Profile cover photo
Profile photo
ENVO Iepakojuma Materiāli
About
Posts

Post has attachment
Vēl pavisam nedaudz, un gads jau būs pusē – tas nozīmē, ka ir pienācis laiks uz brīdi piestāt un padomāt par konkrētām darbībām, kādas jūs šogad veicāt, lai uzlabotu sava interneta veikala pārdošanas rezultātus, kā arī par to, ko turpmākajos mēnešos varētu darīt citādāk.

Tā kā līdz gada beigām atlikuši vien nedaudz vairāk kā seši mēneši, garām pārdomām nav laika – jums jāsāk apkopot reāli ieviešamas idejas sava e-komercijas uzņēmuma izaugsmei un peļņas palielināšanai.

Bet ar ko sākt? Turpinājumā – 15 ātras idejas, kuru realizēšanu noteikti ir vērts apsvērt.
Add a comment...

Post has attachment
Lai gūtu panākumus e-komercijā, galvenais nebūt nav panākt milzīgu savas tīmekļa vietnes apmeklējumu – tā ir spēja piesaistīt pareizos apmeklētājus. Ja jūsu mājaslapā nokļūst simtiem tūkstošu cilvēku, tas var palīdzēt veidot zīmola atpazīstamību, taču, ja vien jūs nekoncentrējaties uz piemērotu, pirktspējīgu klientu piesaisti, kuri patiešām vēlas iegādāties jūsu produktu, uz lieliem panākumiem necerēt.

Tā nu rodas jautājums: ar ko sākt?

Kā nodrošināt, lai tie cilvēki, kuri dienas gaitā nokļūst jūsu mājaslapā, atbilstu jūsu mērķauditorijai? Kā ārpus jūsu internetveikala atrast “pareizos” cilvēkus un pārliecināt viņus to apmeklēt?

Lūk, 8 idejas, kuras ir vērts realizēt, lai savam internetveikalam piesaistītu piemērotākus apmeklētājus.
Add a comment...

Post has attachment
Kāpēc sūtīt preces pa pastu plēves aploksnēs?
Pastāv vairāki iemesli, kāpēc izmantot plēves aploksnes. Šīs aploksnes ir populāras ar to, ka tās nodrošina visdažādāko aizsardzību. Ja jūs nodarbojaties ar preču sūtīšanu pa pastu vai arī darāt to pavisam nedaudz, un vienkārši gribat būt droši, ka jūsu paciņa ir drošībā, plēves aploksnes ir domātas tieši Jums.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Izmantojiet ENVO brīdinājuma uzlīmes ar norādi Fragile, This Way Up, Handle With Care, “Plīstošs”, „Trausls”, un esiet droši, ka ar jūsu pakām apiesies pienācīgi! Spilgts krāsojums, burti treknrakstā un viegli saprotamas piktogrammas – šie marķējumi kravas pārvadātājiem kalpos kā skaidrs brīdinājums par jūsu sūtījuma trauslo saturu. Šīs uzlīmes ir radītas, lai piesaistītu uzmanību ikvienai personai, kura nonāk saskarē ar jūsu sūtījumiem. Mēs zinām, cik būtiski ir nodrošināt, lai jūsu uzlīmes saturētu pareizo vēstījumu, un darām visu iespējamo, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu mērķus!
Add a comment...

Post has attachment
Jums ir lielisks produkts, taču tas nebūt netiek izķerts no veikalu plauktiem. Varbūt tā pārdošanu kavē kāda no zemāk aprakstītajām iepakojuma problēmām?
Add a comment...

Post has attachment
Pateicoties inovācijām e-komercijā, virtuālie veikali snieguši milzu devumu daudziem ilgi pastāvošiem mazumtirgotājiem, taču vēl lielākas iespējas jaunajiem uzņēmējiem. Rezultātā tie, kuriem tādu faktoru kā finansējuma trūkuma dēļ nekad iepriekš pat prātā nebija nākusi doma par savu uzņēmumu, nu ar e-komercijas starpniecību izsapņojuši savu “amerikāņu sapni”. Tāpat no “peles klikšķa” labumu guvuši arī patērētāji, spējot ietaupīt gan laiku, gan degvielu, jo vairs nav nepieciešams iepirkšanās nolūkos apmeklēt kādu fizisku tirdzniecības vietu.
Add a comment...

Post has attachment
Lai gan bieži vien liela daļa preču tiek izsūtītas, izmantojot kurjerdienestu pakalpojumus, daudzas kompānijas, bet jo īpaši – mazie uzņēmumi, izvēlas sūtīt pakas pa pastu. Tas ir teicams risinājums viegliem sūtījumiem un nelieliem priekšmetiem. Lielākā daļa pasta pakalpojumu sniedzēju ļauj jums izvēlēties dažādas atšķirīgas piegādes iespējas, tostarp piegādi nākamajā dienā. Tieši tādēļ šie pakalpojumi ir pievilcīgi daudziem uzņēmumiem, kuru darbība…
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded