Profile cover photo
Profile photo
Habro. FHU. Białobrzeski G.
About
Posts

Post has attachment
Wypełnieniem szczeliny powietrznej zajmują się tym wyspecjalizowane ekipy, które nawiercają w ścianach niewielkie otwory i wdmuchują pod ciśnieniem do środka izolator. Metoda ta jest mało kłopotliwa dla domowników, szybka i stosunkowo czysta. Jej zaletą jest też to, że po termomodernizacji nie zmienia się grubość ściany. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.habro.pl/offer.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Płyta karton-gips jest bardzo użyteczna. Można nią dowolnie zabudowywać pomieszczenia. Skos dachu, załamanie muru, belka konstrukcyjna? Wszystko można zabudować płytą karton-gips. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.habro.pl/offer.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zewnętrzne tynki cienkowarstwowe cieszą się popularnością wśród osób budujących domy. Tworzą elegancką, dekoracyjna powłokę na elewacji, a jednocześnie doskonale zabezpieczają warstwę izolacyjną. Ich aplikacja wymaga doświadczenia i wprawy, dlatego tynkowanie lepiej powierzyć profesjonalnym wykonawcom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.habro.pl/offer.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ocieplanie budynku to spora inwestycja, ale zwrot kosztów następuje bardzo szybko, ponieważ dobra izolacja przynosi wiele zysków. Właśnie z powodu licznych korzyści warto rozważyć docieplenie starego budynku, a podczas budowy nowego domu, wliczyć cenę ocieplenia do przewidywanego kosztu całej budowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.habro.pl/offer.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dachy, a w szczególności te, które pokryto blachą ocynkowaną niestety mogą wymagać odnawiania ich co pewien czas. Blacha na skutek działania czynników atmosferycznych rdzewieje, a stara warstwa farby zaczyna się łuszczyć i odpryskiwać. Tym samym dach, a wraz z nim – cały dom - zaczyna wyglądać nieestetycznie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.habro.pl/offer.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Konsekwencje błędów popełnionych przy ocieplaniu budynków nie zawsze są widoczne od razu. Ze względu na specyfikę ocieplenia budynku mogą pojawić się nawet po kilku latach – dlatego tak ważne jest, aby uniknąć wszelkich możliwych niedociągnięć i oszczędzić sobie oraz klientom kłopotów. Ważny jest wybór prawdziwych profesjonalistów! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.habro.pl/offer.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obecnie docieplenie z wykorzystaniem dodatkowego materiału termoizolacyjnego jest dużo łatwiejsze, dzięki zastosowaniu nowoczesnej metody, polegającej na "wdmuchiwaniu" granulatu wełny mineralnej metodą na sucho. Eliminuje to konieczność przekładania fragmentów pokrycia dachu i naruszenia jego konstrukcji, gdyż materiał izolacyjny bardzo szybko i łatwo jest usypywany w trudno dostępnych miejscach stropodachu. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.habro.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stropodach to przegroda z izolacją cieplną zamykająca budynek od góry oraz spełniająca jednocześnie funkcję stropu i dachu. Ze względu na rodzaj konstrukcji, układ warstw i wartości użytkowe rozróżniamy: stropodachy pełne (stosowane na dachach płaskich) i wentylowane. Wykonanie termomodernizacji - docieplenia bardzo ciasnych przestrzeni stropodachu wentylowanego - było do niedawna zadaniem trudnym i pracochłonnym. Obecnie jednak pracujemy metodą, która pozwala na szybką i efektowną pracę. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.habro.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy ponad 15 letnie doświadczenie w świadczeniu usług remontowo-budowlanych zarówno podczas wykonywania małych, jak i większych realizacji. Cechuje nas pełen profesjonalizm, uczciwość, rzetelność oraz terminowość. Dzięki fachowemu sprzętowi i wykwalifikowanej ekipie budowlanej podejmujemy się każdego zlecenia – niezależnie od tego, czy będzie to tynkowanie elewacji, wykonanie generalnego remontu pomieszczeń, budowa ogrodzeń czy malowanie dachów. Zapraszamy również do zapoznania się z stroną: www.habro.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiemy, że przy planowaniu remonty często rodzi się wiele pytań. Chętnie na nie odpowiemy! Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz dostępny na naszej stronie: http://www.habro.pl/question/ lub dzwoniąc pod numer (+48) 603624965. Więcej informacji można również uzyskać na stronie: www.habro.pl.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded