Profile cover photo
Profile photo
TaskBeat
15 followers -
Program do zarządzania projektami i zadaniami
Program do zarządzania projektami i zadaniami

15 followers
About
Posts

W ten weekend ruszamy z ciekawą ankietą, jaką przedstawimy naszym użytkownikom wzamian za nagrody.
Add a comment...

Post has attachment
Uruchomiliśmy kolejny ciekawy moduł stanowiący doskonałe uzupełnienie narzędzia do zarządzania projektami. Teraz możesz zarządzać kontaktami w ramach organizacji za pomocą prostej listy kontaktów, która jest dostępna dla całego zespołu.
Photo
Add a comment...

Dokonaliśmy wielu zmian na stronie głównej taskbeat.pl w ten sposób znacznie lepiej objaśniając funkcjonalności zarządzania projektami. Nowa strona główna jest znacznie lepiej uporządkowana pod względem zawartości.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Dzisiaj opublikowaliśmy ostrzeżenie przeciwko fałszywym wiadomościami e-mail prowadzących do fałszywych stron logowania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową informacją na stronie. Ostrzeżenie dotyczy prób wyłudzenia haseł do systemu. W jednostkowym przypadku oszuści próbują wykorzystać mechanizmy jakie dotykały w przeszłości popularne usługi bankowe: http://www.taskbeat.pl/ostrzezenie-przed-falszywym-stronom-logowania/
Add a comment...

W zeszłym tygodniu dodaliśmy zupełnie nowy widok wykresów Gantta, dzięki czemu teraz zarządzanie projektem i jego harmonogramem jest bardziej elastyczne oraz znacznie wygodniejsze. W nowej wersji usunęliśmy wiele mechanizmów walidacji pozwalając na dowolną edycję harmonogramu
Add a comment...

Here at TaskBeat we're trying to simplify the project management by combining an effective portfolio and budget managemnet. We're not only one of the first startups to tackle this problem, but we're actually interested in hearing from you guys on how do you approach budgeting in your projects. We're already cooperating with dozens of project managers delivering custom solutions to many companies. We'd like to speak with you.

Kiedy rozpoczynaliśmy prace nad TaskBeat tworzyliśmy pierwszą aplikację pozwalającą na zarządzanie projektami i budżetami. Wówczas najczęstszym pytaniem było: Skąd takie połączenie? Dzisiaj nie tylko coraz więcej aplikacji skupia się na zarządzaniu projektami w aspekcie budżetów, jak również na zarządzaniu budżetami w ujęciu projektowym. Co więcej, coraz więcej coraz mniejszych klientów dostrzega konieczność planowania w ujęciu obu perspektyw jednocześnie.
Add a comment...

Zarządzanie projektami nigdy nie było tak proste. W ten weekend TaskBeat zostanie rozbudowany o zupełnie nowe wykresy Gantta, które będą znacznie łatwiejsze w obsłudze, jak również pozwalały na znacznie większą elastyczność w stosunku do bieżącej wersji.
Add a comment...

W ten weekend wprowadziliśmy kolejną ciekawą zmianę. Od teraz możesz odpowiadać na powiadomienia o zadaniach bezpośrednio za pomocą swojego programu pocztowego (Outlook, Gmail, BlackBerry, inne). Odpowiedź na powiadomienie zostanie umieszczona w komentarzu właściwego zadania, a zainteresowane osoby zostaną powiadomione o zmianach. W ten sposób jeśli chcesz zarządzać projektami i nadal korzystać z e-maila wystarczy że zasubskrybujesz wybrane zadania aby pracować ze swoim ulubionym programem pocztowym jak dotychczas.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded