Profile cover photo
Profile photo
Cieczko - Zakład Stolarski
About
Posts

Post has attachment
Pokoje niemowlęce to miejsce pierwszych nocy, pierwszych kroków, pierwszej zabawy; aby nic nie zakłóciło radości "pierwszych razów" zadbajmy o to, aby meble były malowane antyalergicznymi, nietoksycznymi farbami wodnymi, a wszystkie krawędzie (szczególnie te wyeksponowane) były zaokrąglone. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.cieczko.com.pl/produkty-lozeczka-dla-dzieci.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stwórz niemowlęcy pokój marzeń, gdzie dziecko będzie rozwijać swoją wyobraźnię już od pierwszych dni. Oferujemy piękne i bezpieczne meble dla niemowląt. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.cieczko.com.pl/produkty-lozeczka-dla-dzieci.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz zakład stolarski jest firmą rodzinną, z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem. Profesjonalnie i terminowo wykonujemy wszelkie usługi stolarskie. Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz zaplecze techniczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.cieczko.com.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Oferujemy szybki czas realizacji zamówienia i korzystne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.cieczko.com.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Meble dla dzieci to ważny wybór, który dość często zamienia się w poważny dylemat. Każdy przyszły rodzic chce zapewnić swojemu maluszkowi jak najlepsze warunki do prawidłowego rozwoju. Nasze meble wykonujemy tak, aby zawsze były dobrym wyborem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.cieczko.com.pl/produkty-lozeczka-dla-dzieci.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Maluchy uwielbiają kołysanie. Na placach zabaw pełno jest szkrabów, których mamy bezskutecznie próbują zdjąć z huśtawek. Ale i niemowlęta, a nawet noworodki, najszybciej uspokajają się, kiedy mama kołysze je w ramionach. Nie tylko dlatego, że jej zapach i dotyk daje im poczucie bezpieczeństwa, a kołysanie uznają za fantastyczną rozrywkę. Dlatego zakup kołyski może się okazać wybawieniem dla rodziców. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.cieczko.com.pl/produkty-lozeczka-dla-dzieci.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tradycyjne łóżeczko sprawdza się w małych mieszkaniach - można na nim zmontować przewijak (nie trzeba kupować oddzielnej komody). W oferowanych przez nas łóżeczkach jest również możliwość zamontowania szuflady co pozwoli zaoszczędzić miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mebelków do pokoju dziecięcego: http://www.cieczko.com.pl/produkty-lozeczka-dla-dzieci.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rytmiczne ruchy kołyski przypominają malcowi czas spędzony w brzuchu mamy, dlatego delikatne bujanie uspokaja i usypia dziecko, pomaga ukoić płacz i marudzenie. Kołysanie w kołysce jest alternatywą dla bujania maleństwa w ramionach, co jest czasem niezbędne - gdy np. cierpi ono na kolki lub ma problemy z zasypianiem - za to bardzo męczące. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mebelków do pokoju dziecięcego: http://www.cieczko.com.pl/produkty-lozeczka-dla-dzieci.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dobrze zagospodarowania przestrzeń dziecka jest ważnym czynnikiem wpływającym na jego prawidłowy rozwój. Najbardziej znana teoria dotycząca przestrzeni została stworzona przez Marię Montessori. Jasno określone zasady zebrane pod hasłem „przygotowane otoczenie” mogą być dla nas wskazówkami, jak urządzić pokój dziecka czy salę przedszkolną. Jednak nie tylko Montessori rozumiała znaczenie otoczenia, w jakim wychowuje się dziecko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:http://www.cieczko.com.pl/produkty-lozeczka-dla-dzieci.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od małego człowiek uwrażliwia się na piękno i brzydotę, a to wśród czego przebywamy ma ogromny wpływ na późniejsze nasze poczucie estetyki. To trochę jak z czytaniem książek – czytają je z reguły ludzie, którym od dziecka czytali rodzice, czy z odwiedzaniem muzeów lub galerii – tak samo. To co zaszczepimy w dzieciństwie, będzie nam w większości przypadków towarzyszyć w późniejszym życiu. Dlatego warto kupić piękne i ekologiczne mebelki do dziecięcego pokoju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:http://www.cieczko.com.pl/produkty-lozeczka-dla-dzieci.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded