Profile cover photo
Profile photo
TFnet s. r. o.
3 followers -
poskytovatel internetu, VoIP, správa HW a SW včetně počítačových sítí, tvorba a hosting WWW, zakázkový SW, digitální televize skylink, datové rozvody, komunikační technika
poskytovatel internetu, VoIP, správa HW a SW včetně počítačových sítí, tvorba a hosting WWW, zakázkový SW, digitální televize skylink, datové rozvody, komunikační technika

3 followers
About
Posts

Zvýhodněné balíčky pro volání přes firmu TFnet s.r.o.

Připravili jsme pro Vás zvýhodněné balíčky pro volání TFnet VoIP. Balíčky jsou měsíční a zvýhodnění se nepřenáší do dalšího měsíce. K aktivaci balíčku prosím kontaktujte zákaznické oddělení.

Volejte ještě výhodněji!

Balíček - volání na pevné linky v ČR - Cena balíčku

100 minut mimo špičku zdarma na pevné linky 20 Kč
200 minut mimo špičku zdarma na pevné linky 40 Kč
100 minut zdarma na pevné linky (špička i mimošpička) 30 Kč
200 minut zdarma na pevné linky (špička i mimošpička) 60 Kč
volání na pět čísel na pevné linky mimo špičku zdarma 60 Kč

Zvýhodnění na všechno volání v rámci ČR

30% sleva na všechno volání 60 Kč

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Nabídka volání platí na běžné tel. čísla mimo speciálních linek (zpoplatněné linky atd.).
Add a comment...

Seznam akčních nabídek internetového připojení od firmy TFnet, s.r.o.

Akce pro panelové a bytové domy:

Připojení do panelových a bytových domů, které jsou vybaveny našimi kabelovými rozvody, realizujeme zdarma. Podmínkou je závazek na využívání našich služeb po dobu 12 měsíců.

Akce pro rodinné domy:

Zapůjčení zařízení pro připojení jednoho PC (notebooku) pro rodinný dům zdarma při podepsání smlouvy na 24 měsíců a využíváním tarifu v minimálním měsíčním paušálu 300,- Kč bez DPH. Montáž a zprovoznění za 1000,- Kč s DPH.

Akce výměna zařízení

Máte zastaralé či nefunkční zařízení? Využijte naší jedinečnou nabídku, kdy za dotovanou cenu 1000,- Kč s DPH získáte zařízení v hodnotě kolem 3000,- Kč při prodloužení závazku smlouvy o 12 měsíců.

Akce „přestěhování“ v rámci panelového (bytového) domu:

V případě, že se stěhujete z panelového (bytového) domu do stejného typu bydlení a nechcete platit poplatek 500,-Kč za přesun přípojky na novou adresu, tak při prodloužení závazku na 18 měsíců je toto přepojení zcela zdarma!
Add a comment...

Rozšiřujeme pokrytí našich služeb!

Nyní můžete využívat našich služeb v dalších lokalitách: Dalešice, Skuhrov, Rádlo, Kokonín částečně (dolní část). Těšíme se na Vás!
Add a comment...

Dnes byla spuštěna nová webová prezentace firmy TFnet s. r. o. Obsahuje mnoho aktualizovaných údajů v moderním designu. Využijte i přihlášení do své klientské sekce, kde naleznete výpisy faktur, VoIP hovorů i stažených dat. V klientské sekci si dále můžete i měnit uživatelská data a heslo.

Více na www.tfnet.cz.

Váš tým TFnet s. r. o.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded