Profile cover photo
Profile photo
GO! Express & Logistics - Praha
20 followers
20 followers
About
Posts

Post has attachment
GO! Express & Logistics nabízí logistická řešení všem e-shopům, které chtějí expandovat do zahraničí. >>> http://www.general-overnight.cz/o-firme/media-pr/tiskove-zpravy/doc/produkty-a-sluzby-firmy-go-express-logistics-693/newsitem.htm

Veškeré zásilky do okolních a západních států doručí již do 12 hodin následujícího pracovního dne, do Německa a od dubna i Rakouska dokonce do 10 hodin dopoledne.

#přeprava #zahraničí #německo
Photo
Add a comment...

Post has attachment
GO! Express & Logistics >>> http://www.general-overnight.cz/o-firme/go-partneri/

V partnerské spolupráci s webovým informační portálem eLogistika.info

#Mezinárodní #přeprava #logistika
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Doručování do Itálie s GO! Express & Logistics >>> http://www.general-overnight.cz/o-firme/media-pr/tiskove-zpravy/doc/dorucovani-do-italie-s-go-express-logistics-689/newsitem.htm

GO! Express & Logistics nabízí expresní přepravu do celé Evropy a nově vylepšila servis do Itálie. Itálie pro klienty znamená velký trh s 60 miliony obyvateli.

GO! zajistí rychlé i ekonomické doručování balíčků a palet. Firma GO! Express & Logistics posílila své portfolio o několik důležitých lokálních partnerů, v rámci doručení v Itálii mají na výběr z několika národních distribučních sítí. Kromě exportu nabízí i import veškerého zboží, plus také komplexní reverzní logistiku. Distribuční řešení na míru vyřeší všechny individuální požadavky na přepravu. Díky termínovanému doručení se navíc postarají o to, aby všechny zásilky doručili přesně podle potřeb klientů.

#Doručování #balíků #zásilek #Itálie
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
GO! Express & Logistics - Praha >>> https://www.elogistika.info/

ŘEŠENÍ PRO VAŠI FIRMU:
Ať už se vaše firma zaměřuje na biotechnologie, farmacii, strojírenství, automobilový průmysl, elektrotechniku, potraviny nebo jste B2B/B2C e-shop či distributor, společně najdeme řešení
v mezinárodní přepravě zásilek.

#mezinárodní #přeprava #zásilek #e-logistikaeLogistika.info
eLogistika.info
elogistika.info
Add a comment...

Post has attachment
GO! CUSTOMS - Zastupování v celním řízení, proclení zásilky >>> http://www.general-overnight.cz/produkty/doplnkove-sluzby/customs/

Postaráme se o proclení vašich zásilek.

Pokud přepravujete do zahraničí zásilky, které podléhají clu, zajistíme jejich proclení díky zastupování v celním řízení. Pro bezproblémové zajištění servisu stačí pouze jednorázově vyplnit plnou moc na dobu neurčitou a dodat nám ji společně s výpisem z obchodního rejstříku, osvědčením o registraci DIČ a Vaším EORI číslem.

Plnou moc naleznete v sekci Formuláře. Nezapomeňte, že musí být podepsána jednatelem společnosti.

Při každé následující přepravě budeme potřebovat již jen obchodní fakturu k dané zásilce a přesný popis, hmotnost a počet kusů v zásilce.

V případě potřeby pro Vás zajistíme i vyclení importní zásilky.

Bližší informace o službě získáte na emailu info@general-overnight.cz a naší bezplatné infolince 800 311 000.

#proclení #zásilek #logistické #služby
Photo
Add a comment...

Post has attachment
GO! WAREHOUSE >>> http://www.general-overnight.cz/produkty/oborova-reseni/go-warehouse/

GO! Warehouse, to je skladování v jednadvacátém století. V našem moderním skladu v Hostivicích u Prahy na ploše 900 metrů čtverečních je pro Vás k dispozici přes 700 paletových míst ke skladování Vašeho zboží. Hlavními atributy skladování v našich moderních prostorech v Hostivicích je centrální poloha s dobrou dostupností do industriálních oblastí v okolí Prahy, technické vybavení, stoprocentní péče vyškolených zaměstnanců a flexibilita nabízených řešení.

#skladování #zboží #logistika #Praha
Photo
Add a comment...

Post has attachment
GO! Express & Logistics - Praha >>> http://www.general-overnight.cz/o-firme/media-pr/tiskove-zpravy/doc/expresni-doruceni-v-rakousku-jeste-expresnejsi-a-jeste-flexibilnejsi-679/newsitem.htm

Expresní doručení v Rakousku ještě expresnější .. a ještě flexibilnější!
Ať už posíláte dokumenty do Vídně, balíky do Salzburgu nebo palety do Innsbruku, GO! Express & Logistics pro Vás má kompletní řešení.

Od 1.4. 2018 rozšiřujeme škálu našich expresních i vícedenních řešení pro Rakousko o několik zajímavých novinek. Zavádíme například garantované doručování pro všechny typy přeprav následující den do 8:00 nebo 10:00! A to nejen pro kusové zásilky, ale i pro palety.

#Expresní #ranní #doručení #Rakousko
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dobré ráno ⏰ do RAKOUSKA! >>> http://www.general-overnight.cz/
Náš servis do Německa 🇩🇪️ už znáte,
ale věděli jste, že naše pokrytí Rakouska je nově ještě lepší a flexibilnější?

Ať už posíláte dokumenty 📜 do Vídně, balíky 🎁 do Salzburgu nebo palety do Innsbruku, GO! Express & Logistics pro Vás má kompletní řešení.

Od 1.4. 2018 rozšiřujeme škálu našich expresních i vícedenních řešení pro Rakousko o několik zajímavých novinek. Zavádíme například garantované doručování pro všechny typy přeprav následující den do 8:00 nebo 10:00! 🕙 A to nejen pro kusové zásilky, ale i pro palety.

#mezinárodní #expresní #přeprava #Rakousko
Photo
Add a comment...

Post has attachment
GO! ALLRISK - Doplňkové pojištění přepravy zásilek >>> http://www.general-overnight.cz/produkty/doplnkove-sluzby/allrisk/

Pojistíme zásilku proti poškození, zničení a loupeži na 100% hodnoty zboží.
Naše přeprava je bezpečná a spolehlivá. Nicméně jako každá jiná s sebou může přinášet možná rizika. Všechny naše zásilky jsou automaticky pojištěny dle mezinárodní úmluvy CMR. Toto pojištění je však omezeno na cca 10 € / kg v silniční a 20 € / kg v letecké dopravě. Pro případy, kdy převážíte zboží vyšší hodnoty, nabízíme nadstandardní pojištění vašich zásilek GO! AllRisk.

Logistické služby, skladovací logistika a kompletní přepravní logistika. Optimální řešení pro Váš podnik, e-shop i distributory, zajistíme kompletní přepravní logistické řešení, včetně doplňkových služeb, jako je pojištění, skladování nebo obalový materiál.

#pojištění #přepravy #zásilek #přepravní #logistika
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded