Profile

Cover photo
shahab hadary
Worked at Electronic Arts
Attended Islamic Azad University
Lives in IRAN-Tehran
42 followers|113,327 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

shahab hadary

Shared publicly  - 
 
 
دمه اونی که تنهاست گرم....... نه اينكه نتونسته با كسي باشه نه؛ بلكه نخواسته با هركسي باشه!!
(مهرزاد)
 ·  Translate
1

shahab hadary

Shared publicly  - 
 
 
عمه ي توماس اديسون مجددا در بيانيه اي به مردم شريف ايران خاطر نشان کرد :

توماس فقط برق را اختراع کرده است...

لطفا به خاطر قبضش ما را مورد عنايت قرار ندهيد :D
 ·  Translate
1
1
fatemeh dehghannezhad's profile photo

shahab hadary

Shared publicly  - 
 

دست گل، پا گل، بدن گل، چهره گل، رخسار گل 

ای سرت نــازم عجب خــود را گلستان کرده ای


چشــم جـادو، خـال هـندو، زلف کافــر، رخ قـمر 

ای مسلمـــان زاده خـود را کافرستان کرده ای
 ·  Translate
1

shahab hadary

Shared publicly  - 
 

این کوزه چو من عاشق زاری بود است
در بند سر زلف نگاری بود است
وین دسته که بر گردن او می بینی
دستی است که بر گردن یاری بود است
من بی می ناب زیستن نتوانم
بی باده کشید بار تن نتوانم
من بنده ی آن دمم که ساقی گوید
یک جام دگر بگیر و من نتوانم
گــر مــن ز می مغانه مـستم هستم
گر کافر و گبر و بت پرستم هستم
هر طایفه ای بمن گــمـانی دارد
من زان خودم چنان که هستم هستم
 ·  Translate
2

shahab hadary

Shared publicly  - 
 
 
اگر از سر کار تشریف آوردید منزل،
پشت ترافیک و توی شلوغی و دود و دم ! هم بودید
و دوست دارید کمی آرامش پیدا کنید و سر حال بشید ،

حتما این آهنگ رو گوش کنید ...


عنوان : The Rose
آهنگساز : Dan Gibson
آلبوم : Somewhere Over the Rainbow
سال : 2002http://ge.tt/7E6bUSK/v/0
 ·  Translate
1

shahab hadary

Shared publicly  - 
 
ساموئل: گفتند روی خون گوسفند قدم بزنم!
آنها برای خوش شانسی گوسفند قربانی کردند . بعد از باخت در یکی از بازیها ، گوسفندی خریدند و برای اینکه بخت تیم باز شود بازیکنان باید داخل خون آن گام برمی داشتند اما من این کار را انجام ندادم.
 خبرآنلاین: بازیکن انگلیسی استقلال چنان از قربانی کردن گوسفند شوکه شده که آن را به عنوان یک رخداد مهم برای هموطنانش تعریف کرده است. 
 فورفورتو مجله مشهور انگلیسی با این بازیکن سابق استون ویلا به دلیل حضور او در ایران مصاحبه ای انجام داده که بخشهای جالبی دارد. ساوئل درباره تفائت فرهنگ اش با ایرانی ها  از مراسم قربانی کردن گوسفند در استقلال گفته است ؛اینکه پیش از شروع بازی ناگهان با مراسم قربانی کردن گوسفندی برای خوش شانسی و کسب پیروزی تیمش مواجه شده .

ساموئل می گوید  قبول این مسئله بدون هیچ پیش زمینه ای برایش کار ساده ای نبود:«آنها برای خوش شانسی گوسفند قربانی کردند . بعد از باخت در یکی از بازیها ، گوسفندی خریدند و برای اینکه بخت تیم باز شود بازیکنان باید داخل خون آن گام برمی داشتند اما من این کار را انجام ندادم. دوست نداشتم کاری برخلاف اعتقادات آنها انجام دهم ولی این کار از من بر نمی آمد. جالب بود که پس از این کار بازی بعدی را بردیم. هواداران خیلی خوبی داریم و در بازیهای خانگی بین 85 هزار تا 100 هزار نفر تماشاگر به ورزشگاه می آیند. »

 البته ساموئل بدترین خاطره اش از ایران را رانندگی در تهران می داند و می گوید:«به عمرم چنین چیزی ندیده ام .وقتی رانندگی می کنید جان تان را دست تان گرفته اید و پشت فرمان می نشینید. از خیلی ها شنیده ام در باره ترافیک لندن ناله می کنند ولی رانندگی درتهران چیز دیگری است . خیلی از راننده ها کاری به علائم ندارند و فقط بوق می زنند و به نظر می رسد در تمام مدت رانندگی فقط دست شان روی بوق است !»
 ·  Translate
1
Have him in circles
42 people
toktam azhir's profile photo
Mohamad Ayaz's profile photo
mohsen keshavarz's profile photo
kyomars v's profile photo
Sport Flash's profile photo
Farnaz Fatahi's profile photo
mohammad reza heidari's profile photo
Germany football team's profile photo
Soheil Parvazi's profile photo

shahab hadary

Shared publicly  - 
 
 
چرا بغل کردن حس خوبی به آدم میده ؟ ♥
چون در سمت راست بدن قـلب وجود نداره و اونــجا خالیه ولی وقتی کسی رو که دوست داری بغلش میکنی قلبش اون جای خالی رو پر میکنه و انگار که تو صاحب
دو تا قلب شدی! ♥ ♥
(برای ریحانه)
 ·  Translate
1

shahab hadary

Shared publicly  - 
 
 
چشمه‌های باداب سورت در سال ۱۳۸۷ به عنوان دومین اثر طبیعی ملی ایران ثبت شد.در سال ۱۳۸۷، کوه دماوند، چشمه‌های باداب سورت و سرو ابرکوه به عنوان سه اثر طبیعی توسط سازمان میراث فرهنگی ثبت شدند. چشمه‌های باداب سورت واقع در استان مازندران، شهرستان ساری، بخش چهاردانگه، دهستان پشتکوه، روستای ارست، قرار دارد. چشمه‌های باداب سورت شامل دو چشمه با آب‌های کاملاً متفاوت از لحاظ رنگ، بو، مزه و حجم آب است. چشمهٔ پر آب دارای آب بسیار شور و دارای استخری با قطر حدود ۱۵ متر و عمق زیاد است. چشمه دوم که در بالادست و شمال غربی این چشمه قرار دارد، ترش مزه و دارای آبی به رنگ قرمز و نارنجی است، در اطراف چشمه کمی رسوب آهن نشسته‌است. جریان آب‌های رسوبی و معدنی این چشمه‌ها طی سال‌ها، در شیب پایین دست کوهستانی خود، صدها طبقه و ده‌ها حوضچه بسیار زیبا به رنگ‌های نارنجی، زرد و قرمز در اندازه‌های مختلف پدید آورده‌است. این طبقات و حوضچه‌ها در واقع جاذبه اصلی و ویژگی منحصر به فرد چشمه‌های باداب سورت است. زیبایی این طبقات و محل ویژه قرارگیری چشمه در دامنه کوهستان و چشم اندازهای اطراف به ویژه در غروب تحسین برانگیز است.

این چشمه‌ها در ارتفاع ۱۸۴۰ متری واقع شده‌اند و در ایران بی نظیر هستند و تنها در کشور ترکیه چشمه‌ای به نام پاموک‌کاله و تا حدی شبیه باداب سورت وجود دارد. اطراف چشمه پوشیده از درختچه‌های زرشک وحشی و ارتفاعات بالاتر پوشیده از جنگل‌های سوزنی برگ است.
 ·  Translate
1

shahab hadary

Shared publicly  - 
 
قیمت ها به جنگ ملت ایران آمده اند
در یکی از سفرهای استانی ، مرد فقیری را دیدم که 20 سال بود میوه نخورده بود." ؛ این ، یکی از خاطرات تلخ محمود احمدی نژاد است که در زمان نقلش ، تیتر بسیاری از رسانه ها شد. امروز اما با وضعیتی که در بازار به وجود آمده ، نه «یک مرد فقیر کشف شده توسط احمدی نژاد در یکی از سفرهای استانی» ، که «بسیاری از مردم» ، واقعاً نمی توانند به سمت بازار مواد خوراکی نزدیک شوند و ناچار از اکتفا به اندک بضاعت "بخور و نمیر" هستند.
عصرایران ؛ جعفر محمدی - "در یکی از سفرهای استانی ، مرد فقیری را دیدم که 20 سال بود میوه نخورده بود." ؛ این ، یکی از خاطرات تلخ محمود احمدی نژاد است که در زمان نقلش ، تیتر بسیاری از رسانه ها شد. 
امروز اما با وضعیتی که در بازار به وجود آمده ، نه «یک مرد فقیر کشف شده توسط احمدی نژاد در یکی از سفرهای استانی» ، که «بسیاری از مردم» ، واقعاً نمی توانند به سمت بازار مواد خوراکی نزدیک شوند و ناچار از اکتفا به اندک بضاعت "بخور و نمیر" هستند.

هر چند مردم ایران ، به گرانی ها عادت دارند اما گرانی های اخیر ، به معنای کامل کلمه کمرشکن شده اند. بی هیچ تعارف باید گفت اگر وضعیت اقتصادی حاضر ادامه یابد ، میوه نخوردن 20 ساله یک شهروند ، امری چنان تعجب برانگیز نخواهد بود که رئیس جمهور آن را به عنوان خاطره نقل کند و رسانه ها تیترش کنند! چه آن که از مدتی پیش ، بسیاری از اقلام غذایی در سبد خرید خانواده ها ، به حداقل رسیده یا حتی کاملاً حذف شده است: از میوه و شیر و ماست گرفته تا مرغ و گوشت و حبوبات!

این ، اما همه ماجرا نیست! واقعیت این است که با کاهش مصرف اقلام اساسی غذایی ، دو اتفاق مخرب در حال وقوع است: تهدید سلامت جسمی ایرانیان و کاهش ضریب هوشی نسل جدید.

غذا ، فقط برای سیر کردن شکم نیست بلکه تأمین کننده نیازهای رشدی انسان - به ویژه در بین کودکان و نوجوانان - و نیز نیازهای دفاعی بدن است. ادامه و شیوع این وضع ، می تواند به طور جدی زمینه ساز گسترش انواع بیماری ها در بین ایرانیان شود و هزینه های مادی و معنوی سهمگینی را بر پیکره اجتماع ایرانی وارد سازد.

همچنین وقتی گرانی های روزافزون باعث می شود والدین نتوانند انواع ویتامین ها ، پروتئین ها و سایر مواد لازم برای رشد جسمی و فکری  فرزندانشان را تأمین کنند ، مشخص است که چه بلایی بر سر رشد جسمی و فکری نسل جدید ایران می آید! مگر نه این است که ویتامین ها و پروتئین ها و ... از میوه و مرغ و گوشت و ... تأمین می شود؟!

اگر "حسرت" اقلام غذایی گران بها ، اثر کوتاه مدت گرانی هاست ، کاهش سطح سلامت جامعه و افت توان فکری آن ، آثار به مراتب بدتر این وضعیت در میان مدت و دراز مدت است... هم از این روست که می توان با قاطعیت گفت قیمت های گراف ، به جنگ با موجودیت ملت ایران آمده اند و در این میان ، هر اقدامی برای رفع این مشکلات و کاستن از تورم و گرانی ، چیزی کمتر از دفاع مقدس نیست.
 ·  Translate
1

shahab hadary

Shared publicly  - 
1

shahab hadary

Shared publicly  - 
 
 
«سرزمین مادری»

اثر بسیار زیبا و دلنشین استاد شهرداد روحانی


عنوان : Motherland
آهنگساز : Shahrdad Rohani
آلبوم : Eternity
سال : 1997


http://ge.tt/3nZBXSK/v/0
 ·  Translate
1
People
Have him in circles
42 people
toktam azhir's profile photo
Mohamad Ayaz's profile photo
mohsen keshavarz's profile photo
kyomars v's profile photo
Sport Flash's profile photo
Farnaz Fatahi's profile photo
mohammad reza heidari's profile photo
Germany football team's profile photo
Soheil Parvazi's profile photo
Education
  • Islamic Azad University
    electronic, 1376 - 1380
Basic Information
Gender
Male
Looking for
Friends, Dating, A relationship, Networking
Relationship
Single
Work
Employment
  • Electronic Arts
    Engineer
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
IRAN-Tehran
Links
Contributor to