Profile cover photo
Profile photo
Tisan Web
1 follower -
#tisanweb
#tisanweb

1 follower
About
Posts

Post has attachment
تیسان وب
تیسان وب
tisanweb.com
Add a comment...

Post has attachment
تیسان وب
تیسان وب
tisanweb.com
Add a comment...

Post has attachment
خدمات طراحی گرافیک و مالتی مدیا

گرافیک در کوتاه کردن کلام،سرعت در انتقال مفهوم و جذابیت معنی پیدا می کند.یک طراح گرافیکی باید پاسخگوی نشان هویت یک مجموعه با توجه به استراتژی بازار هدف تعیین شده باشد.این پاسخ حاصل تعامل بین اطلاعات داده شده به طراح و روند بررسی طراحی برای آن اطلاعات توسط گرافیک می باشد.

گرافیک در کوتاه کردن کلام،سرعت در انتقال مفهوم و جذابیت معنی پیدا می کند.یک طراح گرافیکی باید پاسخگوی نشان هویت یک مجموعه با توجه به استراتژی بازار هدف تعیین شده باشد.این پاسخ حاصل تعامل بین اطلاعات داده شده به طراح و روند بررسی طراحی برای آن اطلاعات توسط گرافیک می باشد.

خدمات گرافیکی تیسان وب به شرح زیر می باشند :
طراحی لوگو و آرام
طراحی کاتالوگ
طراحی بروشور
طراحی کارت ویزیت
طراحی ست اداری
خدمات چند رسانه ای
طراحی کاراکتر
طراحی روی جلد CD
طراحی بنر
طراحی قالب گرافیکی وب سایت
طراحی پوستر
طراحی بسته بندی
طراحی تراکت
طراحی ساک خرید
تیم طراحان گرافیک تیسان وب خدمات طراحی گرافیک را با بهترین کیفیت در زمانبندی بسیار کوتاه را به مشتریان خود ارائه می دهند متخصص طراحی تیسان وب از دانش آموختگان هنری و با تجربه کاری در زمینه تبلیغات آماده طراحی برای کسب و کار شما هستند.1

#tisanweb
Photo
Add a comment...

Post has attachment
خدمات شبکه های کامپیوتری

اصطلاح خدمات شبکه یک تعریف کلی از تمامی خدماتی است که در حوزه ی شبکه های کامپیوتری قابل ارائه است.این خدمات می توانند از ابتدایی ترین مراحل مانند بررسی و آماده سازی زیر ساخت برای ایجاد امکان راه اندازی شبکه های کوچک و بزرگ،پشتیبانی شبکه،کابل کشی و داکت کشی،نصب ترانک،آرایش رک و داکت و به طور کلی خدمات پیسو یا Passive یا غیر فعال شبکه تا خدمات اختصاصی تر همانند راه اندازی سرویس های پایه ای و اساسی شبکه مانند نصب و راه اندازی اکتیو دایرکتوری (Active Directory) ،نصب و را اندازی دامین شبکه (Domain Server)، نصب را اندازی فایل سرور ( File Server) ،میل سرور (Mail Server) و به طور کلی تر نصب و راه اندازی کلیه سرویس های مختلف را در نظر گرفت.

تیم متخصصین شبکه تیسان وب به شما این اطمینان را می دهند که با یک راهکار عالی شبکه تاثیر و بازده ای کسب و کار شما را رونق خواهند داد.گروه خبره تیسان وب به شما کمک می کنند که با کمترین هزینه ممکن نیاز شبکه خود را برطرف نمایید.همچنین ما آماده عقد قرارداد با کسب و کار های کوچک،شرکت ها ،موسسات بزرگ و کوچک،آموزشگاه ها،فروشگاه ها و مدارس و دانشگاه ها و... در استان کرمان می باشیم.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
خدمات کامپیوتری در محل

آیا تاکنون برای شما اتفاق افتاده است که بعد از برنامه ریزی و قول دادن به مشتریان خود جهت ارائه خدمات به آنها دچار وقفه شده باشید و این وقفه باعث از دست رفتن مشتریان شما شده باشد؟ اغلب ما این تجربه تلخ را داشته ایم.

یک نوع از این وقفه غیر قابل پیش بینی و آزار دهنده، وقفه کامپیوتری هستند که سبب مختل شدن فعالیت های ما می شود.فرض کنید شما 4 کارمند دارید و هر کارمند یک سیستم در اختیار دارد و همه کامپیوترهای شما بنا به دلایلی دچار خرابی شده اند،حالا اگر 4 ساعت این این خرابی ادامه داشته باشد.این وقفه به تنهایی می تواند 16 ساعت از زمان کسب و کار شما را هدر دهد.به عبارت دیگر این وقفه نه تنها 2 روز کاری که هروز 8 ساعت باشد، را هدر داده بلکه سبب هدر رفتن منابع مالی هم شده است.

ما تعمیرات کامپیوتری و سیستمی شما را با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان امکان پذیر برای شما انجام می دهیم.بعد از اطلاع دادن به ما و شرح مشکل خود تیم تعمیرات و نگهداری ما جهت رفع عیب به محل کار شما و یا محل زندگی شما خواهند آمد و برای رفع وقفه ایجاد شده تمام تلاش خود را خواهند کرد.

برخی از خدمات کامپیوتری ما
نصب لوازم کلیه لوازم جانبی (ویدیو پروژکتور، نصب هارد، نصب مودم وایرلس و...)
تعمیرات سخت افزاری (مادربورد،مانیتور،کیبورد،موس و...)
خرید و فروش کامپیوتر و قطعات کامپیوتری
بازیابی اطلاعات و ریکاوری سیستم
تعمیرات کامپیوترهای Gaming
تعمیرات کامپیوترهای Server
نصب نرم افزارهای تخصصی
نصب نرم افزارهای جانبی
نصب و رفع عیب پرینتر
شارژ پرینتر های مختلف
تعمیر کامپیوتر در محل
تعمیر لپ تاپ در محل
نصب ویندوز در محل
مشاوره خرید قطعات
نصب انواع لینوکس
پشتیبان گیری
ارتقاء سیستم
ویروس یابی
Photo
Add a comment...

Post has attachment
خدمات طراحی و توسعه وب

امروزه اینترنت یکی از قدرتمندترین ابزارهای ساخت بشر می باشد و بعنوان یک بخش جدایی ناپذیر از زندگی فردی هر انسان تلقی می شود.با همه گیر شدن و رشد روز افزون این ابزار به معنای واقعی کلمه مزایای بسیاز زیادی برای کسب و کار شما فراهم می کند.

شاید از خود بپرسید که چرا باید کسب و کار خود را اینترنتی کنم؟یک دلیل ساده و روشن این است که کسب و کار شما به صورت 24 ساعته و در تمام 7 روز هفته در دسترس مشتریان شما می باشد و دیگر نیازی به استخدام افراد به صورت شیفتی نمی باشید، بنابراین با اینترنتی کردن کسب و کار خود شما صاحب یک بزینس 24/7 و آماده خدمات رسانی 365 روز در سال هستید.

حال شاید این سوال در ذهن شما به وجود آمده باشد که برای اینترنتی کردن کسب و کار خود به چه چیزهایی نیاز دارم؟ پیش نیازهای این کار چیست؟ از کجا شروع کنم؟

لازمه موفقیت یک کسب و کار اینترنتی فقط ورود به این حوزه نیست بلکه نیاز به شناخت تجارت الکترونیکی و همینطور بررسی چالش ها و برآورد هزینه ها و امکان سنجی های مختلف کار و... می تواند دید شما را به این حوزه باز کند و موارد بی شمار دیگری که میتوانید آنها را به ما بسپارید.

خدمات توسعه تحت وب تیسان وب به گونه ای طراحی شده است که تمام نیازهای شما را از مرحله ابتدایی تا مرحله پیشرفته را پوشش دهد.حال منظور ما از خدمات تحت وب چیست؟ و چه مزایی به همراه دارد؟ به تمامی خدماتی که در بستر وب انجام می شود که علاوه بر دسترسی راحت قابلیت یکپارچگی و قابلیت اتصال پذیری بالایی را باخود به ارمغان می آورد

دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای شرکت تیسان وب و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است. طراحی وب سایت ما، با توجه به اهداف و نیازمندیهای مشتری، نوع فعالیت و با توجه به بودجه درنظر گرفته شده برای طراحی صورت می پذیرد. از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای شرکت نونگار تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است. طراحی وب سایت ما، با توجه به اهداف و نیازمندی های مشتری، نوع فعالیت و با توجه به بودجه درنظر گرفته شده برای طراحی صورت می پذیرد.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded