Profile cover photo
Profile photo
Centrum Ubezpieczeń
Masz mieszkanie, dom, samochód, własny biznes... Nie chcesz tego stracić. Poszukujesz spokoju, na co dzień, w pracy, na urlopie? Możesz to sobie zagwarantować jedną właściwą decyzją.
Masz mieszkanie, dom, samochód, własny biznes... Nie chcesz tego stracić. Poszukujesz spokoju, na co dzień, w pracy, na urlopie? Możesz to sobie zagwarantować jedną właściwą decyzją.
About
Centrum Ubezpieczeń's posts

Centrum Ubezpieczeń Manhattan oferuje Państwu kompletny zakres ofert ubezpieczeniowych dla samochodów osobowych i ciężarowych, motocykli, samochodów specjalnych i innych pojazdach, które można ubezpieczyć w zakresie OC lub AC.

Dzięki możliwości porównania ofert kilkunastu towarzystw staramy się przygotować najbardziej korzystną propozycję ubezpieczenia Państwa samochodów, mieszkań i domów oraz zdrowia i życia.

Centrum Ubezpieczeń Manhattan działa w systemie multiagencyjnym oferując swoim Klientom produkty ubezpieczeniowe większości funkcjonujących na polskim rynku towarzystw. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów przygotowaliśmy ofertę, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zachęcamy wszystkich Klientów, aby odwiedzali nas odpowiednio wcześniej, tak, byśmy mogli przygotować ofertę ubezpieczenia na podstawie analizy co najmniej kilku propozycji. Pozwoli to zaproponować jeszcze lepszą, bardziej dopasowaną i korzystną ofertę .

Aktualnie w naszej ofercie znajdują się produkty 19 największych towarzystw ubezpieczeniowych działających na polskim rynku. Stale monitorujemy oferty, aby możliwie precyzyjnie przygotować naszym Klientom jeszcze korzystniejsze oferty.
 

Na bieżąco analizujemy sytuację na polskim rynku i dzięki mocnej pozycji negocjacyjnej z towarzystwami ubezpieczeniowymi, jesteśmy w stanie oferować konkurencyjne rozwiązania.

Post has attachment
UBEZPIECZENIE KREDYTU ! ! !

Chcesz się czuć pewnie w każdej sytuacji? Ubezpieczenia kredytu gwarantują bezpieczeństwo finansowe Tobie i Twoim bliskim. Zakres ubezpieczenia jest dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb, a Ty masz pewność, że w razie wyjątkowo trudnej sytuacji życiowej Ubezpieczyciel przejmie spłatę Twojego kredytu.
Photo

Post has attachment
Autocasco na Życie ? ? ?

Tylko u NAS ! ! !

Już od 30zł miesięcznie zagwarantujesz Swoim bliskim wypłatę odszkodowania w wysokości 150000zł na wypadek Twojej śmierci.

Serdecznie zapraszamy!
Photo
Wait while more posts are being loaded