Profile cover photo
Profile photo
Tiss Sefidbam
12 followers -
http://www.sefidbam.ir
http://www.sefidbam.ir

12 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
فیلم ملات ضدعریق در وب سایت سفیدبام
Add a comment...

Post has attachment
عایق فلز
عایق سقف شیروانی
عایق متال
Tiss MI 25
مزایا:
مقاوم دربرابراشعه UV خورشیدو...
جزئیات بیشتررادرسایت ما بخوانید
Add a comment...

Post has attachment
واتر پروف پودری بتنTiss WP 337

نوعی پودر آب بند کننده با داشتن خاصیت هیدروفوبیک (آبگریزی) و روان کنندگی با ارتقاء خواص رئولوژیک بتن و انسداد کامل تمامی خلل و فرج ریز، بهترین گزینه جهت ساخت بتن یا ملات آب بند می باشد.

موارد کاربرد:

جهت ضد آب نمودن بتن استخرها، مخازن آب، سبتیک
جهت ضدآب نمودن بتن تصفیه خانه های آب و فاضلاب
آب بندی سازه های زیرزمینی و فوندانسیون ها
محافظت و آب بندی کانال های انتقال آب


جزئیات بیشتر را در سایت ما بخوانید:

www.sefidbam.ir

📱 @sefidbamkerman

☎ 09190672757
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
رنگ جدولی Tiss P 785

این رنگ بر پایه رزین اکریلیک پایه آب بوده و از چسبندگی بسیار عالی بر روی سطوح سیمان و جدول برخودار است. این رنگ دوام و ماندگاری بسیار زیادی دارد و در برابر نور آفتاب از ثبات رنگ بسیار عالی برخوردار است.قابلیت تنفس پذیری دارد و به مرور زمان پوسته نمی شود.

جزئیات بیشتر را در سایت ما بخوانید:

http://www.sefidbam.ir

📱 @sefidbamkerman

☎ 09190672757
Photo
Add a comment...

Post has attachment
رنگ اکریلیک Tiss P 780
رنگ اکریلیک در دو گرید نیم براق و مات تولید می گردد، رنگی پایه آب و 100 % اکریليک خالص است. به گونه ای خاص برای شرایط ناملایم آب و هوایی خاورميانه ساخته شده است. این رنگ اکریليک دوام و ماندگاری بسيار زیادی دارد و جذب آلودگی و گرد و غبار بر روی سطح آن بسیار کم می باشد. این رنگ اکریلیک خاص به گونه ای طراحی شده است که در برابر تغييرات شيميایی بتن مقاوم است. این محصول برای تزیينات و محافظت از سطوح خارجی ایده آل است. همچنين برای نگهداری و محافظت از تاسيسات ساختمان مناسب است. مطابق استاندارد:
ISO 3233 :1998 (E)

جزئیات بیشتر را در سایت ما بخوانید:

http://www.sefidbam.ir

📱 @sefidbamkerman

☎ 09190672757
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
ضد یخ بتن غیر مسلح
Tiss AF 316 _315_314

جزئیات بیشتر را در سایت ما بخوانید:
http://www.sefidbam.ir/index.php/2013-10-29-08-23-38/افزودنی-های-بتن/ضدیخ-ها/ضد-یخ-بتن-غیر-مسلح

📱 @sefidbamkerman
☎ 09190672757
Photo
Add a comment...

کاربردهای ویژه نانو ذرات تیتانیوم دی اکسید
اصیت خود تمیز شوندگی نانو ذرات و پیگمنت ها به صورت های گوناگونی تعریف می شود. در رابطه با پوشش ها این تعریف به صورت سطحی با توانایی از بین برندگی مداوم آلودگی بوسیله عمل اکسیداسیون که توسط نور فعال می شود بیان می شود.

دی اکسید تیتانیوم یکی ازاکسیدهای فلزی و رنگدانه هایی است که دارای این ویژگی مهم می باشد. پودر آن به عنوان رنگدانه سفید در صنعت کاربرد دارد از این ماده می توان در بسیاری از صنایع از جمله پلاستیک – رنگ - کاغذ و جوهر استفاده کرد.

قابلیت هایی که تیتانیوم دی اکسید از خود در این صنایع نشان داده است خود سبب شده تا در میان رنگدانه ها جایگاه ویژه ای را دارا باشد. دو ویژگی مهم این ماده که آن را در زندگی بسیار کارا و مهم می سازد. خواص فوق آبدوستی و فوتو کاتالیستی آن است. این دو ویژگی که با یکدیگر رابطه تنگاتنگی دارند باعث پدیده خود تمیز شوندگی می شوند.

تیتانیوم دی اکسید به فرم کریستالی آناتیس در ساخت این مواد کاربرد دارند. یکی از کاربردهای این مواد سطوح خود تمیزشونده اعم از شیشه – کاشی و سطوح دیوار است. خواص خود تمیز شوندگی ضد باکتری و تجزیه آلاینده ها محدوده وسیعی از کاربردها را برای این مواد ایجاد کرده است که شرکتهای مختلف در حال توسه آنها و بازارسازی برای آنها هستند. زمانیکه این ترکیب در معرض نور ماورابنفش و در حضور رطوبت و اکسیژن قرار می گیرد انواعی از حالتهای اکسیژن فعال یا رادیکال را مانند هیدروکسیل – هیدروژن پراکسید و سوپر اکسید تولید می کند. ویژگی خود تمیزشوندگی این ماده کاملا به وجود رادیکال های فعال بستگی دارد. این مواد قادر هستند در برخورد با مولکول های آلوده کننده که عموم مولکولهای آلی کربنی هستند آنها را تجزیه کنند و به مواد غیر آلی مانند کربن دی اکسید و آنیون های معدنی بی ضرر تبدیل کنند. محصولات تولید شده به دلیل خاصیت آب دوستیشان با شستشوی ساده یا باران کاملا از سطح پاک می شوند.

در سالهای اخیر پوشش های خود تمیز شونده که در آنها نانو ذرات دی اکسید تیتانیوم به کار رفته است بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. اکسندگی بالای این نانو ذرات در از بین برندگی باکتری ها و آلودگی ها بسیار مفید واقع شده است. فوق آب دوست بودن ذرات تولید شده امکان حذف سریع آنها را نیز فراهم می کند.

در استفاده از این نانو ذرات دی اکسید تیتانیم که فاز زمینه پلیمری دارند دو محدودیت وجود دارد: دی اکسید تیتانیم در معرض نور ماورابنفش قادر به تولید رادیکال های واکنش پذیر و اکسنده قوی می باشد. که این عامل خود برای پایداری و استقامت نوری یک پلیمر مضر است. بنابراین در پلیمر حامل این نانو ذرات می تواند نقص هایی ایجاد کند. عامل محدود کننده بعدی مربوط به ماهیت ذاتی نانو ذرات می باشد. این ریزدانه ها به دلیل نسبت مساحت سطح بسیار بالا به اندازه کوچک ذراتشان دارای تمایل بسیار شدید به تجمع کردن می باشند. بنابراین پراکندن آنها در یک تثبیت کننده آلی ضروری است. همچنین برای بهبود پراکندگی این نانو ذرات سطح آنها را بوسیله ترکیبات غیر آلی مانند سیلیکا و آلومینیوم اکسید پوشش می دهند.

از کاربردهای دیگر این رنگدانه که از خاصیت آب دوستی آن استفاده می کند خاصیت ضد مه گرفتگی است. مه گرفتگی سطح آینه ها و شیشه ها زمانی اتفاق می افتد که بخار آب سرد روی این سطح می نشیند تا قطرات بخار آب تشکیل دهد. روی یک سطح فوق آبدوست قطره های آب تشکیل نمی شود. در واقع یک فیلم نازک آب به طور یکنواخت روی سطح تشکیل می شود. این فیلم یکنواخت آب مانع مه گرفتگی می شود. بدین ترتیب می توان برای مثال انواع شیشه – آیینه و عینک را با این فناوری ضد مه کرد. که فرایندی بسیار ساده و ارزان است. از نمونه های کاربردی آن میتوان به ماشین های ساخت ژاپن که به آیینه های بغل فوق آبدوست مجهز شده اند اشاره کرد. از دیگر کاربردهای این ماده می توان به قابلیت فیلتراسیون آب و هوا- ساخت رنگهای آنتی باکتریال و ضد قارچ – ساخت سرامیک های آنتی باکتریال – لوازم پزشکی و بیمارستانی – کشاورزی و... اشاره کرد.
http://sefidbam.ir
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded