Profile cover photo
Profile photo
Creditreform Polska
19 followers -
creditreform, crefo.pl, raporty o wiarygodności, marketing adresowy, wywiadownia gospodarcza, analizy portfelowe i branżowe, windykacja masowa, windykacja indywidualna, indeks zdolności płatniczej, zdolność płatnicza
creditreform, crefo.pl, raporty o wiarygodności, marketing adresowy, wywiadownia gospodarcza, analizy portfelowe i branżowe, windykacja masowa, windykacja indywidualna, indeks zdolności płatniczej, zdolność płatnicza

19 followers
About
Posts

Czego możemy uczyć się od Niemców?

Nasz zachodni sąsiad świetnie się odnalazł w erze postępującej globalizacji gospodarki, mimo że niemiecka branża przemysłowa jest raczej konserwatywna, by nie rzec anachroniczna. Jak to się mu właściwie udało?

Dowiedz się więcej na http://www.creditreform.pl/informacje/538/Czego-moz%CC%87emy-uczyc%CC%81-sie%CC%A8-od-Niemco%CC%81w

Największe banki świata boją się kryptowaluty

Szefowie UBS, Bank of America (BofA) oraz China Renaissance podzielili się swoją opinią na temat Bitcoina, którego cena osiąga astronomiczne poziomy dzięki popytowi inwestorów.

Więcej info na https://www.crefo.pl/aktualnosci/537/Najwie%CC%A8ksze-banki-s%CC%81wiata-boja%CC%A8-sie%CC%A8-kryptowaluty?cid=48523

Skandal w USA - jak chronić dane?

Co zrobić, gdy wyciekną dane wrażliwe? Można właściwie tylko i wyłącznie zmienić swoje hasło na trudniejsze do złamania.

Więcej info na https://www.crefo.pl/aktualnosci/526/Skandal-w-USA--jak-chronic%CC%81-dane?cid=66368

Post has attachment
Raport SPI potwierdza obawy wywiadowni

Biura Informacji Gospodarczej uzyskując uprzywilejowaną pozycję na rynku informacji o wiarygodności płatniczej. Raport „Rynek informacji gospodarczej w Polsce – wyniki branży 2012-2015” pokazuje, że łączne przychody w 2015 roku spółek BIK i KRD stanowiły ok. 67 % całości przychodów zanotowanych przez wszystkie badane podmioty

Więcej info na http://www.creditreform.pl/informacje/535/Raport-SPI-potwierdza-obawy-wywiadowni

Post has attachment

Post has attachment
Jacek Koziaczy ekspertem China Expo Poland 2017

Już siódmy raz chińscy przedsiębiorcy odwiedzili Warszawę w związku z kolejną edycją targów China Expo Poland. Wydarzenie odbyło się w dniach 14-16 września w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

Więcej na http://www.creditreform.pl/informacje/528/Jacek-Koziaczy-ekspertem-China-Expo-Poland-2017

Post has attachment
Wśród marek rządzi technologia

Trzy najbardziej wartościowe marki na świecie pochodzą z sektora amerykańskich technologii. Słynne jabłko Apple'a jest warte ponad 184 mld dolarów.

Dowiedz się więcej na https://www.crefo.pl/aktualnosci/525/Ws%CC%81ro%CC%81d-marek-rza%CC%A8dzi-technologia?cid=67187

Post has attachment
Gry wojenne w wywiadzie konkurencyjnym

Symulacja bliskiej przyszłości jest być może najważniejszym elementem analizy konkurencyjnej. Możemy tworzyć scenariusze zdarzeń o różnym stopniu prawdopodobieństwa.

Więcej info na http://www.creditreform.pl/informacje/527/Gry-wojenne-w-wywiadzie-konkurencyjnym

Monitoring płatności

Usługa monitoringu płatności jest propozycją odpowiedzialnego zarządzania należnościami i szybkiego reagowania na pojawiające się opóźnienia płatności.

Dowiedz się więcej na http://www.creditreform.pl/monitoring-platnosci

Raport o wiarygodności płatniczej

Raport o wiarygodności płatniczej służy naszym Klientom jako pomoc przy podejmowaniu decyzji gospodarczych. Ułatwia ocenę sytuacji obecnych i potencjalnych partnerów gospodarczych i przyczynia się do zwiększenia efektywności działalności operacyjnej.

Dowiedz się więcej na http://www.creditreform.pl/raport-o-wiarygodnosci-platniczej
Wait while more posts are being loaded