Profile cover photo
Profile photo
Меджибіж Селищна рада
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Відбулася сесія селищної ради
У середу, 5 жовтня, 2016 року відбулася тринадцята позачергова сесія Меджибізької селищної ради у конференц-залі історико – культурного заповідника «Межибіж» , на якій було вирішено ряд важливих питань.
Роботу сесії розпочала тимчасово виконувач обов’язків секретар селищної ради Бацевич Валентина Борисівна.
У сесії взяли участь: заступник голови, начальник фінансового відділу Меджибізької селищної ради Бадовська Тетяна Миколаївна, заступник селищного голови з гуманітарних питань Остапова Ніна Петрівна, а також 16 селищних депутатів із 24 наявних, начальники відділів структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради, старости Меджибізької селищної ОТГ , представники комунального підприємства і громадськості.
На сесії було розглянуто дванадцять питань. Обговорення даних питаннь не обійшлися без бурхливих емоційних дебатів. В результаті були прийняті лояльні рішення.
Загалом сесія пройшла злагоджено, конструктивно, депутати висловлювали свої зауваження та вносили пропозиції , та затвердили усі проекти.
Нігрей М.М.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
12.10.16
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
День села у Митківцях
Восьмого жовтня, у селі Митківці відбувся святковий концерт з нагоди Дня рідного села. Мешканці відзначали престольний праздник апостола Іоана Богослова.
Концертну програму прикрасили милозвучними українськими піснями аматорський фольклорно-етнографічний колектив із села Западинці «Веселка» та із села Митківці - «Митківчанка», солісти Роман Мозолюк, Валерій Гаврилюк , Інна Яковишена, читці та автори віршів.
Розділити радість прийшли голова Меджибізької селищної ради Демків Михайло Анатолійович та начальник відділу освіти, молоді і спорту, культури і туризму Король Олена Миколаївна та старости з інших сіл.
Особлива подяка старості Московчук Антоніні Леонтівні та колективу ОТГ села Митківці за організацію такого чудового свята.
Ніхто не залишився без подарунків і святкового обіду, фінансування яких здійснив інвестор Турчинець Володимир Іванович директор ТОВ « Житниця -поділля» він також є генеральним директором « Волочиськ-Агро» та Мельник Володимир Олександрович керуючий відділом « Оріана 2008».
Особливою увагою та щирими словами привітань відзначили ряд жителів села за різними категоріями. Сімдесят п’ять митківчан отримали подарунки. Серед них: сім’ї, які відсвяткували 50-ти і 60-ти річчя разом, старожили села, багатодітні сім’ї, поштарі, продавці магазинів, листоноші, соціальні працівники, бібліотекар, трактористи та шофери, які на даний час обслуговують громаду села, колишній керівник колгоспу та колишній голова сільської ради, вчителі-пенсіонери та хлопці, які захищали рідну землю на сході нашої Батьківщини.
Митківчани вдячні спонсору за увагу, яку приділяє спонсор Турчинець Володимир Іванович громаді села Митківці.
Після святкового концерту, жителі села мали змогу скуштувати смачні страви: вареники, голубці, бутерброди, смачну юшку, приготовлені кухаркою Марією Іванівною Круть.
Щиро вдячні жителям села за теплу атмосферу, активну участь, а спонсорам - за фінансову підтримку. Надіємось, це свято стане гарною традицією, вона збиратиме у дружнє коло всі сім’ї й родини.
Нігрей М.М.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
12.10.16
8 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
День села у Требухівцях
9 жовтня, вперше, жителі села Требухівці відзначали престольний праздник апостола Іоана Богослова. Щастя і радості не було меж!
Святковий концерт за участі професійного музичного гурту "Покоси", тріо "Камертон" та не менш талановитих вихованців вокальних гуртків Требуховецької школи під керівництвом подружжя Мазурів, аматорського учительського вокального гуртку підняв настрій Требухівчанам.
Староста села Гонта Андрій Анатолійович щедро вітав подарунками. Розділити радість прийшли голова Меджибізької селищної ради Демків Михайло Анатолійович та начальник відділу освіти, культури і туризму, молоді і спорту Король Олена Миколаївна.
Традиційна шкільна осіння ярмарка доречно пригостила домашніми "витрибеньками", здивувала пирогами, кролями, півнями...
Куліш, вареники, уха, густа капуста смакували по-домашньому.
Дай, Боже, на наступний рік дочекати у доброму здоров'ї та в мирній Україні!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
12.10.16
9 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded