Profile cover photo
Profile photo
Черкаська гімназія №31
3 followers
3 followers
About
Черкаська гімназія №31's posts

Post has attachment
06.06 червня учасники мовного табору "Language land" показали себе не тiльки як спортсмени, але i як знавцi культури та iсторii. Всi були в захватi вiд брейн-рингу, що допомiг учням проявити себе знову.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
07.06.2017
8 Photos - View album

Post has attachment
02.06 вихованцi мовного табору брали участь у спортивних змаганях та показали найкращi якостi,вмiння спiвпрацювати та перемагати
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
07.06.2017
7 Photos - View album

Post has attachment
1 червня вихованцi табору в рамках свята до Дня Захисту дiтей малювали на асфальтi мiнi-плакати на тему "Children need peace". Учнi здивували та порадували креативнiстю та вiдповiдальним вiдношенням до справи.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
02.06.2017
11 Photos - View album

Post has attachment
29 травня в гімназії розпочався мовний табір під назвою "Language Land". Його учасниками стали учні 6-8 класів, які будут займатися протягом двох тижнів різними видами мовленнєвої діяльності англійською та німецькою мовами в ігровій формі. Перебування в таборі безкоштовне.
Перші дні показують, що учні із задоволенням та користю проводять час разом із викладачами закладу.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
31.05.2017
16 Photos - View album

Post has attachment
Святкуємо Дні Європи у Львові!!!
Учасники гімназійного євро клубу "Глобус" провели незабутню зустріч зі своїми друзями з Польщі, партнерами по eTwinning проекту "Діти хочуть миру". Цікаві екскурсії, перегляд фіналу "Євробачення" у фан зоні, подорож замками "Золотої підкови Львівщини" та дружнє спілкування назавжди залишаться у наших серцях.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
18.05.2017
10 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment
Вже другий рік поспіль CARAMEL Черкаської гімназії №31 бере участь у проекті Schoolovision, котрий є аналогом дитячого Євробачення на міжнародній платформі eTwinning. В 2016 році ми отримали перемогу, посівши 1 місце.
Цьогоріч ми зайняли 3-є місце!
В конкурсі брали участь 33 Європейські країни - Німеччина, Польща, Англія, Бельгія, Іспанія, Мальта, Італія, Чехія, Словаччина та інші.
Успіху ми досягли завдяки дружній і творчій команді, Олені Василівні Науменко, що провела нас до проекту Schoolovision та перш за все - це ПІСНЯ!
"Моя планета Земля" - пісня Народного артиста Україні Олег Марцинківський на вірші Алексей Кононенко , на яку був створений кліп від PROSTOR Studio.
Ми щасливі, що нас підтримує наша гімназія на чолі з Народним учителем України Василь Пивоваров!
Величезна вдячність всім-всім, хто був з нами весь цей час! І залишається поруч завжди! Ми відчуваємо вашу підтримку і цінуємо!
CARAMEL достойно представила Україну на найвищому рівні!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
12.05.2017
6 Photos - View album

Post has attachment
5 травня в гімназії проводилися заходи до Дня цивільного захисту. Дякуємо за допомогу викладачам та курсантам Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля . Викладач інституту Федоренко Д.С. розповів учням про правила безпечної поведінки на воді. Назаренко В.М. з курсантами 3 курсу показали , як працюють рятувальні служби. Також перед гімназистами виступили учні 10-х класів, учасники команди "Джура", яких підготував Кирилюк Ю.М..
На класних годинах учні виготовляли та вчилися використовувати засоби індивідуального захисту.
Учні 5 -х класів взяли участь у спортивних змаганнях "Школа безпеки", які для них підготувала вчитель фізкультури Дев'ятка Н.В.
Гасити пожежу тренувалася ланка пожежогасіння під керівництвом командира ланки Брильова В.Б.
Евакуацію школи під час виконання тренувальних завдань згідно ввідної “Пожежа в школі” проведено за 5 хв. 45 сек.
Запорукою успішного проведення Дня ЦЗ була його насиченість практичними заходами, які викликали жвавий інтерес в учнів та працівників гімназії.
Всі завдання Дня ЦЗ виконано! Дякуємо усім учасникам заходів.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
07.05.2017
85 Photos - View album

Post has attachment
В четвер в гімназії - справжній день творчості та мистецтва!
З самого ранку весь колектив вокальної студії "Карамель" знімалися у кліпі. Все було "по-дорослому" - і режисер, і оператор, і голуби. Дякуємо за незабутні емоції малим співакам та Світлані Сємілєткіній!
Потім вчитель праці Лариса Юріївна Степанець підготувала новий сюрприз - чудову виставку ляльок, зроблених руками гімназистів. Такого дива ми ще не бачили!
А довершив наш день творчості виступ Черкаського народного хору, якому щедро аплодували учні 5-8 класів.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
02.05.2017
12 Photos - View album

Post has attachment
В гімназії знову поліція. На цей раз учнів 9-М класу навчають надавати першу медичну допомогу.
PhotoPhotoPhoto
02.05.2017
3 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded