Profile cover photo
Profile photo
Gabinet ortopedyczny. Ortopedzi dr n. med. Jerzy Michajłow i lek. med. Andrzej Szybiński
About
Posts

Post has attachment
USG stawów biodrowych umożliwia ocenę stanu jamy stawu biodrowego i okolicznych tkanek miękkich. W naszej przychodni takie badanie przeprowadzamy od 1992 roku. Co więcej, odbyliśmy specjalne szkolenie u twórcy owej metody profesora R. Grafa w Stolzalpe, w Austrii. Więcej informacji na: http://lekarzortopedawroclaw.pl/uslugi/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dysplazja stawu biodrowego to jedna z najczęściej występujących wad wrodzonych, polegająca na niedorozwoju panewki stawowej. Ważne, aby taką wadę wykryć jak najwcześniej. W naszym gabinecie przeprowadzamy USG stawów biodrowych dzięki czemu możemy w porę postawić odpowiednią diagnozę. http://lekarzortopedawroclaw.pl/uslugi/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przeprowadzamy również konsultacje ortopedyczne. Wykonujemy niezbędne badania, stawiamy diagnozę i rozpoczynamy optymalne w danym przypadku leczenie. Dokładnie tłumaczymy każdą kwestie i wyczerpująco odpowiadamy na pytania naszych pacjentów. Więcej o nas na: http://lekarzortopedawroclaw.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się również ortopedią dziecięcą – leczymy wrodzone i nabyte wady zniekształceń stóp, jak również wady postawy czy choroby bioder wieku rozwojowego. Wykrycie danego schorzenia i rozpoczęcie odpowiedniego leczenia pozwoli uniknąć przykrych konsekwencji w przyszłości. Więcej o nas przeczytacie na: http://lekarzortopedawroclaw.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W dzisiejszych czasach wiele osób zmaga się z bólem i schorzeniami kręgosłupa. W naszym gabinecie ortopedycznym zajmujemy się również diagnozą i leczeniem wad kręgosłupa – skrzywienia bocznego i zaburzeń krzywizn fizjologicznych kręgosłupa. Więcej informacji znajdziecie na: http://lekarzortopedawroclaw.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Diagnozujemy i leczymy schorzenia narządów ruchu u dzieci i młodzieży. Zajmujemy się leczeniem zachowawczym oraz operacyjnym, udzielamy również konsultacji ortopedycznych i przeprowadzamy niezbędne badania, na przykład USG stawów biodrowych. Wszystkie informacje na temat naszego gabinetu dostępne są na: http://lekarzortopedawroclaw.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded