده و سقف عرشه فولادی که به متال دک هم مشهور است یکی از بهترین جایگزین های این سقف به خصوص برای ساختمان های با اسکلت فلزی می باشد .
اجرای سقف عرشه فولادی – فروش #ورق_عرشه_فولادی
عرض شود در ابتدا سقف عرشه فولادی برای ساختمان های اسکلت فلزی طراحی شده و مورد استفاده قرار می گرفت اما در حال حاضر امکان اجرا سقف عرشه فولادی برای اسکلت بتنی نیر فراهم شده البته اندکی هزینه بر است اما مسلما قابل انجام می باشد ، روش اجرای سقف عرشه فولادی را برای سازه های فلزی بررسی می نماییم ، پس از نصب کامل و برپایی ساختمان اسکلت فلزی نوبت به اجرای سقف آن می رسد که در اینجا ما قصد استفاده از سقف عرشه فولادی را داریم و قبلا محاسبات آن توسط مهندس مربوطه صورت گرفته است . ابتدا تیر های فرعی در محل های مناسب خود نصب می گردد ، لازم به ذکر است اتصال تیر های فرعی به صورت مفصلی می باشد و می توان از تیر های لانه زنبوری و یا تیر ورق هم برای این بخش استفاده نمود . پس از نصب تیر های فرعی ورق عرشه فولادی – متال دک با مشخصات مندرج در نقشه به محل منتقل شده و در جای خود نصب می گردد ، سپس گل میخ های مخصوص که نیاز به اپراتور متخصص دارد با توجه به استاندارد ها در جای خود نصب می گردند لازم به ذکر است نقش اصلی گل میخ ها برش گیر بودن آنها است و باعث یکپارچگی سقف و تیر های فرعی می شود ، پس از آن شبکه ای از مش فولادی در سراسر سقف قرار می گیرد که وجود این مش ها مزایای بسیاری دارد از جمله عدم افت بتن ، جلوگیری از ترک های مختلف بتن ، افزایش ظرفیت بتن کف و … . در انتها بتن ریزی صورت می گیرد ، از جمله مزایای این سیستم امنیت بالا و استاندارد بالا این نوع سقف نسبت به سایر موارد ، وزن پایین این سقف نسبت به سایر سقف ها برای اسکلت فلزی و حذف نمودن بلوک و مصالح پر کننده ، پیوستگی بین تیر های فرعی و بتن سقف ، اجرا همزمان چند طبقه سقف با هم که سرعت کار ساخت را جند برابر افزایش می دهد ، انبار کردن ورق عرشه فولادی نیاز به فضای کمی دارد ، تکمیل شناسنامه ساختمان با استاندارد بالا .
http://sinbeam.org/%d8%b3%d9%82%d9%81-%d8%b9%d8%b1%d8%b4%d9%87-%d9%81%d9%88%d9%84%d8%a7%d8%af%db%8c-%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%a7-%d8%b9%d8%b1%d8%b4%d9%87-%d9%81%d9%88%d9%84%d8%a7%d8%af%db%8c-%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa/
Add a comment...

Post has attachment
اجرا سقف با کمک تیرچه بلوک سفالی ( فوندوله ) سیستمی بود که در ایران به شدت مورد استقبال پیمانکاران و سازندگان ساختمان قرار گرفت و دلیل آن هم مزایای زیاد این سیستم نسبت به سایر سیستم های ساخت بود . از جمله مزایای تیرچه فوندوله و بلوک هزینه تمام شده پایین و اقتصادی بودن این روش با توجه به رسیدن به مقاومت مورد نیاز سقف بود . مورد دیگر عدم نیاز به نیروی متخصص و دستگاه های مختلف بود ، سادگی اجرا تیرچه بلوک و همچنین امکان ساخت تیرچه بلوک سفالی در کارگاه با کمترین امکانات و هزینه بسیار پایین تمام شده تیرچه ها دلیل اصلی مورد توجه قرار گرفته این سیستم سقف در ایران می باشد . لازم به ذکر است نسخه بهبود یافته سقف تیرچه سفالی ، استفاده از #تیرچه_فلزی یا کرومیت می باشد که محدودیت های مورد قبلی را ندارد و امکان اجرای دهانه های بزرگ تر ( تا حدود ۱۰ متر ) ، همچنین حذف شمع بندی ، #قیمت_تیرچه مناسب و سایر مسائل مربوطه دارد که تیم فنی ما به تمامی سازندگان و انبوه سازان کشور استفاده از تیرچه کرومیت را پیشنهاد می نماید که از ضریب ایمنی بیشتری نسبت به تیرچه سفالی را دارا می باشد .
 از طرفی سیستم سقف کامپوزیت ( دال بتنی قرار گرفته روی تیر فلزی ) و همین طور عرشه فولادی به دلیل نیاز به پرسنل متخصص و هزینه تمام شده بالاتر از تیرچه بلوک کمتر مورد توجه قرار گرفت و توجیه بهره گیری از این سقف ها بیشتر در مناطق شمال تهران ، پروژه های ساختمانی که با کمبود بودجه مواجه نیستند و ساختمان های دولتی و شخصی که به دنبال کسب شناسنامه ساختمان ایمن هستند کاملا توجیه پذیر می باشد .
http://sinbeam.org/%d8%aa%db%8c%d8%b1%da%86%d9%87-%d8%aa%db%8c%d8%b1%da%86%d9%87-%d8%a8%d9%84%d9%88%da%a9-%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d8%aa%db%8c%d8%b1%da%86%d9%87-%d8%aa%db%8c%d8%b1%da%86%d9%87-%d9%81%d9%84%d8%b2%db%8c/
Add a comment...

Post has attachment
اجرای #سقف_تیرچه_بلوک - قیمت تیرچه- تیرچه فلزی کرومیت
گروه مهندسی سین بیم ضمن فعالیت در حوضه ساخت سوله ( ساخت با روش نوین کروگیتی یا تیر با جان سینوسی ) ، اجرا اسکلت فلزی ( تمامی مراحل با دستگاه های تمام اتوماتیک ) ، تولید ورق عرشه فولادی و گل میخ ( جهت مصارف متعدد مهندسی به خصوص اجرا سقف عرشه فولادی ) ، تست جوش ( بازرسی جوش به روش های تست غیر مخرب و مخرب ) و همچنین تولید و ساخت تیرچه کرومیت ( تیرچه فلزی ) فعالیت گسترده دارد .
پس از منسوخ شدن سقف طاق ضربی توسط جامعه مهندسی ، میتوان گفت در حال حاضر در صنعت ساختمان ایران بیش از ۸۰ درصد ساختمان های مسکونی ، اداری ، تجاری و … از سقف تیرچه بلوک به عنوان دیافراگم افقی باربر استفاده می نمایید ، و بهره گیری از سیستم سقف تیرچه بلوک به دلایل متعدد صورت میگیرد که به اختصار به پاره ای از آنها می پردازیم .
اجرای سقف تیرچه بلوک سفالی یا کفشک دار یا فندوله – تیرچه فلزی
اجرای سقف تیرچه بلوک به این صورت می باشد که ابتدا در کارگاه ساختمانی و یا کارخانه ، تیرچه مورد نظر با مشخصات مندرج در نقشه ساخته می شود و به محل اجرا انتقال می یابد . سپس توسط پرسنل بر روی سطحی که از قبل آماده شده و توسط جک های نگهدارنده ( اصطلاحا شمع بندی هم گفته می شود ) از استحکام سطح اطمینان حاصل شده ، با توجه به نقشه های اجرایی تیرچه ها به فاصله مورد نظر از هم چیده می شوند ( فاصله تیرچه ها از هم متغیر می باشد ولی معمولا ۵۰ تا ۷۰ سانتی متر است ) . سپس فاصله بین آنها توسط بلوک ها پر می شود ، توضیح آنکه این بلوک ها نقش پر کننده دارند و به هیچ وجه باربر نیستند و پس از گیرش بتن می توان آنها را از سقف جدا نمود ولی به دلیل اینکه خود بلوک ها نوعی زیر سازی برای سقف کاذب هستند از حذف نمودن آنها معمولا صرف نظر می گردد . در ادامه با استفاده از میلگرد های ۶ تا ۸ بسته به نوع پروژه که به آنها میلگرد حرارتی گفته می شود سطح سقف تیرچه بلوک پوشانده می شود و پس از آماده شدن و تایید تیم نظارت اقدام به بتن ریزی سقف می شود ، لازم به ذکر است پس از بتن ریزی سقف تیرچه بلوک می بایست اقدامات مناسب برای عمل آوری بتن صورت بپذیرد تا مقاومت مورد نظر طراح حاصل گردد .

http://sinbeam.org/%d8%aa%db%8c%d8%b1%da%86%d9%87-%d8%aa%db%8c%d8%b1%da%86%d9%87-%d8%a8%d9%84%d9%88%da%a9-%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d8%aa%db%8c%d8%b1%da%86%d9%87-%d8%aa%db%8c%d8%b1%da%86%d9%87-%d9%81%d9%84%d8%b2%db%8c/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded