Profile cover photo
Profile photo
Kancelaria Doradztwa Podatkowego Jacek Pukaluk
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Aby umożliwić Państwu optymalny wybór formy i zakresu pomocy podatkowej z naszej strony, dostosowany do Państwa możliwości finansowych, na stronie Kancelarii podajemy minimalne stawki usług księgowych oraz doradztwa podatkowego, w wartości netto. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem: http://pukaluk.pl/uslugi-ksiegowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzięki usłudze „Gorąca linia”, mają Państwo możliwość nielimitowanego kontaktu z doradcą podatkowym. Dzięki temu wszelkie niejasności i inne kwestie podatkowe rozpatrywane są błyskawicznie. Dodatkową zaletą tej formy pomocy podatkowej jest stała opłata w formie miesięcznego ryczałtu: http://pukaluk.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stronę Kancelarii Doradztwa Podatkowego Jacka Pukaluka wzbogaciliśmy o dodatkowe informacje z zakresu zmian obowiązujących ustaw i regulacji podatkowej. Informacje, które mogą się dla Państwa okazać przydatne, zamieściliśmy pod hasłem „Aktualności” na stronie: http://pukaluk.pl/przeksztalcenia-spolek-kapitalowych-w-osobowe-zmiany-od-1-1-2015/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szkolenia, stanowiące mocny punkt oferty naszej Kancelarii, obejmują wiedzę ze wszystkich dziedzin związanych z księgowością: prawa podatkowego i cywilnego oraz rachunkowość. Dokładny program szkolenia zostanie ustalony po konsultacji z Klientem, zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Dalsze informacje odnośnie szkoleń znajdą Państwo na stronie: http://pukaluk.pl/szkolenia/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ramach usług z zakresu doradztwa podatkowego, naszym Klientom pomagamy m. in. podczas kontroli podatkowych i skarbowych. Do naszych zadań należy przygotowywanie skarg kasacyjnych do Naczelnego Sądu Administracyjnego, kompleksowa pomoc przy postępowaniach odwoławczych oraz reprezentowanie naszych Klientów przed sądami administracyjnymi we wszelkich sporach prawnych natury skarbowej i podatkowej: http://pukaluk.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ponieważ jesteśmy świadomi, iż nie każdy z Państwa jest w stanie samodzielnie wypełnić formularz rocznego zeznania podatkowego PIT, nasza Kancelaria oferuje swoją pomoc w tym zakresie. Pomagamy również w rozliczaniu podatku za granicą, szczególnie w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Kancelarii: http://pukaluk.pl/zeznania-roczne-pit/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wieloletnie doświadczenie i ogromna wiedza zdobyta w tym okresie, pozwalają nam świadczyć kompleksowe usługi obejmujące doradztwo podatkowe, a także usługi księgowe. Dzięki współpracy z partnerami z Polski i zagranicy, nasza Kancelaria zyskuje coraz szersze grono usatysfakcjonowanych Klientów. Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług, zapraszamy na stronę: http://pukaluk.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kancelaria Doradztwa Podatkowego Jacka Pukaluka świadczy usługi nie tylko z obszaru prawa podatkowego. Usługi księgowe, to również jedna z gałęzi naszej działalności. W tym zakresie szacujemy ryzyko podatkowe, przedstawiamy konkretne rozwiązania oraz oferujemy optymalizację podatkową. Wszystkich Państwa zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu: http://pukaluk.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kompleksowa pomoc naszym Klientom jest możliwa również dzięki współpracy z wieloma specjalistami. Naszymi partnerami są biegli rewidenci, eksperci w zakresie wyceny przedsiębiorstw, adwokaci oraz radcy prawni. O tym, z kim jeszcze współpracujemy przeczytają Państwo na naszej stronie: http://pukaluk.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkich, którzy posiadają dochody z najmu mieszkania lub domu oraz z obrotu papierami wartościowymi, obowiązuje złożenie zeznania rocznego PIT. Zdajemy sobie sprawę, iż nie zawsze jest to prosta sprawa. Dlatego też, oferujemy swoją pomoc przy formularzach PIT: -28, - 36, -37, -38 i -39. Oferta dostępna jest pod adresem: http://pukaluk.pl/zeznania-roczne-pit/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded