Profile cover photo
Profile photo
AA Studio Kombiko Bis sp. z o.o.
1 follower
1 follower
About
AA Studio Kombiko Bis sp. z o.o.'s posts

Post has attachment
Doskonałym uzupełnieniem Państwa uczestnictwa w targach, będzie
profesjonalny zapis fotograficzny wydarzenia. Na zakończenie imprezy, wzbogacimy Państwa portfolio o fachową, rzetelną dokumentację: http://www.aastudio.com.pl/pol/o_nas.html.

Photo

Post has attachment
Bardzo ważnym czynnikiem przykuwającym wzrok uczestników targów,
obok podstawowej konstrukcji stoiska, jest jego aranżacja w najdrobniejszym szczególe. Oferujemy montaż odpowiedniego oświetlenia, instalacji elektrycznej, wyposażenie meblowe oraz kompletną oprawę graficzną: http://www.aastudio.com.pl/pol/o_nas.html.

Photo

Post has attachment
AA STUDIO KOMBIKO nie boi się żadnych wyzwań! Obok systemowej
zabudowy stoisk, projektujemy i realizujemy stoiska nietypowe, dostosowane do indywidualnych wymogów klienta. Przekonajcie się Państwo sami: http://www.aastudio.com.pl/pol/o_nas.html.

Photo

Post has attachment
Działalność AA STUDIO KOMBIKO nie ogranicza się jedynie do okolic
siedziby firmy, położonej w Siedliskach koło Poznania. Jesteśmy otwarci na współpracę z Klientami z całej Polski. Zachęcamy do zapoznania się z naszym zespołem: http://www.aastudio.com.pl.

Photo

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
20.03.2017
14 Photos - View album

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
20.03.2017
9 Photos - View album

Post has attachment
Polecamy nasze usługi w zakresie oklejania samochodów firmowych. Przygotowujemy projekty graficzne zgodne z oczekiwaniami Klienta, a następnie oklejamy pojazd wybraną grafiką. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: http://www.aastudio.com.pl/pol/studio_reklamy/oklejanie_samochodow_i_witryn.html.
Photo

Post has attachment
Co jeszcze oferujemy w ramach współpracy przy projektowaniu i budowie stoiska targowego? Na życzenie naszych gości zajmujemy się rezerwacją miejsc noclegowych w miejscu imprezy czy wypożyczaniem samochodów, jeśli zachodzi taka konieczność. Wykaz świadczonych usług jest dostępny na stronie internetowej: http://www.aastudio.com.pl/pol/o_nas.html.
Photo

Post has attachment
Zapewniamy pomoc przy projektowaniu i budowaniu stoiska targowego, a także szereg dodatkowych usług związanych z uczestnictwem w targach. Przez cały czas trwania wydarzenia odpowiadamy za codzienne sprzątanie stoiska wystawienniczego. Szczegóły na naszej stronie internetowej: http://www.aastudio.com.pl/pol/o_nas.html.
Photo

Post has attachment
Kompleksowo wyposażamy stoiska targowe – od wyposażenia stoisk w meble, przez sprzęt audio-video, aż po montaż oświetlenia. Więcej informacji o świadczonych przez nas usługach na stronie internetowej: http://www.aastudio.com.pl/pol/o_nas.html.
Photo
Wait while more posts are being loaded