Profile cover photo
Profile photo
Profieurope Sp. z o.o.
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Firma Profi Europe wciąż udoskonala ofertę urządzeń sprzątających, a wyrazem uznania dla naszej działalności są nagrody oraz zaproszenia do udziału w targach branżowych. Działamy kompleksowo – wykonujemy projekty odkurzaczy centralnych, piorących i przemysłowych, prowadzimy sprzedaż, a także serwis. Stoisko firmy Profi Europe będzie się znajdowało na Targach Paliwowych, które odbędą się w dniach 5-6.10.2016 na terenie Hali Stulecia we Wrocławiu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferta firmy Profi Europe jest skierowana do klientów indywidualnych oraz firm. Nasze odkurzacze przemysłowe znajdują zastosowanie przy sprzątaniu domów, magazynów, hal, sklepów wielkopowierzchniowych oraz hoteli. W asortymencie Profi Europe znajdziecie również części i akcesoria takie, jak przystawki do kominków z wygodną rączką i końcówkami pozwalającymi na przyłączenie do elektronarzędzi Bosch: http://profieurope.eu/oferta,791.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Profi Europe jest cenionym producentem odkurzaczy do płynów, do sprzątania na sucho oraz odkurzaczy centralnych. W naszej ofercie znajdują się również odkurzacze przemysłowe, wyciągi protetyczne, silniki, filtry, ssawki do dywanów i tapicerek, ssawki szczelinowe oraz pompki wody. Prowadzimy także sprzedaż worków papierowych oraz polipropylenowych: http://profieurope.eu/oferta,436.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Masz w domu wykładziny dywanowe? A może prowadzisz hotel lub pensjonat, w którym wykorzystujesz takie rozwiązanie? W ofercie firmy Profi Europe znajdziesz profesjonalne urządzenia do czyszczenia wykładzin dywanowych. Zapewniamy również szeroki wybór akcesoriów do odkurzaczy piorących oraz usługi serwisowe.
Photo
Add a comment...

Firma Profi Europe jest cenionym producentem odkurzaczy centralnych, przemysłowych i piorących, a także wyciągów protetycznych. Oferowane przez nas urządzenia sprawdzają się przy sprzątaniu na sucho i na mokro. Uczestniczymy w wielu wydarzeniach branżowych takich, jak m.in. Międzynarodowe Targi Czystości, a w dniach 5-6.10.2016 nasze stoisko firmowe pojawi się na Międzynarodowych Targach Paliwowych we Wrocławiu.
Add a comment...

Post has attachment
W asortymencie naszej firmy znajdziecie odkurzacze bezworkowe przeznaczone do sprzątania na sucho dużych powierzchni takich, jak np. magazyny. Użycie multifiltra sprawia, że model ten jest niedrogi w eksploatacji. Jego walorem jest również metalowy zbiornik odporny na uderzenia: http://profieurope.eu/oferta,857.html/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Odkurzacz profesjonalny Profi 5 jest najmniejszym i zarazem najcichszym urządzeniem z naszej oferty. Pomimo niedużych gabarytów ten model posiada worek o pojemności 10 litrów. Profi 5 jest wyposażony w koła jezdne z bieżnią gumową, które nie zarysują podłoża: http://profieurope.eu/oferta,387.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli szukacie nowoczesnych i praktycznych urządzeń do czyszczenia wykładzin dywanowych, to zapraszamy do zapoznania się z asortymentem firmy Profi Europe! Jedną z naszych propozycji jest elektroszczotka Profi 55 o dużej wydajności powierzchniowej. Na życzenie klienta przewidujemy możliwość przetestowania sprzętu. Szczegóły techniczne znajdziecie na stronie: http://profieurope.eu/oferta,1282.html.
Photo
Add a comment...

Gwarancją wysokiej jakości usług firmy Profi Europe są nie tylko długie listy referencyjne, ale również udział w wydarzeniach branżowych. Nasza firma uczestniczyła m.in. w Międzynarodowym Targach Stacji Paliw, których tematyka była związana z zastosowaniem urządzeń czyszczących w branży motoryzacyjnej. Ostatnimi czasy prezentowaliśmy swoje produkty na Międzynarodowych Targach Czystości Europa Środkowa i Wschodnia, których wystawcy oferują innowacyjne rozwiązania z zakresu utrzymania czystości.
Add a comment...

Post has attachment
Specjalnością firmy Profi Europe jest produkcja nowoczesnych urządzeń do sprzątania obiektów wielkopowierzchniowych. Nasza oferta obejmuje m.in. odkurzacze przemysłowe, silniki, worki, a także szeroką gamę akcesoriów takich, jak m.in. ssawki, elektroszczotki oraz rury metalowe. U nas kupicie również odkurzacz centralny do użytku domowego. Działanie naszych urządzeń, poznacie bliżej za pośrednictwem filmów: http://profieurope.eu/film.html.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded