Profile cover photo
Profile photo
MebleTOP24 - meble systemowe, łóżka, szafy, stoły, krzesła, i in.
6 followers -
MebleTOP24 - internetowy sklep meblowy
MebleTOP24 - internetowy sklep meblowy

6 followers
About
MebleTOP24 - meble systemowe, łóżka, szafy, stoły, krzesła, i in.'s posts

Post has attachment
Polecamy Waszej uwadze stoły i krzesła oraz ich zestawy - mniejsze: do kuchni lub większe do jadalni. Szeroka gama kolorystyczna oraz stylistyczna na pewno pozwoli Wam wybrać odpowiedni komplet.

Post has attachment
Na fronty drzwi komód z serii Berlin naklejono grafikę, która dla zabezpieczenia jest za szkłem o grubości 3 mm.

Post has attachment
Urządzenie pokoju młodzieżowego to wyzwanie. Polecamy nasze zestawy mebli dla młodych indywidualistów.

Post has attachment
Jeśli cenicie sobie Państwo niebanalny wygląd wnętrza, powinna Was zainteresować szafa Wenecja.

Post has attachment
Aby można było łatwiej znaleźć odpowiednią wielkość szafy, pogrupowaliśmy je w szafy o szerokości 100-149 cm, 150-210 cm, 211-249 cm oraz o szerokości przekraczającej 249 cm.

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szafy z drzwiami otwieranymi oraz przesuwnymi, a także szafy narożne. Ich wielkość i wyposażenie łatwo dopasujecie do wnętrza i potrzeb.

Post has attachment
Jeśli szukacie Państwo czegoś oryginalnego do salonu, pokoju dziennego czy TV, polecamy zestaw Absolut. Zestaw charakteryzuje się solidnym wykonaniem, łatwością montażu, funkcjonalnością, a nade wszystko niepowtarzalnością wyglądu w najlepszej włoskiej stylistyce.

Post has attachment
Sypiania Adel to bardzo dobre jakościowo meble za przestępną cenę. Połączono w nich kolor wiązu gamaret i wenge, co spowodowało, że wyglądają bardzo oryginalne i nowocześnie.

Post has attachment
Sypialnia LUX bazuje na duecie dwóch kolorów: bieli i czerni lub bieli i fiolecie. Takie zestawienie powoduje, że sypialnia wygląda efektownie, elegancko i harmonijnie.

Post has attachment
Doskonałym przykładem nowoczesnego łoża jest również CALLISTO, wykonane z bardzo dobrych tkanin, których próbki (w razie wątpliwości przy dobrze koloru) możecie Państwo zamówić na zasadach opisanych na naszej stronie.
Wait while more posts are being loaded