Profile cover photo
Profile photo
Sukces Akumulatory Oleje Płyny BHP rękawice buty ubrania
5 followers -
www.sukceskwiatek.com.pl Akumulatory rozruchowe. Oleje silnikowe przekładniowe hydrauliczne. Płyn, koncentrat. BHP rękawice buty ubrania.
www.sukceskwiatek.com.pl Akumulatory rozruchowe. Oleje silnikowe przekładniowe hydrauliczne. Płyn, koncentrat. BHP rękawice buty ubrania.

5 followers
About
Posts

Post has attachment
Sukces dobra rada - na zimę zalej chłodnicę płynem!
www.sukceskwiatek.com.pl
Płyn chłodzący stosowany w samochodowych układach chłodzenia ma wiele zalet. Charakteryzuje się niższą od wody temperaturą zamarzania (-35'C w okresie zimowym), a zarazem wyższą temperaturą wrzenia (powyżej 106'C co w okresie letnim może uchronić przed ugotowaniem się w korku). Płyn chłodzący należy używać przez cały rok ponieważ dzięki specjalnym dodatkom, które się w nim znajdują zapobiega powstawaniu kamienia, korozji i uszkodzeniu gumowych części.
W naszej ofercie znajdują się gotowe płyny, a także koncentraty do rozcieńczania z wodą np. w stosunku 1:1. Zaletą koncentratu jest to, że gdy w przypadku awarii dolaliśmy do chłodnicy np. 1 litr wody to możemy teraz dolać 1 litr koncentratu i nie będziemy musieli wymieniać całego płynu.
Szczególnie polecamy płyn i koncentrat nowszej generacji w kolorze czerwonym o podwyższonej żywotności do co najmniej 5 lat eksploatacji.
Zapraszamy na bezpłatne badanie parametrów płynu znajdującego się w układzie chłodzenia w Państwa samochodzie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lato w pełni, więc nie zapomnij o czapce!
http://www.sukceskwiatek.com.pl/
O tym, że warto stosować ochronę głowy na stanowiskach pracy, gdzie jest ona narażona na urazy chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Głowa należy do części ciała najbardziej narażonych na uszkodzenia i urazy podczas większości rodzajów aktywności zawodowej.
Podstawowe zastosowanie czapek ochronnych, pełniących bardzo istotną funkcję w zakresie ochrony osobistej, to:
- zabezpieczenie przed urazami powstałymi w skutek szybko poruszających się rozgrzanych małych cząsteczek metalu podczas cięcia diaksem, ostrzenia, szlifowania
- ochrona przed pyłem, który pod wpływem swojego ciężaru może osiadać na głowie
- zapobieganie udarowi słonecznemu poprzez osłonięcie głowy w czasie pracy w warunkach dużego nasłonecznienia itd.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
http://www.sukceskwiatek.com.pl/sklep/oleje-smarowe-silnikowe-przekladniowe-hydrauliczne.html
Wiosenne porządki czas zacząć. Szybkość ich robienia pozostawiamy Państwu a my firma Sukces zajmiemy się tym żeby było tanio. Polecamy w atrakcyjnych cenach niezbędne produkty podczas pracy na działce w ogrodzie i lesie:
- olej smarowy do smarowania łańcucha tnącego i prowadnicy pilarek spalinowych i elektrycznych
- olej silnikowy do przygotowania mieszanki paliwowej do silników dwusuwowych
- środki ochrony osobistej (rękawice, odzież, obuwie, kaski, czapki, okulary, nauszniki), które zapewnią Państwu bezpieczeństwo w czasie prac porządkowych.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
http://www.sukceskwiatek.com.pl/sklep/akumulatory-samochodowe-rozruchowe/?keyword=WorldBatt&option=com_virtuemart&view=category&search=true&limitstart=0
Zima zbliża się wielkimi krokami i pewnie tak jak zawsze swoim przybyciem zaskoczy kierowców. Nie odkładajmy na ostatnią chwilę wymiany wyeksploatowanego akumulatora na nowy. Zużyty akumulator, który w jesienną pluchę jak to się mówi potocznie "ledwo kręci" w zimie pod wpływem ujemnych temperatur na pewno odmówi posłuszeństwa. Trudności z uruchomieniem silnika w samochodzie to nie jedyny problem na który się narażamy. Spadek napięcia w akumulatorze poniżej 8 V w czacie rozruchu może doprowadzić do zaniku napięcia w radiu samochodowym i zakodować je.

Przezorny zawsze ubezpieczony!

Zapraszam na test, ocenę stanu technicznego akumulatora i instalacji elektrycznej w pojeździe i jeżeli zajdzie taka potrzeba wymiany akumulatora na nowy marki WorldBatt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
http://www.sukceskwiatek.com.pl/smarowanie.html
http://www.sukceskwiatek.com.pl/sklep/oleje-smarowe-silnikowe-przekladniowe-hydrauliczne.html
Oleje znajdują zastosowanie wszędzie gdzie występuje siła tarcia. Zmniejszenie tarcia pozwala wydłużyć bezawaryjny czas działania współpracujących ze sobą części w pojazdach i maszynach.
Obecnie każda firma chcąc zwiększyć zysk ogranicza koszty. Nie oznacza to jednak, że musimy kupować produkty tańsze, gorszej jakości aby zmniejszyć wydatki. Firma Sukces znalazła wyście z tej sytuacji. Konfekcjonujemy oryginalne oleje z beczki w mniejsze opakowania 1, 4 i 5 litrowe. Dzięki temu możecie Państwo nie tracąc na jakości kupić markowe oleje w niższych cenach co automatycznie zwiększy Państwa zysk!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
http://www.sukceskwiatek.com.pl/
Zimą pod wpływem ujemnych temperatur -20'C akumulator rozruchowy zamontowany w pojeździe traci nawet do 60% swoich właściwości w porównaniu z tym co posiada latem w temperaturze 25'C. Dodatkowo nienaładowany akumulator w ujemnych temperaturach może nawet zamarznąć co spowoduje jego trwałe uszkodzenie.
Zapraszamy na bezpłatne sprawdzanie akumulatora i instalacji elektrycznej w pojeździe (alternator, rozrusznik, upływność) profesjonalnymi przyrządami. Sukces to bezproblemowy rozruch i jazda bez nieprzyjemnych niespodzianek.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie potwierdzone certyfikatem w sprzedaży, montażu i sprawdzaniu, testowaniu akumulatorów.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
http://www.sukceskwiatek.com.pl/
http://www.sukceskwiatek.com.pl/sklep/rekawice-ochronne-robocze-ochrona-rak.html/?keyword=ox-&option=com_virtuemart&view=category&search=true&limitstart=0
Rękawice ochronne robocze OGRIFOX to dobra jakość w atrakcyjnej cenie. Oferta obejmuje rękawice wykonane z dzianiny bawełnianej lub poliestrowej. Rękawice powlekane są gumą, lateksem lub nitrylem (nitryl zwiększa odporność na smary i oleje - optymalne rozwiązanie dla warsztatów samochodowych i wulkanizacji). Rękawice ochronne OGRIFOX mogą być stosowane z powodzeniem w budownictwie, przemyśle transportowym, do wszelkiego rodzaju prac mechanicznych oraz w gospodarstwach domowych.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie na http://www.sukceskwiatek.com.pl/
Akumulatory samochodowe - ankieta
Co jest dla Ciebie najważniejsze gdy wybierasz akumulator do samochodu? http://www.sukceskwiatek.com.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
http://www.sukceskwiatek.com.pl/sklep/ochrona-glowy-sluchu-oczu-drog-oddechowych.html
Czy wiesz, że niewielkim kosztem możesz skutecznie chronić wzrok i słuch podczas pracy? Mimo tego każdego dnia wiele osób na całym świecie ulega urazom oczu tylko dlatego, że nie stosują przeciwodpryskowych okularów i gogli. Czy wiesz, że młot pneumatyczny emituje hałas o natężeniu 130 db, podczas gdy dopuszczalny bezpieczny dla słuchy poziom hałasu to 85 db? Stosuj nauszniki przeciwhałasowe i zredukuj hałas do bezpiecznego poziomu. Zapraszamy do zakupów.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
http://www.sukceskwiatek.com.pl/sklep/obuwie-ochronne-robocze-ochrona-nog/?keyword=buty+YES&option=com_virtuemart&view=category&search=true&limitstart=0

Obuwie ochronne YES to połączenie dobrej jakości i niskiej ceny. Oferta obejmuje trzewiki, półbuty, sandały w wersji z podnoskiem wytrzymałym na uderzenia lub bez podnoska. Buty wykonane są ze skóry bydlęcej. Podeszwa posiada właściwości olejoodporne i antypoślizgowe.
 
Zapraszam na zakupy do sklepu stacjonarnego a miłośników robienia zakupów bez wychodzenia z domu do sklepu internetowego!
Dla stałych klientów i odbiorców hurtowych oferujemy atrakcyjne rabaty i dodatkowe usługi np. darmowy transport powyżej wartości zamówienia 399 zł.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded