Profile cover photo
Profile photo
shahab hadary
40 followers
40 followers
About
shahab's posts

Post has attachment

Post has shared content
چرا بغل کردن حس خوبی به آدم میده ؟ ♥
چون در سمت راست بدن قـلب وجود نداره و اونــجا خالیه ولی وقتی کسی رو که دوست داری بغلش میکنی قلبش اون جای خالی رو پر میکنه و انگار که تو صاحب
دو تا قلب شدی! ♥ ♥
(برای ریحانه)
Photo

Post has shared content
دمه اونی که تنهاست گرم....... نه اينكه نتونسته با كسي باشه نه؛ بلكه نخواسته با هركسي باشه!!
(مهرزاد)
Photo

Post has shared content
چشمه‌های باداب سورت در سال ۱۳۸۷ به عنوان دومین اثر طبیعی ملی ایران ثبت شد.در سال ۱۳۸۷، کوه دماوند، چشمه‌های باداب سورت و سرو ابرکوه به عنوان سه اثر طبیعی توسط سازمان میراث فرهنگی ثبت شدند. چشمه‌های باداب سورت واقع در استان مازندران، شهرستان ساری، بخش چهاردانگه، دهستان پشتکوه، روستای ارست، قرار دارد. چشمه‌های باداب سورت شامل دو چشمه با آب‌های کاملاً متفاوت از لحاظ رنگ، بو، مزه و حجم آب است. چشمهٔ پر آب دارای آب بسیار شور و دارای استخری با قطر حدود ۱۵ متر و عمق زیاد است. چشمه دوم که در بالادست و شمال غربی این چشمه قرار دارد، ترش مزه و دارای آبی به رنگ قرمز و نارنجی است، در اطراف چشمه کمی رسوب آهن نشسته‌است. جریان آب‌های رسوبی و معدنی این چشمه‌ها طی سال‌ها، در شیب پایین دست کوهستانی خود، صدها طبقه و ده‌ها حوضچه بسیار زیبا به رنگ‌های نارنجی، زرد و قرمز در اندازه‌های مختلف پدید آورده‌است. این طبقات و حوضچه‌ها در واقع جاذبه اصلی و ویژگی منحصر به فرد چشمه‌های باداب سورت است. زیبایی این طبقات و محل ویژه قرارگیری چشمه در دامنه کوهستان و چشم اندازهای اطراف به ویژه در غروب تحسین برانگیز است.

این چشمه‌ها در ارتفاع ۱۸۴۰ متری واقع شده‌اند و در ایران بی نظیر هستند و تنها در کشور ترکیه چشمه‌ای به نام پاموک‌کاله و تا حدی شبیه باداب سورت وجود دارد. اطراف چشمه پوشیده از درختچه‌های زرشک وحشی و ارتفاعات بالاتر پوشیده از جنگل‌های سوزنی برگ است.
Photo

Post has shared content
عمه ي توماس اديسون مجددا در بيانيه اي به مردم شريف ايران خاطر نشان کرد :

توماس فقط برق را اختراع کرده است...

لطفا به خاطر قبضش ما را مورد عنايت قرار ندهيد :D
Photo

قیمت ها به جنگ ملت ایران آمده اند
در یکی از سفرهای استانی ، مرد فقیری را دیدم که 20 سال بود میوه نخورده بود." ؛ این ، یکی از خاطرات تلخ محمود احمدی نژاد است که در زمان نقلش ، تیتر بسیاری از رسانه ها شد. امروز اما با وضعیتی که در بازار به وجود آمده ، نه «یک مرد فقیر کشف شده توسط احمدی نژاد در یکی از سفرهای استانی» ، که «بسیاری از مردم» ، واقعاً نمی توانند به سمت بازار مواد خوراکی نزدیک شوند و ناچار از اکتفا به اندک بضاعت "بخور و نمیر" هستند.
عصرایران ؛ جعفر محمدی - "در یکی از سفرهای استانی ، مرد فقیری را دیدم که 20 سال بود میوه نخورده بود." ؛ این ، یکی از خاطرات تلخ محمود احمدی نژاد است که در زمان نقلش ، تیتر بسیاری از رسانه ها شد. 
امروز اما با وضعیتی که در بازار به وجود آمده ، نه «یک مرد فقیر کشف شده توسط احمدی نژاد در یکی از سفرهای استانی» ، که «بسیاری از مردم» ، واقعاً نمی توانند به سمت بازار مواد خوراکی نزدیک شوند و ناچار از اکتفا به اندک بضاعت "بخور و نمیر" هستند.

هر چند مردم ایران ، به گرانی ها عادت دارند اما گرانی های اخیر ، به معنای کامل کلمه کمرشکن شده اند. بی هیچ تعارف باید گفت اگر وضعیت اقتصادی حاضر ادامه یابد ، میوه نخوردن 20 ساله یک شهروند ، امری چنان تعجب برانگیز نخواهد بود که رئیس جمهور آن را به عنوان خاطره نقل کند و رسانه ها تیترش کنند! چه آن که از مدتی پیش ، بسیاری از اقلام غذایی در سبد خرید خانواده ها ، به حداقل رسیده یا حتی کاملاً حذف شده است: از میوه و شیر و ماست گرفته تا مرغ و گوشت و حبوبات!

این ، اما همه ماجرا نیست! واقعیت این است که با کاهش مصرف اقلام اساسی غذایی ، دو اتفاق مخرب در حال وقوع است: تهدید سلامت جسمی ایرانیان و کاهش ضریب هوشی نسل جدید.

غذا ، فقط برای سیر کردن شکم نیست بلکه تأمین کننده نیازهای رشدی انسان - به ویژه در بین کودکان و نوجوانان - و نیز نیازهای دفاعی بدن است. ادامه و شیوع این وضع ، می تواند به طور جدی زمینه ساز گسترش انواع بیماری ها در بین ایرانیان شود و هزینه های مادی و معنوی سهمگینی را بر پیکره اجتماع ایرانی وارد سازد.

همچنین وقتی گرانی های روزافزون باعث می شود والدین نتوانند انواع ویتامین ها ، پروتئین ها و سایر مواد لازم برای رشد جسمی و فکری  فرزندانشان را تأمین کنند ، مشخص است که چه بلایی بر سر رشد جسمی و فکری نسل جدید ایران می آید! مگر نه این است که ویتامین ها و پروتئین ها و ... از میوه و مرغ و گوشت و ... تأمین می شود؟!

اگر "حسرت" اقلام غذایی گران بها ، اثر کوتاه مدت گرانی هاست ، کاهش سطح سلامت جامعه و افت توان فکری آن ، آثار به مراتب بدتر این وضعیت در میان مدت و دراز مدت است... هم از این روست که می توان با قاطعیت گفت قیمت های گراف ، به جنگ با موجودیت ملت ایران آمده اند و در این میان ، هر اقدامی برای رفع این مشکلات و کاستن از تورم و گرانی ، چیزی کمتر از دفاع مقدس نیست.


دست گل، پا گل، بدن گل، چهره گل، رخسار گل 

ای سرت نــازم عجب خــود را گلستان کرده ای


چشــم جـادو، خـال هـندو، زلف کافــر، رخ قـمر 

ای مسلمـــان زاده خـود را کافرستان کرده ای

Post has shared content


این کوزه چو من عاشق زاری بود است
در بند سر زلف نگاری بود است
وین دسته که بر گردن او می بینی
دستی است که بر گردن یاری بود است
من بی می ناب زیستن نتوانم
بی باده کشید بار تن نتوانم
من بنده ی آن دمم که ساقی گوید
یک جام دگر بگیر و من نتوانم
گــر مــن ز می مغانه مـستم هستم
گر کافر و گبر و بت پرستم هستم
هر طایفه ای بمن گــمـانی دارد
من زان خودم چنان که هستم هستم

Post has shared content
اگر از سر کار تشریف آوردید منزل،
پشت ترافیک و توی شلوغی و دود و دم ! هم بودید
و دوست دارید کمی آرامش پیدا کنید و سر حال بشید ،

حتما این آهنگ رو گوش کنید ...


عنوان : The Rose
آهنگساز : Dan Gibson
آلبوم : Somewhere Over the Rainbow
سال : 2002http://ge.tt/7E6bUSK/v/0
Photo
Wait while more posts are being loaded