Profile cover photo
Profile photo
Poland Optical Sp. z o.o.
7 followers
7 followers
About
Poland Optical Sp. z o.o.'s posts

Szukasz akcesoriów i części najwyższej jakości do swojego gabinetu optycznego? W naszych sklepie na pewno je znajdziesz, a do tego będą w atrakcyjnych cenach! Koniecznie wejdź na http://www.polandoptical.pl/katalog,akcesoria.html i zapoznaj się z naszym asortymentem.

Post has attachment
Już za kilka dni odbędzie się IX Międzynarodowe Sympozjum „Postępy w diagnostyce i terapii schorzeń rogówki”. Na sympozjum będziemy mieć własne stoisko, na które wszystkich serdecznie zapraszamy!
Szczegółowe informacje znajdują się na http://www.polandoptical.pl/news,zaproszenie-na-stoisko-poland-optical-podczas-ix-miedzynarodowego-sympozjum-cornea-2017,340.html.
Photo

Mamy dla Państwa bardzo ważna informację!

Otworzyliśmy nowy sklep online. W związku z tym zamówienia złożone w naszym starym sklepie po 15.02.2017 nie zostaną zrealizowane.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie na http://www.polandoptical.pl/news,nowy-sklep-internetowy-poland-optical-wazne-informacje!,341.html.

Post has attachment
W każdym gabinecie okulistycznym niezbędna jest tablica okulistyczna. Służy ona do pierwszej diagnozy, czy pacjent ma problemy z widzeniem. Jeśli i Wy szukacie nowych tablic, które znajdą się w Waszej praktyce to zapraszamy na http://www.polandoptical.pl/katalog,tablice%20okulistyczne%20tekturowe.html.
Photo

Post has attachment
Poland Optical oprócz sprzętu i urządzeń, oferuje także akcesoria i części okulistyczne. Na stronie http://www.polandoptical.pl/katalog,akcesoria%20czesci.html znajdziecie m.in. lusterko do lampy szczelinowej, papier do podbródka, a także paski fluresceinowe. Zapraszamy!

Post has attachment
Prowadząc własną praktykę koniecznie zaopatrzcie się w synoptofor. Służy od do diagnostyki zeza oraz jego leczenia. Umożliwia zbadanie m.in. obiektywnego oraz subiektywnego kąta zeza, percepcji oraz fuzji.
http://www.polandoptical.pl/product,synoptofor-mt-364,118.html


Post has attachment
Jeśli szukacie kompleksowych rozwiązań dla swojej praktyki okulistycznej to świetnie trafiliście. Analizator rogówkowy OPD-Scan III posiada rozbudowany software do analizy rogówki i refrakcji oraz charakteryzuje się wysoką dokładnością pomiaru.
Więcej informacji znajdziecie na http://www.polandoptical.pl/product,analizator-rogowkowy-opd-scan-iii,117.html.

Photo

Post has attachment

Potrzebujecie urządzenia do pomiaru długości osiowej oraz promienia krzywizny rogówkowej? Zatem zapoznajcie się ze specyfikacją jednego z urządzeń firmy NIDEK, które są dostępne w ofercie Poland Optical. Biometr optyczny AL-Scan zapewnia m.in. szybki i automatyczny pomiar oraz badanie oczu nawet z zaawansowaną zaćmą!
http://www.polandoptical.pl/product,biometr-optyczny-al-scan-firmy-nidek,116.html

Post has attachment
Szukają Państwo mikroperymetru? Znajdziecie go w Poland Optical! Mikroperymetr firmy NIDEK został wyposażony w funduskamerę non-mydriatic, która umożliwia szczegółowe obrazowanie siatkówki. O głównych cenach tego mikroperymetru możecie przeczytać na http://www.polandoptical.pl/product,mp-3-automatyczny-mikroperymetr-z-funduskamera-non-mydriatic,115.html.
Photo

Post has attachment
W naszej ofercie posiadamy jeszcze jedną funduskamerę non-mydriatic AFC-330. Jest to urządzenie typu „wszystko w jednym”. Posiada wbudowany komputer, wielofunkcyjne oprogramowanie, a do tego aparat fotograficzny o wysokiej rozdzielczości. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej to zapraszamy na http://www.polandoptical.pl/product,automatyczna-funduskamera-non-mydriatic-afc-330,114.html.
Photo
Wait while more posts are being loaded