Profile cover photo
Profile photo
Черкаська гімназія №31
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
12.12 2018 учні нашої гімназії взяли участь в англомовній відеоконференції “EOD Holidays and Festivals” на платформі програми Generation Global. Конференцію підготувала та провела вчитель англійської мови Науменко О.В, фасилітатором виступив представник програми з Великої Британії Неіл Філліпсон. Такі відеоконференції дуже важливі для навчання учнів навичкам конструктивного діалогу, критичного мислення, обміну культур та поліпшення навичок розмовної англійської мови.
PhotoPhotoPhotoPhoto
19.12.2018
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
13 грудня 2018 року учні 4-Г класу гімназії в рамках відзначення Міжнародного дня захисту прав людини і проведення Всеукраїнського тижня права зустрілися з працівниками Придніпровського районного суду
м. Черкаси на «Уроці справедливості», який ставив перед собою мету - підвищення рівня правосвідомості маленьких гімназистів.
Модератором уроку виступив суддя-спікер – В’ячеслав Піковський, який в цікавій та доступній формі розповів дітям про значення та можливості правосуддя, довів необхідність знання законів країни, прав та обов’язків громадян. Діти подивилися цікавий мультфільм та провели дискусію про шляхи досягнення справедливості у суспільстві.
Наприкінці уроку кожний учасник одержав емблему, яка підтверджує , що всі учні 4-Г класу стали членами «Клубу справедливості», і подарували гостям листівки - привітання із святами, що наближаються.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
16.12.2018
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
06.12.2019 Учні 6-В класу Черкаської гімназії №31 долучилися до всесвітньої ініціативи “Година коду 2018”. Протягом уроку учні подорожували захоплюючим світом програмування разом із відомими комп’ютерними героями. Урок був проводений за сприянням менторів Master of Code. Усі учні отримали сертифікати від "Masters Academy". HourofCode – це найбільша освітня IT-подія, у якій бере участь понад 100 мільйонів школярів із 180 країн світу. Мета заходу – популяризація ІТ серед школярів.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
14.12.2018
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Тиждень початкової школи
З 26 по 30 листопада 2018 року в гімназії пройшов Тиждень початкових класів під девізом: «Далекий близький Космос».
Життя школяриків – початківців протягом тижня супроводжували пізнавальні вікторини та відеоподорожі «Космічна математика», «Ми зроблені із зоряного пилу», «Далекий і близький космос» (сторінками дитячого журналу «Джміль», веселий експрес «Космічна мандрівка», цікаві проекти «Таємниці космосу. Подорожуємо, досліджуємо», які були представлені на виставці для загального ознайомлення, веселковий конкурс - вернісаж «Погляд в небо», засідання спікінг-клабу «Професія – космонавт», в рамках якого було організовані перегляди та обговорення мультфільмів та відео про космос, ерудит- круїзи «Open Space», виготовлення поробок із вторинної сировини на виставку «Вирушаймо в космос».
Захоплення в маленьких гімназистів викликала пропозиція виготовлення костюмів для космічних подорожей і можливість сфотографуватися в цих костюмах у спеціально обладнаній фотографувальній зоні.
Першокласники завзято приймали участь у «Космічному КВК», який проводили для них працівники обласної дитячої бібліотеки, 2-гі та 3-ті у веселих квестах «Подорож у космос», а учні 4-х класів – у традиційному для гімназії конкурсі «Найрозумніший», переможці якого одержали статуетки сови – емблему мудрості.
Родзинкою тижня стало відвідування пересувного планетарію «Астрономія для дітей», де школярі мали змогу наочно ознайомитися з цікавими відомостями про життя Космосу.
З великим ентузіазмом учні, батьки та вчителі початкової школи прийняли участь у благодійному концерті «Я хочу зрозуміти Всесвіт, чому він влаштований так і навіщо ми тут!», зібрані кошти з якого у сумі 6100 гривень були передані на лікування пацієнту онкологічного диспансеру, учню 2-го класу Канівської школи Бойко Ярославу.
Вже доброю традицією для маленьких учнів, батьків і вчителів стало використання кожного дня різних кольорів веселки в одязі, кульових ручках, іграшках, які приносили діти, навчальному приладді тощо.
До проведення заходів були залучені всі учні початкових класів. Найактивніші учасники тижня були нагороджені грамотами і подяками гімназії. Всі заходи спрямовані на виховання пізнавальних інтересів учнів, рухливої активності, розвитку мовлення та збагачення словника, розвитку сенсорних і творчих здібностей , вихованню доброти, почуттю краси та гармонії у житті.
PhotoPhotoPhoto
05.12.2018
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
9 листопада в Черкаській гімназії № 31 стартував І (гімназійний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, участь у якому взяли участь 957 учнів 3-11 класів. Цього дня відбулося урочисте відкриття конкурсу з української мови імені Петра Яцика, де звучали вірші та пісні про рідне слово. Учні гімназії написали конкурсні творчі роботи. Дев’ятикласники написали ХVІІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.
Бібліотекарі закладу підготували виставку літератури «Від Нестора Літописця до Петра Яцика». Учителі української мови та літератури організували тематичну виставку «Ну щоб, здавалося, слова…». Класними керівниками проведено години спілкування у 1-11 класах («Мово рідна, слово рідне», «Яке прекрасне рідне слово! Воно не світ – а всі світи», «З історії виникнення писемності», «День української писемності»).
Тож День української писемності та мови у нашій гімназії засвідчив те, що сучасні юні українці є справжніми спадкоємцями свого народу.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
14.11.2018
7 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
07.11.18 у нашій гімназії відбулася конференція для євроклубів міста "Від проектної роботи до міжнародних шкільних обмінів". Конференцію підготували та провели учасники гімназійного євроклубу "Глобус" (координатор Науменко О.В.)
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
11.11.2018
13 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
01.11.18 На базі нашої гімназї розпочала роботу школа Generation Global. Регіональний представник програми Науменко Олена ознайомила учасників з програмою, надала практичні поради щодо роботи над підготовкою до відеоконференцій та тімблогінгу. Методист з іноземної мови Ляховецька Т.Г заоохотила до активної участі у програмі.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
11.11.2018
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
31.10.18 відбулося засідання eTwinning школи для вчителів міста. Навчання проводила амбасадор програми Науменко Олена, своїми напрацюваннями та родзинками ділилися найактивніші учасники програми Щербатюк Олеся Lesia Shcherbatiuk та Рабенко Юлія Julia Joey. Засідання відбулося у гімназії 31 за сприяння методиста з іноземних мов міста Ляховецької Т.Г.
PhotoPhotoPhoto
11.11.2018
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
18-20.Х.2018р. Найгнучкіші та найсильніші у країні. Наші дівчата гідно обстояли честь Черкащини на чемпіонаті України. Чемпіонами України стали 16 вихованок СФСТ "ГРАЦІЯ". На кубку світу з д/ю фітнесу, м.Будапешт, 4 медалі (золота, срібна, 2 бронзи) + 5медалей у фінал + 2 медалі у командниому фітнесі!
Photo
Photo
11.11.2018
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
12.10.2018 Чудові гості були у нас в гімназії на День захисника України. 12 жовтня відбулася щира і тепла зустріч учнів 5-8 класів з учасниками АТО Євгенієм Одноволом, Володимиром Болсуновським та волонтеркою Ларисою Теленько. Дякуємо цим мужнім людям за те, що знайшли час завітати до гімназії та поспілкуватися з дітьми.
Окрема подяка вокальній студії "Імпровіз" та Вікторії Казмірук за емоційний музичний супровід заходу.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
15.10.2018
9 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded