Profile cover photo
Profile photo
VetiCor Przychodnia Weterynaryjna
About
Posts

Czy wiecie, że ciąża urojona u suk może wystąpić pomiędzy 60 a 80 dniem po ostatniej cieczce? Suka może być w tym okresie agresywna, może nie jeść i wymiotować. W tym okresie należy m.in. zmniejszyć ilość podawanego jedzenia i zapewnić dużą dawkę ruchu. Po więcej informacji zapraszamy na: http://veticor.pl/#!/uslugi.
Add a comment...

Pamiętajcie Państwo, że rosnące zwierzęta, podobnie jak ludzie, potrzebują opieki ortopedy. Tylko w ten sposób można czuwać nad ich prawidłowym rozwojem. W naszej lecznicy zajmujemy się nie tylko diagnostyką, ale i późniejszą terapią. Zapraszamy: http://veticor.pl/#!/uslugi.
Add a comment...

Post has attachment
Wieloletnie doświadczenie pokazuje nam, że problem pcheł jest coraz częściej bagatelizowany przez właścicieli czworonogów. Wielu ludzi wychodzi z błędnego założenia, że skoro pchły nie widać, a ich zwierze się nie drapie, to problem nie istnieje. Należy jednak wiedzieć, że pchła nie jest psim pasożytem. Szacuje się, że pchła przebywa na psie około jednej godziny, po to, żeby pożywić się jego krwią. Resztę czasu spędza w dywanach lub innych legowiskach. Po więcej informacji zapraszamy na: www.veticor.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pamiętajcie Państwo, że zwierzaka należy regularnie odrobaczać. Nawet jeżeli nie wychodzi z domu, to ryzyko zarażenia pasożytami jest bardzo wysokie. Istnieje wiele dróg zainfekowania. Przykładowo pies, który ma robaki może zarazić nimi sukę podczas kopulacji, a ona może przekazać je szczeniętom. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie internetowej: www.veticor.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiele badań wykonanych może być wyłącznie dzięki specjalistycznemu sprzętowi. My to wszystko zapewniamy! Ponadto nasza działalność jest regularnie poszerzana. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów nieustannie podnosimy również kwalifikacje. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: www.veticor.pl.
Photo
Add a comment...

Bardzo ważne jest, aby odpowiednio przygotować zwierzę do badania. Bowiem niektóre sytuacje wymagają, aby Wasz pupil był między innymi na czczo. Chętnie udzielimy Państwu dodatkowych informacji drogą telefoniczną: www.veticor.pl. Zapraszamy!
Add a comment...

Post has attachment
Czy obawiacie się, że Wasz kot mógł zarazić się groźną chorobą? Nie zwlekajcie! Już dziś możecie wykonać w naszym gabinecie testy w kierunku chorób zakaźnych. Zdrowie jest najważniejsze! Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnej na stronie: http://veticor.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zarówno u ludzi, jak i u zwierząt każde leczenie powinno być odpowiednio zaplanowane. Posiadamy szeroką wiedzę, dzięki której służymy pomocą w zakresie chorób wewnętrznych oraz dietetyki weterynaryjnej. Specjalizujemy się również w chipowaniu i wydawaniu paszportów. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://veticor.pl/.
Photo
Add a comment...

Czy Wasze zwierzę nie zachowuje się tak jak wcześniej? Jest ospałe bądź doskwiera mu brak apetytu? Przyczyn może być wiele. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług godnego zaufania weterynarza (http://veticor.pl/), który pomoże uleczyć Wasze zwierzę.
Add a comment...

Post has attachment
Specjalnie dla Was w naszej ofercie dostępna jest diagnostyka obrazowa. Specjalizujemy się również w badaniach mikrobiologicznych. W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na indywidualne podejście do każdego czworonożnego Pacjenta. Chętnie pomożemy również w leczeniu chorób endokrynologicznych. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty dostępnej na stronie: http://veticor.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded