Profile cover photo
Profile photo
kangaroo fast delivery
About
Posts

Post has attachment
طبق بررسی هایی که در بازار انجام شده است، با توجه به بالا بودن قیمت دی اکسید تیتانیوم گرید KA100 بیشتر تولید کنندگان به دنبال جایگزین برای این گرید بوده اند به طوری که گرید جایگزین قیمتی پایین تر از این گرید داشته باشد ولی از لحاظ خواص فیزیکی تفاوت چندانی نکند.
دی اکسید تیتانیوم از نظر گریدهای تجاری به دو شکل کریستالی روتایل و آناتاز وجود دارد. تیتان روتایل نسبت به نوع آناتاز برتری دارد، زیرا نور را با بازدهی بالاتری بازتاب می دهد.از طرفی تیتان روتایل بسیار پایدارتر بوده و نیز احتمال اینکه به عنوان کاتالیزور عمل کند و سبب نابودی نوری پلیمر شود، کم خواهد بود.اندازه ذرات، روکش ها و لایه های قرارداده شده روی ذرات تیتان، میزان شفافیت، درصد خلوص، میزان PH و ... عواملی است که یک گرید را از دیگری متمایز می کند. بسته به استفاده تیتان ، روکش های سطحی متفاوتی ممکن است برای بهینه سازی عملکرد تیتان به کار گرفته شود.
برای خواندن ادامه مطلب وارد لینک زیر شوید:
https://www.yeskangaroo.com/fa/news/1321/ka100-A1

#اخبارپتروشیمی #خبرپتروشیمی #خبرکانگورو #خبرموادشیمیایی #خبرموادپلیمری #اخبارشیمیایی #اخبارپلیمری #صنعت_پتروشیمی #صادرات_پتروشیمی #محصولات_پتروشیمی #موادپلیمری #موادشیمیایی #خرید #فروش #صادرات_کالا #واردات_کالا #فروش_موادشیمیایی #خریدموادشیمیایی #فروش_موادپلیمری #خریدموادپلیمری #تامین_موادشیمیایی #تامین_موادپلیمری #صادرات #واردات #کانگورو
Add a comment...

Post has attachment
با توجه به اینکه قیمت جهانی نفت خام پس از طی روند صعودی خود،به روند رو به رشد خود پایان داد و با کاهشی دو درصدی روبرو شد،انتظار می رود که این روند کاهشی روی قیمت های پایه مواد شیمیایی و پلیمری طی هفته جاری تاثیر بگذراد.
همچنین قیمت دلار در سامانه نیما کاهشی 4 درصدی داشته و به رقم 86000 ریال تغییر پیدا کرد. این نرخ دلار بر روی قیمت های پایه نیز تاثیر گذار بوده و باعث می شود که روند قیمت ها سیر نزولی به خود بگیرند. همچنین قیمت مواد اولیه در بازار آسیا نیز با کاهش مواجه شده اند که این کاهش نرخ قطعا یکی از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت های پایه مواد در داخل می باشد
برای خواندن ادامه مطلب وارد لینک زیر شوید:
http://www.yeskangaroo.com/u/12L

#اخبارپتروشیمی #خبرپتروشیمی #خبرکانگورو #خبرموادشیمیایی #خبرموادپلیمری #اخبارشیمیایی #اخبارپلیمری #صنعت_پتروشیمی #صادرات_پتروشیمی #محصولات #پتروشیمی #موادپلیمری #موادشیمیایی #خرید #فروش #صادرات_کالا #واردات_کالا #فروش_موادشیمیایی #خریدموادشیمیایی #فروش_موادپلیمری #خریدموادپلیمری #تامین #موادشیمیایی #تامین_موادپلیمری #صادرات #واردات #کانگورو
Add a comment...

Post has attachment
با افزایش قیمت دلارنیمایی از 87465 به 8990 ریال طی هفته اخیر،قیمت برخی مواد شیمیایی روند رو به رشد و برخی مواد روند کاهشی داشته است. از طرف دیگر این نوسان قیمت می تواند ناشی از روند نزولی قیمت جهانی محصولات شیمیایی نیز باشد که نقش به سزایی در روند قیمت گذاری دارد. نرخ پایه بیشتر محصولات پتروشیمی در بورس کالا روند رو به رشد داشته اند که این روند روی بازار آزاد تاثیرگذار خواهد بود.
برای خواندن ادامه مطلب وارد لینک زیر شوید:
Add a comment...

Post has attachment
انیدرید مالئیک از مواد حد واسط در صنایع پایین دست پتروشیمی است که میزان مصرف آن در سال بسیار قابل توجه می باشد.کاربرد اصلی این ماده در تولید رزین پلی استر غیر اشباع می باشد.
مواد اولیه مختلفی مثل بنزن،نرمال بوتان و 1-3 بوتادین در سنتز این ماده کاربرد دارند.یکی از طرق تهیه این ماده با ارزش تهیه آن به عنوان یک محصول فرعی از خط تولید فتالیک انیدرید می باشد. از دیگر کاربردهای آن می توان به کاربرد در صنایع کشاورزی،غذایی،دارویی،افزودن پلاستیک، آرایشی و ... می باشد.
برای خواندن ادامه مطلب وارد لینک زیر شوید:
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded