Profile cover photo
Profile photo
Katarzyna J. Markiewicz
73 followers
73 followers
About
Katarzyna J.'s posts

Post has attachment
#dzienkobiet  Wszystkiego najlepszego, drogie Panie :) 
Szanowni Panowie, a to tekst dla Was:
"Mógłbyś jej kupić pudełko czekoladek, ale supermarkety są pełne takich pudełek – i wszystkie wyglądają tak samo. Mógłbyś kupić biżuterię, ale pewnie nie do wszystkiego będzie pasować, a jeśli nie wydasz na nią fortuny – z całą pewnością nie jest to egzemplarz jedyny na świecie. Kiedy kupujesz jej kwiaty, kupujesz coś, czego nie ma nikt inny. Nie ma dwóch takich samych róż, tulipanów, konwalii".

Post has attachment
Na blogu nowy tekst :) O czym nie napiszesz na Facebooku?
_________________________________________________
"Potrzebuję tej dziewczyny, która nie boi się mówić o słabościach, potrzebuję jej po godzinach spędzonych w internecie, gdzie kłamiemy wszyscy, bez wyjątku. Gdzie przekrzykujemy się uśmiechniętymi zdjęciami z różnych stron świata i jesteśmy najlepszymi wersjami samych siebie. Potrzebuję jej szczerości."

Post has attachment
"Ostatni raz spotkałam Tomka Kota na premierze Klossa. Był smutny, nieco zawiedziony, sam nie wiedział, jak to wyszło, dopytywał nas, dziennikarzy, o wrażenia. Zaangażowany, skupiony – myślałam wtedy tylko o tym, jak bardzo życzę mu tego, żeby w Polsce powstawały lepsze filmy. I lepsze dla niego role.." #tomaszkot   #kot   #bogowie   #film  

O Tomku Kocie i "Bogach" słów kilka na www.8ipol.com

Post has attachment
A na www.8ipol.com dużo nowego...

Jest niedziela, bardzo smutna i zimna niedziela, a ja znowu zaczęłam palić. Nie cierpię tego zapachu, ale uwielbiam szerokie, kobiece teatralne gesty w zadymionych klubach jazzowych. I w kawiarniach. I w  mojej sypialni. Wszędzie je uwielbiam i poddaję się nim łatwiej niż wykręcaniu zakazanych numerów po pijaku. Do tego czarną kawę i smutne piosenki. Dobrą i kiepską poezję o trzeciej nad ranem. Jestem uzależniona od banałów.

Post has attachment
A na blogu recenzja nowego filmu Bena Stillera... Baaardzo polecam:)

Post has attachment

Post has attachment
<3

Post has attachment
cytowany przez "Wprost" i "Politykę"  wywiad z Maćkiem Stuhrem! Polecam :-)

Post has attachment
Photo

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhoto
dziennikarstwo (5 zdjęć)
5 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded