Profile cover photo
Profile photo
Rýpal.cz
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Frisbee, létající talíř, je už tak běžnou věcí, že nám technika hodu přijde samozřejmá. Jak je ale vidět na následujícím videu, tak jednoduché to není pro každého. Když se s něčím má házet, tak je to podobné míčovým hrám, ne?

Post has attachment
Agáta se rozhodla pustit do hudební branže a nazpívala (no, snad to tak můžeme nazvat) píseň Agáta. Společně se zpěvákem s Gipsy. A upřímně nevím, zda je horší toto nebo nová Verona…

Post has attachment
Australská společnost Dolmio vytvořila speciální pepřenku, která vypne televizi, odpojí bezdrátové sítě a ještě odstraní všechny aplikace z telefonů i tabletů. Zní to jako scifi, že? Ale mrkněte na video.

Post has attachment
České duo vystupující pod názvem Verona přišlo s poměrně šílenou novinkou. Stylem je hudba podobná populárnímu Gangnam Stylu, ale nejsem si jist, jestli píseň (i klip) Teď a tady bude slavit podobné úspěchy. Posuďte sami.

Post has attachment
Robotí zápasy sleduje snad každý rád. A co když se robot utká s člověkem? Ve videu se naštěstí utká jen robotické rameno ve stejných úkolech, které musí řešit mistr meče, ale i tak se dost zapotí…

Post has attachment
Nikdy nenaserte želvu. Nikdy!

Post has attachment
Vydrželi byste rok čekat s žádostí o ruku?

Post has attachment
Jak rychle jste schopní číst a vnímat text? Na to vám může odpovědět nová reklama společnosti Honda, která ve videu rychle střídá slova. A aby toho nebylo málo, tak pokud je pro vás první video “piece of cake”, tak máte dvě videa ještě rychlejší. Stíháte…

Post has attachment
Mladoboleslavská automobilka přichází s britským spotem prezentujícím novou verzi vozu Škoda Fabia. A video si pěkně pohraje s vaším vnímáním. Jen se nechte otestovat.

Post has attachment
Leoš Mareš loni natočil velmi pěkné image video pro značku Blažek. A jak se zdá, jejich spolupráce i nadále pokračuje, neboť se nyní objevilo další povedené video. Podívejte se sami.
Wait while more posts are being loaded