Profile cover photo
Profile photo
Epatio. Kostka brukowa, płyty tarasowe
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Planujesz budowę tarasu? W takim razie jedną z rzeczy, o jakie powinieneś zadbać jest dobranie odpowiedniej nawierzchni tarasowej. Jedną z możliwości są oferowane przez nas płyty tarasowe. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas produktach, zachęcamy do odwiedzenia strony http://epatio.pl/oferta/plyty-tarasowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mała architektura to doskonały sposób na urozmaicenie naszego ogródka, a także nadanie mu eleganckiego wyglądu. W przygotowanej przez nas ofercie znajdą Państwo elementy małej architektury. Po szczegóły naszej oferty zapraszamy na stronę http://epatio.pl/oferta/mala-architektura.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W przygotowanej przez nas ofercie posiadamy również płyty tarasowe. Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat tego elementu naszej oferty, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony http://epatio.pl/oferta/plyty-tarasowe, gdzie publikujemy dodatkowe szczegóły oraz nasze przykładowe realizacje.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony http://epatio.pl/realizacje, gdzie prezentujemy efekty niektórych z naszych realizacji. Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą usług! Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz wysoką jakość świadczonych przez nas usług.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do wiosny coraz bliżej, dlatego czas na rozpoczęcie naszej oferty promocyjnej! Zachęcamy do korzystania z naszej oferty First Minute, dzięki której mogą Państwo zamówić wybrane produkty teraz i odebrać je dopiero na wiosnę. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie http://epatio.pl/ oraz kontaktując się z naszym biurem.
Photo
Add a comment...

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma zmieniła siedzibę. Obecnie mogą nas Państwo znaleźć przy ulicy Witkiewicza (róg Taczaka) w Szczecinie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00 oraz w soboty od 9:00 do 14:00. W razie dalszych pytań prosimy o skontaktowanie się z naszym biurem poprzez formularz kontaktowy, jaki znajduje się na stronie http://epatio.pl/kontakt.
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz móc cieszyć się pięknem drewna w Twoim ogrodzie na co dzień bez konieczności wymiany zniszczonych drewnianych elementów co jakiś czas? Jeśli tak, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą drewna betonowego. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę http://epatio.pl/oferta/betonowe-drewno-2.
Photo
Add a comment...

Gorąco zachęcamy Państwa nie tylko do zapoznania się z naszą ofertą, ale także do lektury prowadzonego przez nas bloga http://epatio.pl/blog. Znajdą tam Państwo wiele ciekawych informacji o naszej ofercie oraz przydatnych wskazówek na temat ogrodzeń i innych elementów, jakie znajdują się w naszym asortymencie.
Add a comment...

Post has attachment
Cóż lepiej świadczy o jakości usług firmy, jak nie wykonane przez nie realizacje? Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony http://epatio.pl/realizacje, gdzie prezentujemy niektóre z naszych prac. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą, jakie przygotowało nasze przedsiębiorstwo. Zachęcamy do rozpoczęcia współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkich zainteresowanych przygotowaną przez nas ofertą małej architektury zachęcamy do skontaktowania się z naszym biurem. Nasi pracownicy fachowo doradzą wybór odpowiedniej opcji oraz wyjaśnią wszystkie ewentualne niejasności związane z naszą ofertą. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony http://epatio.pl/kontakt.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded