Profile cover photo
Profile photo
Kap Tour
13 followers
13 followers
About
Posts

Post has attachment
Panair go pro expocity
PhotoPhotoPhoto
28/05/15
3 Photos - View album

Post has attachment
BEHU PJESE E OFERTAVE TEPER SPECIALE TE K.A.P SH.P.K, EKSKLUZIVISHT VETEM NE MEGAPANAIRIN E FUNDVITIT NE TIRANA EXPO CENTER!
Photo

Post has attachment
VETEM NE MEGA PANAIRIN EKSPO TIRANA!
Photo

Post has attachment
PO NDODH TANI
K.A.P SH.P.K ME OFERTA & SURPRIZA TE REJA 
NE MEGAPANAIRIN E FUNDVITIT NE TIRANA EXPO CENTRE
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2014-12-20
5 Photos - View album

Post has attachment
Prej dt. 20 deri ne 31 DHJETOR mund te na gjeni ne MEGAPANAIRIN e fundvitit organizuar nga TIRANA EXPO CENTRE me OFERTAT dhe me SURPRIZAT E REJA per te gjithe JU! 
JU FTOJME te merrni pjese dhe te zbuloni BONUSIN DHURATE PER KLIENTET ofruar nga K.A.P sh.p.k.
Photo

Post has attachment
KRISHTLINDJE 2014 NE VIENE

Cmimi 249 € / person
Paketa turistike 5 dite
Nisja 23 Dhjetor

Paketa permban:
Udhetim vajtje-ardhje me autobus komod
Akomodim ne hotel per 4 nete, perfshire mengjesi
City Tour ne Viene, tour panoramik ne Split, Bratislave
Siguracion shendeti ne udhetim
Guide profesionale shqiptare

PRENOTONI TANI ne nr. +355 673778888
Photo

Post has attachment
KRISHTLINDJE 2014 NE KODRA E DIELLIT, TETOVE

Cmimi 99 € / person
Paketa turistike 3 dite
Nisja 25 Dhjetor

Paketa permban:
Transportin me mjete komode Tirane - Tetove -Tirane
Akomodim ne hotel me 3* per 2 nete qendrimi, perfshire mengjeset dhe darkat
Guida ne Resortin dimeror "Kodra e Diellit", Tetove. 
Trajnim per perdorimin e pajisjeve te skiimit nga profesore te licensuar.

PRENOTONI TANI ne nr. +355 673778888
Photo

Post has attachment
KRISHTLINDJE 2014 NE SOFJE

Cmimi 99 € / person
Paketa turistike 3 dite
Nisja 24 Dhjetor

Në pagesë përfshihen: 
1. Udhëtimi vajtje – ardhje, Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
2. Akomodim në hotel 3 yje për 2 netë qëndrimi. (Shtese 60 euro/p per akomodim ne hotel Sheraton 5*)
3. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha ditët e udhëtimit.
4. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

PRENOTONI TANI +355 67 37 78 888
Photo

Post has attachment
KRISHTLINDJE NE VENECIA

Cmimi 385 € /person 
Paketa turistike 4 dite 
Nisja 23 Dhjetor 

Te perfshira ne çmim:
• Udhetimi me avion Tirane – Venecia – Tirane
• Akomodimi ne hotel me 4 yje me mengjes
• Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport
• City Tour Venecia
• Guide profesionale

PRENOTO TANI 067 37 78 888
Photo

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded