Profile cover photo
Profile photo
VetiCor Przychodnia Weterynaryjna
About
Posts

Post has attachment
Niechciane potomstwo u zwierząt to problem wielu właścicieli psów i kotów. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest poddanie naszego pupila zabiegowi sterylizacji. Na sterylizację zapraszamy do naszej przychodni weterynaryjnej w Krakowie - http://veticor.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza przychodnia weterynaryjna w Krakowie jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-20:00 oraz w soboty w godz. 9:00-14:00. Zapraszamy właścicieli wraz z ich pupilami na badania kontrolne, szczepienia, zabiegi stomatologiczne i wiele więcej. www.veticor.pl

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza przychodnia weterynaryjna oferuje szereg usług. Wykonujemy szczepienia ochronne, zabiegi pielęgnacyjne i odrobaczanie. Oferujemy również wiele innych usług związanych z leczeniem i pielęgnacją zwierząt domowych. Dobrze zajmiemy się Twoim zwierzakiem, by szybko wrócił do zdrowia - http://veticor.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Skoro zwierzę nie choruje, to nie ma potrzeby przyprowadzania go do weterynarza? To nieprawda, w ten sposób możesz narazić swojego pupila na niebezpieczeństwo. Wizyty kontrolne u weterynarza pozwalają uniknąć późniejszych ewentualnych stresów oraz wydatków związanych z leczeniem zwierzęcia. Zachęcamy do odwiedzenia naszej przychodni weterynaryjnej w Krakowie - http://veticor.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie wolno zapominać o regularnym odrobaczaniu naszych pupili. Nawet jeżeli zwierzę nie wychodzi z domu, to ryzyko zarażenia pasożytami wciąż jest bardzo wysokie. Psy mogą ulec zarażeniu na różne sposoby. Jeśli chcą się państwo dowiedzieć więcej na ten temat, zachęcamy do kontaktu - www.veticor.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lato to okres wzmożonej aktywności kleszczy. Są one niebezpieczne nie tylko dla ludzi, lecz także dla psów i mogą być przyczyną wielu groźnych chorób zwierzęcych, takich jak borelioza. Jeśli Państwa zwierzę ma kleszcza lub zauważyli Państwo niepokojące objawy, zapraszamy do naszej lecznicy weterynaryjnej w Krakowie - http://veticor.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem chorób zwierzęcych. Podejmujemy się także chipowania zwierząt i wydawania paszportów. Nasza lecznica weterynaryjna mieści się w Krakowie. Zapraszamy właścicieli psów i kotów z całego miasta oraz okolic. Dane kontaktowe zamieściliśmy tutaj - http://veticor.pl/#!/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej lecznicy w Krakowie oferujemy nie tylko usługi weterynaryjne. Posiadamy również w sprzedaży zabawki dla zwierząt oraz karmę. Produkty te sprawią twojemu pupilowi radość i pomogą dużej zachować zdrowie. Nasz personel służy pomocą przy wyborze produktów, zapraszamy - http://veticor.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy Twój pies w ostatnich dniach nie chce jeść? Nie bagatelizuj sprawy, brak apetytu może być objawem wielu groźnych chorób. Zapraszamy do przychodni weterynaryjnej VetiCor w Krakowie, gdzie zajmiemy się Twoim pupilem i sprawdzimy, co mu dolega. Znajdziesz nas przy ul. Pszona 2/2a - http://veticor.pl/#!/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bieganie z psem staje się coraz popularniejsze w naszym kraju. Biegać można z każdym psem, bez względu na rasę czy wielkość. Istotny jest jednak jego wiek – nie zaleca się biegania ze szczeniakami. Najważniejsze jest jednak, by pies był zdrowy. Dlatego zanim zaczniesz biegać ze swoim pupilem, wstąp do lecznicy Veticor w Krakowie na badania krwi i EKG - http://veticor.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded