Profile cover photo
Profile photo
TFnet s. r. o.
3 followers -
poskytovatel internetu, VoIP, správa HW a SW včetně počítačových sítí, tvorba a hosting WWW, zakázkový SW, digitální televize skylink, datové rozvody, komunikační technika
poskytovatel internetu, VoIP, správa HW a SW včetně počítačových sítí, tvorba a hosting WWW, zakázkový SW, digitální televize skylink, datové rozvody, komunikační technika

3 followers
About
TFnet s. r. o.'s posts

Zvýhodněné balíčky pro volání přes firmu TFnet s.r.o.

Připravili jsme pro Vás zvýhodněné balíčky pro volání TFnet VoIP. Balíčky jsou měsíční a zvýhodnění se nepřenáší do dalšího měsíce. K aktivaci balíčku prosím kontaktujte zákaznické oddělení.

Volejte ještě výhodněji!

Balíček - volání na pevné linky v ČR - Cena balíčku

100 minut mimo špičku zdarma na pevné linky 20 Kč
200 minut mimo špičku zdarma na pevné linky 40 Kč
100 minut zdarma na pevné linky (špička i mimošpička) 30 Kč
200 minut zdarma na pevné linky (špička i mimošpička) 60 Kč
volání na pět čísel na pevné linky mimo špičku zdarma 60 Kč

Zvýhodnění na všechno volání v rámci ČR

30% sleva na všechno volání 60 Kč

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Nabídka volání platí na běžné tel. čísla mimo speciálních linek (zpoplatněné linky atd.).

Seznam akčních nabídek internetového připojení od firmy TFnet, s.r.o.

Akce pro panelové a bytové domy:

Připojení do panelových a bytových domů, které jsou vybaveny našimi kabelovými rozvody, realizujeme zdarma. Podmínkou je závazek na využívání našich služeb po dobu 12 měsíců.

Akce pro rodinné domy:

Zapůjčení zařízení pro připojení jednoho PC (notebooku) pro rodinný dům zdarma při podepsání smlouvy na 24 měsíců a využíváním tarifu v minimálním měsíčním paušálu 300,- Kč bez DPH. Montáž a zprovoznění za 1000,- Kč s DPH.

Akce výměna zařízení

Máte zastaralé či nefunkční zařízení? Využijte naší jedinečnou nabídku, kdy za dotovanou cenu 1000,- Kč s DPH získáte zařízení v hodnotě kolem 3000,- Kč při prodloužení závazku smlouvy o 12 měsíců.

Akce „přestěhování“ v rámci panelového (bytového) domu:

V případě, že se stěhujete z panelového (bytového) domu do stejného typu bydlení a nechcete platit poplatek 500,-Kč za přesun přípojky na novou adresu, tak při prodloužení závazku na 18 měsíců je toto přepojení zcela zdarma!

Rozšiřujeme pokrytí našich služeb!

Nyní můžete využívat našich služeb v dalších lokalitách: Dalešice, Skuhrov, Rádlo, Kokonín částečně (dolní část). Těšíme se na Vás!

Dnes byla spuštěna nová webová prezentace firmy TFnet s. r. o. Obsahuje mnoho aktualizovaných údajů v moderním designu. Využijte i přihlášení do své klientské sekce, kde naleznete výpisy faktur, VoIP hovorů i stažených dat. V klientské sekci si dále můžete i měnit uživatelská data a heslo.

Více na www.tfnet.cz.

Váš tým TFnet s. r. o.
Wait while more posts are being loaded